Hledáte návod na francouzský cop, nebo pořád přesně nevíte, který to je? Jak si uplést francouzský top v jednoduchém návodu na účesy je tady!

Pletený francouzský cop je jeden ze třech nejběžnějších pletených copů, který by si každá dlouhovláska rozhodně měla uplést sama bez cizí pomoci. Možná to bude chtít trochu cviku, ale nic složité to není. Nechci vás zatěžovat různými dlouhými popisy, kterými bych vás nejspíš spíše popletla. Vše snadno pochopíte z jednoduchého návodu.

Návod na francouzský cop

Naučte se uplést francouzský cop.

Naučte se uplést francouzský cop.

Jak si uplést francouzské copy

  1. Základem pro francouzský cop je pletení ze třech pramenů vlasů.
  2. Francouzským copům se říká také přiberané a to vidíme i na pletení. K původnímu pramenu s každou další otočkou přidáváme další vlasy.
  3. Přiberaný francouzský cop se plete vždy tak, že nezačínáme plést hned ze všech vlasů, ale vlasy si postupně přidáváme.
  4. Plameny překládáme vždy zezadu dopředu. Kdybychom to dělaly naopak, šlo by o holandský cop.
  5. Bohatší francouzský cop  upletete z natupírovaných vlasů. Objem mu dodá také povolení jednotlivých pramenů po upletení.
Podívejte se také na fotonávod na francouzský cop podle blogu známé blogerky Le beauty girl.

Podívejte se také na fotonávod na francouzský cop podle blogu známé blogerky Le beauty girl.

Kam se hodí francouzský cop?

Francouzský cop je velice univerzální účes pro delší nebo dlouhé vlasy, Podle stylingu a dalšího zdobení z něj může být jednoduchý účes do práce nebo do školy, ale také slavnostní účes na ples či dokonce svatební účes.

Nezapomeňte, že výše uvedený návod je jen postup, který vás má naučit jej zaplést. Variací na účesy s francouzských copem je nesčetně. Zkoušeje různé ozdoby, přidejte třeba do zaplétaných pramenů barevné stuhy, nebo jej zkuste začít plést níže na temeni nebo na straně hlavy. Rozhodně experimentujte. Nápady pro účesy s různými zaplétanými copy najdete v naší velké fotogalerii.

 

Zdroj obrázků: FL, Lebeautygirl.com

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník