Pletené copy

Hledáte trendy účesy s pletenými copy či s pletenými drdoly? Naše velká galerie vám představí pletené copy v účesech na běžný den i do společnosti. 

Účesy jako pletené copy už nejsou přehlíženým vintage účesem ani účesem ve stylu „zpátky do školy“. Pletený cop je trendy účesem pro běžný den i do společnosti. S pletenými copy se dá kouzlit více, než jste si nejspíš doposud myslely. V galerii najdete prosté a nositelé nápady, ale také extravagantní inspiraci pro ty odvážnější. Největší fotogalerie účesů s pletenými copy je tady pro vás!

Pletené copy – 10 tipů na trendy pletený cop!

 1. Jeden pletený cop, dva zaplétané copy, pletený cop na straně, pletený cop vzadu – to vše se nosí a dokonce můžete začít těmi nejednoduššími pletenými ze třech pramenů. Pletené copy jsou takovým hitem, že i toto stačí.
 2. Nemáte na pletené copy dost dlouhé vlasy? Nebo je nemáte dost husté? Zkuste pletené copy jako příčesky. Velké, nebo ty malinké, které poslouží třeba jako připnutý pletený cop, čelenka, nebo místo stuhy k zavázání ohonu.
 3. Nahraďte některé prameny vlasů pletenými copy. Můžete si je zaplést z vlastních vlasů, nebo si připněte příčeskový pletený copánek.
 4. S pletenými copy se dá kouzlit jako se sochařskou hmotou. Modelujte na hlavě umělecké díla z pletených copů a copánků. Z vlastních i umělých.
 5. Drdoly z pletených copů ve stylu Tymošenkové, ale také drdoly z pletených copánků 2.0 – to vše je hitem a účes tohoto typu lze upravit pro běžný pracovní den, ale také jako společenské účesy.
 6. Inspirujte se obřím pleteným maxi copem ve stylu české kadeřnice Petry Měchurové. Vypadá úžasně!
  Maxi pletený cop české kadeřnice Petry Měchurové.

  Maxi pletený cop české kadeřnice Petry Měchurové.

 7. Účesy na ples z pletených copů? Úžasný nápad, který rozhodně zkuste.
 8. Svatební účesy z pletených copů vypadají úžasně. Pokud se chystáte na svůj velký den, zvažte takový účes. Pokud vám chybí správná délka vlasů, pomozte si přidanými pletenými copánky a copy. Copy lze uplést i z clip-in vlasů.
 9. Zpátky do školy s pletenými copy, zpátky do práce s novým pleteným copem… S pleteným copem v této sezóně prakticky kamkoliv. Tak si raději vyberte v galerii hned několik variant, které zkusíte.
 10. Přežijí pletené copy také do další sezóny jaro/léto 2015? Rozhodně ano. Podívejte a inspirujte se například účesy Donna Karan a její značky DKNY. Na mole modelky předvedly účesy DKNY s pletenými copy, mokrým efektem a cik-cak pěšinkou. URL na příslušný článek. 

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem, Google, účes z kolekce Petra Měchurová

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník

Nechej odkaz

Váš email nebude veřejný