Registrovat

Heslo vám bude odesláno emailem.

Móda

Aktuální móda v oblasti účesů, módní barvy vlasů, moderní účesy na svatbu, na ples nebo pro běžný den – to vše najdete na tomto místě. Móda se totiž mění stejně rychle v oblasti účesů a módních střihů, jako v oblasti oblečení. V této rubrice je můžete sledovat dohromady a mít vždy přehled o posledních módních trendech.

Operace horních víček není jen o omlazení, ale i o odstranění funkčních problémů vidění. Nepodstupují ji jenom ženy, ale i velice běžně i muži.

Operace očních víček vás nejen omladí

Operace horních víček je jeden z nejběžnější zákrok estetické chirurgie, který pomáhá nejen omladit vzhled, ale i řešit funkční problémy očí. Při sebelepší péči se naše tělo s věkem mění. Věk dá o sobě vědět ...
Zlaté šperky se k blond vlasům hodí dokonale. Musíte je ale správně sladit. Velký výběr zlatých šperků nabízí Šperkin.cz.

Zlaté šperky pro blondýnky

Zlaté šperky jsou pro blondýnky ideální. Zejména zlaté náušnice však třeba s barvou blond vlasů umět správně sladit. Podívejte se, jak na to. Pravých blondýnek je sice vzhledem k brunetkám poskrovnu, ale přest...