Krepaté vlasy umí pořádně potrápit a o čem mluvím vědí zejména dlouhovlásky s vlnitými vlasy. Nová kosmetická řada Frizz Dismiss slibuje řešení!

Každá z nás, kterou krepaté vlasy trápí, s nimi bojuje po svém. Mastíme je olejíčky, „slepujeme“ pěnovými tužidly, hřeben a kartáč jsme prohlásily za svého úhlavního nepřítele… Skutečně bych vám mohla vyprávět jak nás naše struktura vlasů umí občas potrápit! Redken teď přišel s novinkou Frizz Dismiss, která slibuje problémy s krepatými vlasy konečně vyřešit. Jak na krepaté vlasy nám poradí prestižní česká kadeřnice a Redken Art Designer Jana Burdová.

Kadeřnice Jana Burdová je z novinky od Redken proti krepatění vlasů sama skutečně nadšena a kosmetickou řadu také používá. Zdá se, že zkrotit krepaté kudrnaté a hrubé vlasy a dát jim nejen tvar, ale také hebkost a lesk, je konečně možné. „Friss Dismiss je absolutně nejlepší řada, kterou jsem na vlnité vlasy použila. Možnost pomoci mým klientkám ke krásným vlasům se díky této péči výrazně zvětšila,“ říká o nové „zbrani“ proti krepatění Jana Burdová. 

Krepaté vlasy slibuje vyřešit řada vlasové kosmetiky od Redken – Frizz Dismiss.

Krepaté vlasy slibuje vyřešit řada vlasové kosmetiky od Redken – Frizz Dismiss.

Problematiku krepatosti vlasů řeší kadeřníci ve svých salonech s klienty dnes a denně. Je to problém, který ubírá našim vlasům na estetice a tak jej ženy, které trápí, chtějí jednou pro vždy vyřešit. A kadeřníci i majitelky krepatých vlasů vědí, že to navíc není jenom o vzhledu. Krepatý vlas mimo to ztrácí lesk a pružnost. Hůře se pak upravuje a celkově dělají krepaté vlasy ženu starší. Krepování vlasů bez záměru je prostě nežádoucí. Umí pomoci vlasová kosmetika?

Jana Burdová nám vysvětlila, že krepatění vlasů může mít dva hlavní důvody

Krepatost zdravých vlasů

Krepatění zdravých vlasů se týká všech přírodně vlnitých až kudrnatých vlasů. Pokud se takové vlasy v suchém stavu rozčešou, krepatí se bez výjimky, díky své odlišné struktuře. Zejména pokud jejich majitelka nemá štěstí na profesionálního kadeřníka, který by jí navrhl systém péče, o tento typ vlasů.“

Krepatění vlasů z důvodu chemického poškození

„Toto krepatění vlasů mají na svědomí neodborné chemické zásahy – nejčastěji časté barvení nebo zesvětlování vlasů, barvami s obsahem amoniaku. Pro poškození vlasů stačí dvě tři agresivní barvení a vlas ztratí svou přirozenou hydrataci a tím i lesk a pružnost a výsledkem je právě krepatost.„

Kadeřnice a Redken Art Designer Jana Burdová radí, jak na krepaté vlasy díky novince od Redken Frizz Dismiss.

Kadeřnice a Redken Art Designer Jana Burdová radí, jak na krepaté vlasy díky novince od Redken Frizz Dismiss.

Kadeřnice Jana Burdová radí, jak zkrotit krepaté vlasy

„U krepatějících se vlasů platí zásada – čím více se je snažíte upravit, učesat, vyfoukat, tím je to horší. Proto češte vlasy zásadně jen před umytím, sušte je pouze přes difuzér s ionizátorem a chladným vzduchem, nebo ještě lépe – nechte je uschnout bez pomoci fénu. A intenzivně je hydratujte. Právě dlouhodobé udržení hydratace ve vlase je nejtěžší úkol pro odborníky. Naprostá většina kvalitních přípravků dokáže omezit krepatost maximálně 24 hodin a poté jsou vlasy opět suché. Hloubkové masky a kůry pomáhají po dobu nejvýše týden po aplikaci, ale není možné je opakovat bez mytí vlasů.“

V čem spočívá účinek Frizz Dismiss od Redken?

Vlasová kosmetika Redken teď díky řadě přípravků proti krepatění vlasů Frizz Dismiss slibuje účinné řešení pro krepaté vlasy. Speciální složení produktů v řadě dokáže vlas výrazně změkčit. Po použití čtyř na sebe navazujících produktů vlasy viditelně splývají, lesknou se a tento efekt vydrží do dalšího mytí. Tato péče navíc chrání vlasy před vnější vlhkostí, takže účes vydrží déle hladký a upravený. Produkty proti krepatění vlasů Frizz Dismiss navíc neobsahují sulfáty a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Za krepatění vlasů může jejich struktura. Ta může být daná geneticky, nebo způsobená nesprávným chemickým ošetřováním vlasů. Problémy s krepatěním vlasů slibuje vyřešit Redken Frizz Dismiss.

Za krepatění vlasů může jejich struktura. Ta může být daná geneticky, nebo způsobená nesprávným chemickým ošetřováním vlasů. Problémy s krepatěním vlasů slibuje vyřešit Redken Frizz Dismiss.

Jak bojovat proti krepatým vlasům s Frizz Dismiss?

  • Střídejte systém kombinace produktů Frizz Dismiss – šampon + kondicionér + sérum. Příští mytí – šampon + kůra + sérum. Neboli aplikujte masku každé druhé mytí – výsledný efekt se znásobí.
  • Uhlazující sérum proti krepatění vlasů Redken Frizz Dismiss FPF 30 Instant Deflate aplikujte ihned po umytí do zcela mokrých vlasů a nebojte se přidat dostatečné množství. Přípravek nejenže výrazně uhladí krepaté vlasy, ale ochrání je před teplem fénu nebo žehličky.
  • Pro silně kudrnaté vlasy opakujte aplikaci séra znovu po dokončení účesu.

„Frizz Dismiss vážně funguje výjimečně. Sama mám sklon ke krepatému efektu vlasů a po použití séra byly vlasy hladké. Dala jsem ho ale dost – nešetřila jsem. Zajímalo mne i to, jestli vlasy budou nějak mastné, nebo jinak zatížené, ale vše je naprosto v pořádku. Jsem spokojená, tím pádem budou i klienti,“ říká o vlastních zkušenostech s použitím řady Redken Frizz Dismiss kadeřnice Jana Burdová.

Kosmetická řada Redken Frizz Dismiss bojuje podle kadeřnice Jany Burdové účinně proti krepatým vlasům.

Kosmetická řada Redken Frizz Dismiss bojuje podle kadeřnice Jany Burdové účinně proti krepatým vlasům.

Zdroj obrázků: Redken – L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník