Vlasy

S poněkud otřepaným sloganem, že vlasy jsou korunou krásy, nejde než souhlasit. Ať se přírodě na nás nepovedlo cokoliv, od vzhledu obličeje až po postavu, krásné vlasy to umí zachránit. Naopak, sebevětší kráska s nekvalitními vlasy – řídkými, mastnými, lámavými nebo s nepovedeným účesem, má ihned minimálně o polovinu bodů v hodnotící škále krásy méně. A řekla bych, že mnohdy více. Hezké vlasy jsou základ. A i když pro mnohé z nás může být cesta ke zdravým a krásným vlasům složitá a vyčerpávající, výsledek bude stát za to. V rubrice Vlasy vám nechceme představovat nové účesové novinky, ale pomoci vám řešit vaše problémy s vlasy, naučit vás, že i vlásky potřebují zdravou výživu a živě otestovat všemožné přírodní metody a prostředky péče o vlasy. Chceme najít řešení pro každého, kdo bojuje s lupy ve vlasech, koho trápí vypadávání vlasů, i pro každého, kdo má řídké či příliš jemné vlasy. Naučíme vás porazit suché vlasy i naopak mastné vlasy a zvítězit rovněž nad řadou mnohem specifičtějších problémů. Chceme nakrmit vaše vlasy vitamíny a minerály, které potřebují pro svoji krásu a to nejen zvenčí v podobě různých vlasových přípravků, ale také zevnitř v podobě zdravé stravy. Sledujte s námi ověřené metody a horké trendy v péči o vlasy!

Co letos udělat pro své vlasy? Pěkný účes rozhodně nestačí! Podívejte se na top trendy pro vlasy 2018, které udrží vše vlásky krásné, zdravé a rostoucí.

Vlasy 2018 – trendy, které musíte znát!

Co letos udělat pro své vlasy? Pěkný účes rozhodně nestačí! Podívejte se na top trendy pro vlasy 2018, které udrží vše vlásky krásné, zdravé a rostoucí. Naše vlasy dokážou věci. Se zdravými a dobře rostoucími ...