Střihy pro kulatý obličej

Hledáte střihy pro kulatý obličej? Velká fotogalerie s účesy pro kulatý obličej je tady. Podívejte se, který vám bude slušet!

Máte kulatý obličej? Podívejte se, které střihy pro kulatý obličej jsou pro vás vhodné. Účesy v této galerii jsou vybrané na základě pravidel, které říkají, jak dodat kulatému obličeji více protažený a tedy ideálnější tvar. Ne vždy je tento účes nafocen na modelce právě s kulatým obličejem. Přesto však lze všechny tyto účesy považovat za vhodné právě pro každého, kdo hledá účesy pro kulatý obličej.

Hledáte střihy pro kulatý obličej? Velká fotogalerie s účesy pro kulatý obličej je tady. Podívejte se, který vám bude slušet!

Hledáte střihy pro kulatý obličej? Velká fotogalerie s účesy pro kulatý obličej je tady. Podívejte se, který vám bude slušet!

GALERIE: Střihy pro kulatý obličej

Střihy pro kulatý obličej od A do Z

 1. Vyhněte se střihům se zakulacenými liniemi jak v délkách, tak na ofině.
 2. Střihy pro kulatý obličej by měly mít délky zasahující do obličeje tak, aby zakrývaly zakulacenost a nejširší partie tváře.
 3. Střih pro kulatý obličej by neměl nikdy odhalovat nejširší část u lícních kostí a uší.
 4. Krátké střihy pro kulatý obličej je ideálně stříhat tak, aby byl jejich objem vetší na vrchní straně hlavy anebo aby současně vlasy zasahovaly ze strany do obličeje.
 5. Polodlouhé střihy pro kulatý obličej jsou ideální v délce níž než je brada – spíše k ramenům. Vlasy mají opět ze stran sahat do obličeje a pod bradou se mohou rozšiřovat. Vrchní partie na hlavě by měla být užší, spíše hladce uhlazená.
 6. Slušet vám bude střih mikádo á la podkova – čili vzadu na hlavě kratší než po stranách obličeje.
 7. Dlouhé střihy po kulatý obličej by měly mít tvar trojúhelníku, nahoře být užší a uhlazenější, v délkách se rozšiřovat.
 8. Střihy vlasů pro kulatý obličej může doplňovat také ofina. Ideální je česaná na stranu, delší a s patkou. Pokud je ofina krátká a rovná, měl by střih vlasů výrazně zakrývat lícní partie.
 9. Kulatý obličej prodlouží také zcela rovné polodlouhé mikádo bez ofiny s pěšinkou uprostřed.
 10. Ideální je vhodné střihy pro kulatý obličej kombinovat s barvou, která odpoutá pozornost od kulatých partií a naopak vymodeluje opticky protáhlejší tvar.
 11. Všechny drdoly a vysoké výčesy umí skvěle prodloužit tvar kulatého obličeje! Nebojte se tedy vysoko vyčesaných a do výšky natupírovaných či vyfoukaných účesů.

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník