Muži i ženy si zdobí ruce šperky od nepaměti. Nyní dostávají luxusní náramky ještě větší prostor. Místo jim totiž povětšinou uvolnily hodinky.

Pro dámy je náramek poměrně běžným šperkem, i když pravdou je, že rozhodně se zdobíme více spíše na uších, prstech a na krku. To možná i proto, že náramkům někdy chybí duše a myšlenka, kterou bychom na nich ocenily. Mám tím namysli především symboliku, která plyne z různých části náramku, či třeba síla kamenů, kterou žádný prostý zlatý náramek v podobě obruče, případně řetízku, nevyzařuje. Jsou však i náramky s duší. Takové, které nejen ozdobí vaši ruku, ale vdechnou do vás energii z krystalů a polodrahokamů, magickou sílu lávových kamenů a zvýrazní vaši osobnost různou symbolikou. Někomu se podobné luxusní náramky pouze líbí, pro jiné jsou mnohem více a považují je za energetické náramky, jenž nás nabíjejí energií, nebo nás dokonce zbavují řady potíží.

Luxusní náramky Decorus mají styl i nápad.

Luxusní náramky Decorus mají styl i nápad.

Luxusní pánské náramky převzaly výsostní postavení na ruce po hodinkách

U mužů je náramek novým trendem. Z rukou většiny pánů již definitivně zmizely hodinky, protože je jako nástroj nahradily mobilní telefony, které již téměř nepouštíme z rukou. Hodinky se už nosí jenom chytré a luxusní – a když říkám luxusní, tak v řádu desítek tisíc korun. Prostor zůstal snad ještě pro ty módní dřevěné. A jelikož tedy pánská ruka zeje prázdnotou, žádá si něco, co ji této prostoty zbaví. Proto se i u pánů stále více prosazují šperky v podobě náramků. Kožené páskové náramky, ev. různé jednoduché náramky v podobě značených plíšků, však teď mají mnohem kreativnější podobu. Jde o luxusní pánské náramky z kamenných korálků i z korálků ze dřeva. Určitě si je umíte představit v kombinaci s trikem i košilí s džínami. Ano, s těmi vypadají skvěle. Ale rozhodně se nemusíte držet takto při zemi. Nové módní trendy směle tyto luxusní náramky pro muže z kamenů kombinují i do business outfitů – tedy k saku, a dokonce k celému obleku.

Luxusní pánské náramky koupíte v e-shopu Decorus.cz.

Luxusní pánské náramky koupíte v e-shopu Decorus.cz.

Luxusní náramky, které nosí nejen ženy

Luxus dnes nespočívá v ceně. Lze si pořídit luxusní náramek za milion s diamanty – a přesto to nemusí být ono. Luxus je dnes především o ruční práci, unikátnosti a zajímavých detailech. Ty dávají náramkům zajímavé materiály – třeba právě již zmiňované kameny. Hledáte-li luxusní náramky s duší, najdete je v sortimentu e-shopu Decorus. Dámské luxusní náramky i náramky pro muže se vyrábí ručně z přírodních kamenů. Nejoblíbenějšími jsou ty z lávových kamenů, howlitu – což je vlastně magnetit, s ametystem i s obsidiánem. Kameny doplňuje další symbolika – hlavy Budhy, lebka, ochranná hlava lva, přilbice bojovníka i ochranná ruka Hamsa.

Náramky Decorus jsou stylovým módním šperkem.

Náramky Decorus jsou stylovým módním šperkem.

Co nám tyto symboly říkají? Budha, tedy v případě náramků Decorus hlava Budhy, je tradičním symbolem moudrosti, štěstí osvícení i vyrovnanosti. Je nejen zdrojem pozitivní energie, ale i ukazatelem směru pro dosažení blahobytu. Lev nebo hlava lva symbolizuje sílu. Je znakem kuráže, moci, urozenosti a přirozené autority. Lebka je rozporuplným symbolem stojícím na pomezí dobra a zla. Pokaždé však fascinuje – ať už jako symbol smrti, případně jako symbol nesmrtelnosti. Pro lidi s bojovným duchem se hodí náramek se symbolem přilbice. Nakonec zmíním ještě polední oblíbený symbol, kterým je Hamsa. Jde o ochranný amulet symbolizující boží ruku. Tomu, kdo ji nosí, slibuje přinést bohatství, štěstí a zdraví.

Náramky Decorus mají spousty fanoušků

Ať už na podobnou symboliku a sílu kamenů věříte nebo ne, náramky Decorus vás určitě uhranou svým designem. A budou vás navíc bavit. Luxus tentokrát neznamená vysokou cenu, ale skvělý a zajímavý design, dobrou kvalitu a pestrost. Nejspíš jen u jednoho náramku nezůstanete. Luxusní náramky lze nosit samostatně i jako doplněk k hodinkám – rovněž k těm nejluxusnějším. Inspiraci najdete na webových stránkách e-shopu Decorus.cz a na facebookové fun page.

Náramky Decorus jsou vyráběny ručně. Zdobí je nejen kameny a dřevo, ale i tradiční symboly síly, blahobytu, dominance případně jiné módní symboly.

Náramky Decorus jsou vyráběny ručně. Zdobí je nejen kameny a dřevo, ale i tradiční symboly síly, blahobytu, dominance případně jiné módní symboly.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník