Účesy pro polodlouhé vlasy

Úžasné účesy pro polodlouhé vlasy najdete v této největší galerii účesů na českém internetu. Vyberte si střihy pro polodlouhé vlasy ideální právě pro vás. 

Účesy pro polodlouhé vlasy nabízí největší variabilitu ze všech účesů. Mohou být kratší s ponechanými dlouhými prameny, všechny stejně dlouhé ve střední délce, s ofinou nebo bez. Mohou být rovné, vlnité, krepovité, také mohou být pro blondýny nebo pro tmavovlásky. Nádherně na nich vynikne barva, melír i speciální kolorování třeba i extravagantnějšími odstíny barev. Účesy pro polodlouhé vlasy jsou ideální také proto, že nevyžadují tak častý zásah kadeřníka a jsou snadnou cestou k delšímu účesu, samozřejmě pokud po něm toužíte. Vždyť přiznejme si, polodlouhé účesy a polodlouhé vlasy jsou nejpraktičtější a vypadají výborně. Pojďte se podívat na nejlepší účesy pro polodlouhé vlasy do velké fotogalerie účesů.

GALERIE: Účesy pro polodlouhé vlasy

Účesy pro polodlouhé vlasy – 10 tipů pro polodlouhé vlasy, které musíte znát!

  1. Účesy pro polodlouhé vlasy nabízí tak velkou variabilitu, že je důležité, abyste nepropadla dojmu, že si můžete pro svůj typ vlasů a tvar obličeje dovolit kterýkoliv z nich. Vybírejte si polodlouhý účes vždy s rozvahou!
  2. Polodlouhé účesy stojí za to! Takže pokud máte teď vlasy krátké, ale toužíte mít účes pro polodlouhé vlasy, vytrvejte. Rozhodně se neostříhejte jen proto, že třeba měsíc nebudete vypadat stoprocentně.
  3. Péče o polodlouhé vlasy je téměř stejná, jako o vlasy dlouhé. Vyžaduje speciální styling a především speciální kúry na zlepšení struktury vlasů. Nikdy nepodceňujte regeneraci polodlouhých  vlasů!
  4. Chcete jít z brunety na blond? Riskněte to! Ale buďte připravena také na nezdar. Nakonec s účesem nemusíte být spokojená nebo se vašim vlasům výrazně zhorší jejich kvalita. Vždy mějte nachystanou krátkou alternativu účesu. Na polodlouhé vlasy byste si pak zas musela pár měsíců počkat.
  5. Chcete si hrát s culíky a drdoly? Potom dobře zvažujte, jaký střih pro své polodlouhé vlasy zvolíte. Ne každý polodlouhý účes vám totiž sepínat culíky a vypínat drdoly umožní.
  6. Účes s ofinou nebo bez? Nad tím přemýšlejte už ve chvíli, kdy se zamilovaně koukáte na vybraný účes pro vaše polodlouhé vlasy! Změnit totiž vzhled ofiny na účesu znamená změnit v podstatě celý účes.
  7. Účesy pro polodlouhé vlasy jsou již finančně náročnější při barvení (obvykle vás nechají v kadeřnictví zaplatit více barvy jako u dlouhého účesu), avšak ušetříte tím, že nemusíte chodit do kadeřnictví jako do houslí. Dokonalý polodlouhý střih vydrží dlouhou a menší úpravy zvládnete i sama. Horší je to s dobarvováním odrostů při barvení. Zvažte, zda to u daného účesu zvládnete doma svépomoci.
  8. Nenechte svůj polodlouhý účes ležet ladem. Pořiďte si různé vlasové doplňky a svůj účes měňte podle nálady i vašeho oblečení. Účesy pro polodlouhé vlasy jsou skutečně variabilní!
  9. Máte chuť na rychlou změnu účesu? Polodlouhé vlasy díky natáčkám, kulmě či žehličky snadno krátkodobě poupravíte. Na večírku tak můžete všechny překvapit a vypadat zcela jinak a ještě více božsky!
  10. Se stylingem u polodlouhých vlasů šetřete, ale úplně na něj nezapomínejte. Používejte třeba středně tužící pěny, které vašemu polodlouhému účesu dodají tvar, ale pořád z něj nebude helma.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a kadeřnických firem, Google

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník

Nechej odkaz

Váš email nebude veřejný