Účesy pro krátké vlasy

Vstupte do největší galerie s účesy pro krátké vlasy a vyberte si krátký účes, který vám bude slušet. Najděte si svůj nový ideální krátký účes!

Inspirujte se skvělými účesy pro krátké vlasy. Stovky fotografií vám nabídnou krátké účesy pro blondýny i brunety, barvené krátké účesy i účesy, které jsou výsledkem úžasné práce koloristů. Jaký krátký účes hledáte? Krátké mikádo, pixie účes na kluka nebo něco zcela jiného? Není možné, abyste nenašla dostatek inspirace právě pro vás. Dámské účesy pro krátké vlasy v naší fotogalerii účesů jsou těmi nejlepšími, které můžete na českém internetu najít. Navíc je pořád doplňujeme, takže zde pokaždé najdete další novinky.

GALERIE: Účesy pro krátké vlasy

Účesy pro krátké vlasy – 10 tipů pro krátké vlasy, které musíte znát!

  1. Dobře zapřemýšlejte nebo si nechte poradit od svého kadeřníka, jaký krátký účes bude pro vaše vlasy ideální a bezproblémový. Hlídat si celý den každý vlásek, aby stál tak, jak byste si představovala, vás brzy přestane bavit.
  2. Vymyslete si takový krátký účes, který jde snadno měnit pomocí stylingu či vlasových doplňků. Váš účes vás bude bavit!
  3. Hezká nebo trochu crazy barva často ozvláštní i ten nejobyčejnější krátký střih. Takže než se trápit se složitými střihy pro krátké vlasy, možná je lepší vsadit na zajímavější barvu!
  4. Účesy pro krátké vlasy jsou ze všech nejnáročnější na střih. Svěřte se do rukou opravdu dobrého kadeřníka!
  5. Nezapomeňte také, že byste jej měla jednou měsíčně opět navštívit, abyste si svůj krátký účes doupravila – střihem i barvou.
  6. Pokud je pro vás krátký účes jen přechodem opět k delším vlasům, řekněte to svému kadeřníkovi. Poradí vám takový krátký sestřih, který bude vypadat dobře i v dorůstajících mezifázích.
  7. Účesy pro krátké vlasy nemusí být jen na běžné nošení. Existuje množství způsobů, jak i z vašeho krátkého účesu udělat krátký svatební účes nebo plesový účes pro krátké vlasy. Pomůže vám speciální styling, kovově lesklé laky, barvičky typu hairchalk nebo různé slavnostnější vlasové doplňky.
  8. Ještě důležitější než u jiných délek vlasů, je pro účesy pro krátké vlasy důležitá ofina. Může zcela změnit vzhled i formu účesu. Dobře si promyslete, jak dlouhou ofinu chcete mít a hlavně ji nikdy vzbrkle sama nezkracujte.
  9. Míříte do této fotogalerie s krátkými účesy jen proto, že si myslíte, že už máte na krátké vlasy věk? Jděte pryč! Krátké vlasy nejsou o věku! Nevím kdo kdy vymyslel, že po padesátce už může být žena ostříhaná jen na krátko! Raději nechte účesy pro krátké vlasy mladším!
  10. Bojíte se, že s krátkými vlasy nebudete dostatečně sexy? Omyl. Jen se podívejte ještě jednou na účesy pro krátké vlasy v galerii! Co vidíte? Že krátké vlasy mohou být rovněž svůdné! Stačí si vybrat správný účes pro krátké vlasy.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a kadeřnických firem, Google

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník

Nechej odkaz

Váš email nebude veřejný