Cena Kadeřník roku 2017 je doma! Tentokrát putovala po několika letech na Slovensko. A to díky prešovskému kadeřníkovi Igorovi Sedlákovi.

Titul Kadeřník roku 2017, organizované společností Schwarzkopf Professional, získal slovenský kadeřník z Prešova, Igor Sedlák. Před Igorem si na Slovensko odnášel tuto prestižní kadeřnickou cenu naposled Zoltán Takács, který se stal Kadeřníkem roku 2010. Igore – posíláme velké blahopřání! Igor Sedlák, Kadeřník roku 2017, svým vítězstvím zúročil svoje letošní nominace i loňský úspěch jak v kategorii Dámský komerční účes Slovensko, tak v kategorii Cena Tisku SR.

Soutěž Czech&Slovak Hairdressing Awards samozřejmě kromě absolutního vítěze soutěže oceňuje kadeřníky i v dalších kategoriích. Celkem se kromě titulu Kadeřník roku 2017 i letos udělilo dalších 13 pomyslných kadeřnických Oscarů. Podívejte se na vítěze v jednotlivých kategoriích!

♥ TIP

Sledujte speciál s dalšími informacemi a zajímavostmi ze soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards – KADEŘNÍK ROKU.

Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kadeřník roku 2017 – vítězové

Absolutní vítěz – Kadeřník roku 2017: Igor Sedlák

Kadeřníkem roku 2017 je Igor Sedlák ze slovenského kadeřnického salonu Salón Igor Sedlák Prešov. Igor zvítězil v silné konkurenci dalších kolegů z branže: Romany Topinkové, Petry Měchurové, Daniela Paška a Martina Tyla.

Igor Sedlák (Salón Igor Sedlák Prešov) – absolutní vítěz, Kadeřník roku 2017 soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017.

Objev roku 2017: Pavlína Fulínová

Vítězkou kategorie Objev roku 2017 je Pavlína Fulínová z Toni&Guy Praha. Pavlína kvůli svému věku mohla v této kategorii soutěžit naposledy. A svoji účast zúročila vítězstvím. Ve stejné kategorii byli letos nominování i Karolína Cimpová z Libor Šula The Salon, Anastázie Lecová z Bomton Studia, Lukáš Máčala z New You a Jana Váňová ze Salon Gabriela. Na nominace v kategorii HDA 2017 Objev roku 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Pavlína Fulínová (Toni&Guy Praha) – Objev roku 2017 soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017.

Avantgardní účes 2017: Robin Bilka

Cenu za nejlepší avantgardu si letos odnáší Robin Bilka ze salonu New You Praha. Robin se o cenu utkal s Janou Langmajerovou z Bomton Studií, Alenou Poláčkovou z Cut., s Robertem Starým ze Salon Robert Starý a s Romanou Topinkovou ze Salon RT. Na nominace v kategorii HDA 2017 Avantgarda 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Robin Bilka (New You Praha) – Avangardní účes 2017 soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017.

Kolorista roku 2017: Jan Hlaváček

Letošním koloristou roku je Jan Hlaváček z Hairthusiasts. Janův koloristický rukopis porazil další povedené kolekce kadeřnických kolegů. Nominace v kategorii získali rovněž Nikola Hlaváčková z Red Salon, Lucie Kacafírková z Tonu&Guy, Kateřina Muratová z Red Salon a Lucie Zelengorovová z Bomton Studií. Na nominované v kategorii HDA 2017 Kolorista roku se podívejte ve speciálním článku.

Jan Hlaváček (Hairthusiasts) – Kolorista roku 2017 soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017.

Dámský komerční účes Praha 2017: Petra Měchurová

Cenu za nejlepší dámský komerční účes Praha získala Petra Měchurová ze Salon Petra Měchurová. Utkala se s Martinem Loužeckým z Hairthusiasts, Danielem Paškem z Bomton Studií, s kolegyní ze svého salonu s Annou Pavlicovou a s Klárou Vítovou z Libor Šula The Salon Praha. Na nominované v kategorii Dámský komerční účes Praha 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Petra Měchurová (Salon Petra Měchurová) – Dámský komerční účes Praha 2017 soutěže HDA – Kadeřník roku 2017.

Dámský komerční účes Čechy 2017: Romana Topinková

Na pomyslný stupínek vítězů v kategorii Dámský komerční účes Čechy vystoupila Romana Topinková z plzeňského salonu Salon RT. Nominovanými byli rovněž Martin Kováč ze Salon Martin Kováč, Jiří Kožíšek z Hair art Jiří Kožíšek, Ondřej Lukavský z Libor Šula The Salon Plzeň a Michal Moučka z Michal Moučka salon. Na nominované v kategorii Dámský komerční účes Čechy 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Romana Topinková (Salon RT) – Dámský komerční účes Čechy 2017 soutěže HDA – Kadeřník roku 2017.

Dámský komerční účes Morava 2017: Marcela Blechová

Marcela Blechová z Kadeřnického salonu TOP získala cenu za nejlepší Dámský komerční účes Morava. Utkala se s kolegy: Danou Hauptovou z Omorfi Salon, Martinem Nosálem z Kadeřnického studia M. Nosál, s Martinou Odstrčilovou ze Studia Marteena a s Kateřinou Slovákovou z Trendy Hair Fashion. Na nominované v kategorii Dámský komerční účes Morava 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Marcela Blechová (Kadeřnický Salon TOP) – Dámský komerční účes Morava 2017 soutěže HDA – Kadeřník roku 2017.

Dámský komerční účes Slovensko 2017: Igor Sedlák

Slovenské vítězství, tedy vítězství v kategorii Dámský komerční účes Slovensko, patří Igorovi Sedlákovi ze Salón Igor Sedlák. Prešovský kadeřník si nakonec odnesl i hlavní cenu – titul Kadeřník roku 2017. V kategorii byli nominováni rovněž Tomáš Čepiga ze Salón Vogue, Jana Kukučková z Anar, Marieta Murga z Lekart Hairdressing a Izabela Trutzová ze Studio Rebel. Na nominované v kategorii Dámský komerční účes Slovensko 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Igor Sedlák (Salón Igor Sedlák) – Dámský komerční účes Slovensko 2017 soutěže HDA – Kadeřník roku 2017.

Pánský komerční účes 2017: Martin Tyl

Nejlépe hodnoceným kadeřníkem a tedy vítězem v kategorii Pánský účes 2017 je letos Martin Tyl z New You. Zvítězil v konkurenci dalších nominovaných kolegů, kterými byli Jakub Dráb z Toni&Guy, Josef Hubálek ze Salon Robert Starý, Vladimír Mazač z Libor Šula The Salon a Robert Starý ze Salon Robert Starý. Na nominované v kategorii Pánský účes 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Martin Tyl (New You) – Pánský komerční účes 2017 soutěže HDA – Kadeřník roku 2017.

Cena tisku ČR 2017: Jan Hlaváček

Cenu tisku ČR 15. ročníku Czech&Slovak Hairdressing Awards získal Jan Hlaváček z Hairthusiasts. Konkurenty mu byli další nominovaní kolegové z branže: Misha Čadková z Misha Hair Studio, Pavlína Fulínová z Toni&Guy, kolega ze salonu Martin Loužecký a Petra Měchurová ze Salon Petra Měchurová. Na nominované v kategorii Cena tisku ČR 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Jan Hlaváček (Hairthusiasts) – Cena tisku CZ 2017 soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Cena tisku SR 2017: Igor Sedlák

Cenu tisku Slovensko 15. ročníku Czech&Slovak Hairdressing Awards získal Igor Sedlák ze Salón Igor Sedlák. Konkurenty mu byli další nominovaní kolegové z branže: Jana Kukučková z Anar, Marieta Murga z Lekart Hairdressing, Ľubica Šabová z Vlasové studio EL a Izabela Trutzová ze Studio Rebel. Na nominované v kategorii Cena tisku SR 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Igor Sedlák (Salón Igor Sedlák) – Cena tisku SK 2017 soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Cena veřejnosti ČR 2017: Lenka Bechyňová

O Cenu veřejnosti 2017 ČR soutěže Kadeřník roku 2017 se hlasovalo na stránkách magazínu Vlasyaucesy.cz. V napínavém hlasování nakonec zvítězila Lenka Bechyňová z Yvet Röhrich. Dalšími nejúspěšnějšími z deseti kolekcí zařazených do hlasování byly soutěžní účesy Marcely Blechové z Kadeřnický salon TOP, Jana Hlaváčka z Hairthusiasts, Leony Michalové z Fame a Daniela Paška z Bomton Studií. Na nejlepší nominované v kategorii Cena veřejnosti ČR 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Lenka Bechyňová (Yvet Röhrich) – Cena veřejnosti CZ 2017 soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Cena veřejnosti SR 2017: Petra Podolanová

O Cenu veřejnosti 2017 SR soutěže Kadeřník roku 2017 se hlasovalo na stránkách magazínu Vlasyaucesy.sk. V hlasování zvítězila Petra Podolanová z Kaderníctva Valéria Brokešová v Novom Meste nad Váhom. Dalšími nejúspěšnějšími z deseti kolekcí zařazených do hlasování byly soutěžní účesy Hany Havetové z Vlasového studia EL, Dominiky Hradecké z Diamond, Mariety Mury z Lekart Hairdressing a Miroslavy Sojákové z Hair Salon Riccardo. Na nejlepší nominované v kategorii Cena veřejnosti SR 2017 se podívejte ve speciálním článku.

Petra Podolanská (Kaderníctvo Valéria Brokešová) – Cena veřejnosti SK 2017 soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Tým roku 2017: Toni&Guy

V soutěži Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku se oceňuje i týmová práce. Titul Tým roku 2017 získal Toni&Guy. Na nominované v kategorii Tým roku se podívejte ve speciálním článku.

Týmem roku 2017 soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards je Toni&Guy.

Zdroj obrázků: Schwarzkopf Professional, Václav Tměj, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník