Galerie účesů

Hledáte nejlepší galerie účesů? Listujte galeriemi účesů pro ženy, muže i děti v největším magazínu o vlasech a účesech. V rubrice Galerie účesů najdete zejména fotočlánky s trendy účesy. Hledáte-li inspiraci pro svatební účesy nebo pro plesové účesy, najdete je právě zde. Nevíte-li, jaký účes se hodí k vašemu typu obličeje, právě v rubrice Galerie účesů najdete účesy pro kulatý obličej, pro oválný obličej, i pro další typy obličeje. Fotogalerie účesů členíme také podle věku. Teenagerky rozhodně hledají jiné účesy než krásné čtyřicátnice nebo zralé padesátnice. Také v této rubrice najdete speciální galerii českých kadeřníků – tedy účesy, které vám skutečně někdo udělá v některém z českých kadeřnictví. Mnoho menších galerií účesů najdete i v našich dalších rubrikách, ale pokud se chcete před návštěvou kadeřnictví inspirovat a vybrat si nový účes, střih nebo barvu na vlasy, je právě naše galerie účesů tím pravým místem, kde najdete to, co hledáte. Galerie účesů je plná novinek od světových i českých kadeřníků. Aktuální účesy 2016 hledejte právě zde.

Účesy pro krátké vlasy

Galerie účesů pro krátké vlasy vám představí aktuální trendy účesy pro krátké vlasy 2015. Krátké účesy v galerii osloví blondýnky i brunetky. Nechybí účesy v přírodních odstínech, ale ani oblíbené červené vlasy nebo módní multibarevné účesy a melíry. Vyberte si nový moderní krátký účes!

Galerie účesů pro krátké vlasy >>

Účesy pro krátké vlasy
Účesy pro krátké vlasy

Účesy pro polodlouhé vlasy

Milujete praktické středně dlouhé vlasy a hledáte inspiraci? Galerie účesů pro polodlouhé vlasy vám představí střednědlouhé účesy z aktuálních kolekcí světových i českých kadeřnických salonů. Další polodlouhé účesy pak najdete v naší rubrice Účesy. Inspirujte se novými účesy pro polodlouhé vlasy!

Galerie účesů pro polodlouhé vlasy >>

Účesy pro polodlouhé vlasy
Účesy pro polodlouhé vlasy

Účesy pro dlouhé vlasy

Hledáte inspirativní účesy pro dlouhé vlasy? Galerie účesů pro dlouhé vlasy vám představí novinky v oblasti střihů pro dlouhé vlasy, ale také stylingu nebo jiných úprav pomocí všemožných doplňků. Najděte si svého favorita! Blondýnky, brunetky i jinak obarvené krásky zde najdou ideální dlouhý účes.

Galerie účesů pro dlouhé vlasy >>

Účesy pro dlouhé vlasy
Účesy pro dlouhé vlasy

Účesy pro starší ženy

Čas nezastavíme a jednou přijde chvíle kdy nám nezbude nic jiného, než hledat inspiraci pro nový účes v galerii účesů pro starší ženy. Kromě toho, že v našem magazínu Vlasy a účesu publikujeme stále nové nápady na účesy pro zralý věk, připravili jsme i samostatnou galerii účesů pro starší ženy.

Galerie účesů pro starší ženy >>

Galerie účesů: Účesy pro starší ženy
Účesy pro starší ženy

Svatební účesy

Galerie svatebních účesů vás může inspirovat nejen při výběru svatebního účesů, ale také pokud hledáte slavnostní účes do společnosti. Nevěsty zde najdou svatební účesy pro dlouhé, krátké i polodlouhé vlasy, svatební účesy se závojem, čelenkou i prostovlasé svatební účesy.

Galerie svatebních účesů >>

Velká galerie svatebních účesů pro nevěsty vám představí svatební účesy pro blondýnky, tmavovlásky, se závojem i bez něj.
Svatební účesy

Společenské účesy

Chystáte se do společnosti, na promoci, někomu na svatbu nebo například do divadla? Galerie účesů se společenskými účesy vám pomůže najít vhodný účes pro každou z těchto příležitostí. Dámské společenské účesy jsou z aktuálních světových i českých kadeřnických kolekcí – vyberte si ten svůj!

Galerie společenských účesů >>

Společenské účesy na ples, party i pro další slavnostní příležitosti.
Společenské účesy na ples, party i pro další slavnostní příležitosti.

Účesy na ples

Speciální společenskou příležitostí je ples. Plesové účesy volíme podle typu plesu, vždy však jde o slavnostní účesy, které vyžadují větší přípravu než běžný účes. Potřebujete inspiraci? Galerie účesů na ples obsahuje plesové účesy pro krátké, dlouhé i polodlouhé vlasy. Nechybí ani drdoly!

Galerie účesů na ples >>

Plesová sezóna znamená začít přemýšlet nad společenským účesem. Podívejte se na velkou galerii s účesy na ples. Novinky neustále doplňujeme!
Účesy na ples

Drdol

Drdol je ideální účes pro dlouhovlásky a je také účesovým evergreenem. Znáte ale všechny typy drdolů? Podívejte se na drdoly od A do Z. Jednoduché i složité, pro blondýnky i brunetky, na drdoly s ozdobami, na svatební, společenské i na drdoly do prácegalerie účesů vám jich představí desítky!

Galerie účesů s drdoly >>

Drdol – drdoly a vyčesané up-do účesy se hodí pro různé příležitosti. Poznejte, který pro jakou a inspirujte se drdoly v naší velké galerii účesů.
Drdol – drdoly a vyčesané up-do účesy

Pletené copy

Pletené copy jsou hitem a tak nám nesmí chybět ani galerie účesů s copy a copánky. Inspirujte se různými zaplétanými účesy, včetně dirndlu. Copy a copánky se nosí v běžný den i pro slavnostní příležitosti. Dávno ztratili folklórní ráz, naopak, copánkové účesy jsou hypermoderními účesy.

Galerie účesů s pletenými copy a copánky >>

Pletené copy
Pletené copy

Červené vlasy

Milujete červené odstíny vlasů? Galerie účesů pro červené vlasy vám představí účesy v nesčetném množství rudých, mahagonových i měděných odstínů, v módních odstínech marsala i sangria, červené účesy pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy. Najděte si nové účesy pro červené vlasy!

Galerie účesů pro červené vlasy >>

Červené vlasy – hned po blond vlasech jsou červené odstíny vlasů nejoblíbenějším odstínem. Jaký odstín červené a jaký účes zvolit? Inspirujte se v galerii.
Červené vlasy

Růžové vlasy

Růžové vlasy nejsou jen pro náctileté dívky. Módní růžová má mnoho odstínů, od těch cukrovo růžových, přes růžovou s nádechem do fialova, až po ty s nažloutlými a oranžovými akcenty. Růžová barva na vlasy je skvělou volbou, když chcete oživit své nudné blond vlasy. A na věku nezáleží.

Galerie účesů pro růžové vlasy >>

Růžové vlasy – podívejte se na galerii účesů pro růžové vlasy. Víme, jaká růžová barva na vlasy vám bude slušet.
Růžové vlasy

Hnědé vlasy

Ani přírodní hnědé vlasy nemusí být nudné nebo bez sexappealu. Naopak. Stačí zvolit dobrý účes pro hnědé vlasy. Nové nápady pro hnědé účesy vám představí naše galerie účesů. Dlouhé, středně dlouhé i krátké střihy prostřídají různé možnosti pro ofinu, různé hnědé barevné odstíny i melíry.

Galerie účesů pro hnědé vlasy >>

Hnědé vlasy nejsou nuda. Mají mnoho odstínů a dá se s nimi kouzlit i pokud jde o střihy. Brunetky zbystřete – máme pro vás velkou fotogalerii!
Hnědé vlasy

Blond vlasy

Blond vlasy mohou mít nejen mnoho odstínů – od platinové, přes medovou až po jahodou blond – ale také mnoho délek, střihů a úprav. Galerie účesů pro blondýnky uspokojí každou z nás, či už hledáme rovné blond účesy, nebo účesy pro vlnité či kudrnaté blond vlasy. Účesy jsou pro různou délku vlasů.

Galerie účesů pro blond vlasy >>

Blond vlasy
Blond vlasy

Mikádo

Mikádo je evergreenem mezi účesy a možností, jak může vypadat je skutečně mnoho. Podívejte se na nejoblíbenější mikádo střihy i na horké novinky. Galerie účesů vám představí kratší mikádo i jeho delší formu – lob. Najdete zde oblíbené mikádo podkovu, vlnité mikádo nebo mikádo s ofinou.

Galerie mikádo účesů >>

Účes mikádo patří mezi nejoblíbenější účesy. Má různé podoby: nosíme jej jako kratičký bob i dlouhý lob, může být hladké ale také rozvlněné. Podívejte se!
Účes mikádo

Melír

Melíry se mění a vyznat se v tom, jaké právě letí, vyžaduje sledovat módní trendy. Ty sledujeme za vás. Nápady na trendy melíry najdete nejen v našich článcích, ale také v této fotogalerii. Pojďte se podívat na přírodní melíry pro blond i tmavé vlasy, ale také na melíry barevné či multibarevné.

Galerie účesů s melíry >>

Podívejte se na velkou fotogalerii melírů. Melír zažívá obrození a je více než jen zesvětlením pár pramenů. Melír dneška je doslova kadeřnické umění!
Melír

Vlnité a kudrnaté vlasy

Krásné vlnité a kudrnaté vlasy potřebují také nápady na účesy. Nebo třeba hledáte inspiraci, jaký vlnitý účes vykouzlit ze svých rovných kadeří? K tomu vám dá inspiraci galerie účesů pro vlnité a kudrnaté vlasy. Účesy jsou určené opět všem délkám vlasů a liší se také svým barevným provedením.

Galerie účesů pro vlnité a kudrnaté vlasy >>

Vlnité vlasy a kudrnaté vlasy jsou krásné samy o sobě, často však pro ně hledáme změnu účesu a nemusí to být snadné. Naše galerie vás bude inspirovat!
Vlnité vlasy a kudrnaté vlasy

Účesy s ofinou

Kladete si otázku: „Jaká ofina mi bude slušet“? A víte, jaká se právě teď nosí? Podívejte se na galerii účesů s ofinou. Opět jsou zde účesy s ofinou nejen pro krátké nebo polodlouhé vlasy, ale také účesy s ofinou pro dlouhé vlasy. Vyberte si ofinu podle trendů i tvaru vašeho obličeje.

Galerie účesů s ofinou >>

Nic nedává tak charakteristický výraz našemu obličeji, jako ofina. A právě proto, že ofinu považujeme za důležitou, připravili jsme pro vás také speciální galerii účesů s ofinou.
Účesy s ofinou

Pixie účesy

Oblíbené pixie účesy, které proslavila v 60. letech Twiggi, jsou stále v kurzu. Od té doby dostal pixie účes mnoho nových podob a řadu z nich najdete jako inspiraci právě na stránkách galerie účesů s pixie účesy. Chcete jít nakrátko nebo nosíte krátké vlasy pořád? Zkuste některý pixie střih vlasů!

Galerie pixie účesů >>

Pixie účesy paří mezi nejoblíbenější jednoduché účesy. Snadno se udržují a jsou díky stylingu velice variabilní. Najděte ten svůj pixie střih!
Pixie účesy

Avantgardní účesy

Rádi se bavíte nebo inspirujete avantgardními účesy? Galerie účesů s avantgardními a extravagantními účesy vám představí tyto umělecká díla světových i našich kadeřníků. Nenechte si je ujít. Nejsou to účesy na Halloween, ale umění nejprestižnějších kadeřníků světa – tzv. avantgarda.

Galerie avantgardních účesů >>

Avantgardní účesy
Avantgardní účesy

Účes bob

Nádherné zaoblené linie bob-u nás fascinují, i když odvahu pro tento krátký účes mají jen některé z nás. Podívejte se, jak může být bob slušivý. Galerie účesů s bob účesy vás možná navnadí. Účes bob umožňuje kouzlit s tvarem účesu, s ofinu a především s barvu, která zde dostává obrovský prostor.

Galerie bob účesů >>

Zapomeňte na tradiční mikádo a zkuste bob! S oblými liniemi, v úžasné barvě a skvělým střihem vás omladí a dodá vám ženský šarm.
Účes bob

Pánské účesy

Hledáte inspirativní účesy pro muže? Podívejte se na velkou fotogalerii pánských účesů. Mnoho dalších elegantních, moderních i mladistvých pánských účesů najdete v rubrice Pro muže. Avšak tato galerie účesů pro muže vám dá rychlý přehled o tom, co se nosí na mužské hlavě právě nyní.

Galerie účesů pro muže >>

Největší galerie s účesy pro muže
Účesy pro muže

Střihy pro kulatý obličej

Kulatý obličej patří z hlediska výběru účesu k nejproblematičtějším. Pokud si ale účes a střih pro kulatý obličej dobře vyberete, může vám naopak pomoci vypadat mnohem lépe a nedostatky spojené s kulatým tvarem obličeje korigovat. Podívejte se na trendy krátké i dlouhé střihy pro kulatý obličej.

Galerie účesů a střihů pro kulatý obličej >>

Účesy pro kulatý obličej – jak si správně vybrat účes pro kulatý obličej a čeho se vyvarovat!
Účesy pro kulatý obličej

Účesy 2016

Podívejte se na trendy účesy 2016. Krátké, polodlouhé i dlouhé účesy 2016 jsme vybrali z kolekcí nejlepších světových kadeřníků. Láká vás změna účesu? Začněte výběrem nových nápadů. A vybrat vám pomůže třeba tato galerie účesů 2016. I když nápadů pro vás máme mnohem více.

Galerie – nejlepší účesy 2016 >>

Hledáte inspiraci pro moderní účesy 2016? Podívejte se – tady je galerie top 100 nejlepších dámských účesů pro všechny délky i barvy vlasů!
Účesy 2016

Vousy

Vousy se vrátily do módy. Už nejde jen o nedbalé strniště. Průkopníci nového trendu nosí parádní plnovous. Vousy nejsou jen osamoceným prvkem na obličeji. O tom, jestli jsou módní či nikoliv, rozhoduje jejich celková kompozice s pánským účesem. Takže jaké vousy a pánské účesy se nosí?

Galerie – vousy a pánské účesy >>

Velká fotogalerie vám představí trendy pro pánské vousy. Pánská móda jim opět přeje. Pojďte se podívat, jaké se nosí a jak se kombinují s účesy.
Pánské vousy

Dámské tattoo účesy

Dámské tattoo účesy jsou extravagantní hned dvakrát. Vyhází ze střihu podholených účesů, tzv. undercut, a ještě si hrají s vykreslenými obrazci ve stylu tattoo. Ty však skutečné tattoo jenom připomínají a jde v podstatě o kresbu vytvořenou do kraťoučkých vlasků pomocí strojku nebo břitvy.

Galerie – dámské tattoo účesy >>

Dámské tattoo účesy jsou velkým hitem. Undercut podholené účesy s tattoo umí ozdobit každou délku vlasů – krátké, polodlouhé i dlouhé účesy.
Dámské tattoo účesy

Kadeřník roku 2016

Nejlepší čeští a slovenští kadeřníci se utkaly o titul Kadeřník roku 2015 – a nejen o něj. Pojďte se podívat na účesy z kolekcí nominovaých do soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015. Ceny v jednotlivých kategoriích se udělovaly v roce 2016, jsou proto skvělou inspirací pro letošní sezónu.

Galerie – kadeřník roku 2015 >>

Kadeřník roku 2016 /2015: Lenka Gorčíková - Hair Studio Piel Professional, Toni&Guy, Maria Karabinosova - Salon Igor Sedlak, BOMTON Studia
Kadeřník roku 2016 /2015: Lenka Gorčíková – Hair Studio Piel Professional, Toni&Guy, Maria Karabinosova – Salon Igor Sedlak, BOMTON Studia

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník