Vyhrajte vstupenky na velkou kadeřnická show k 10. výročí založení Misha/hair studio, jehož majitelka je mimo jiné nositelkou titulu Kadeřník roku!

Známá česká vlasová stylistka, nositelka titulu Kadeřník roku 2015, kreativní ředitelka HCF v České republice, ambasadorka L’Oréal Professionnel a rovněž vítězka mezinárodní kadeřnické soutěže Alternative Hair Show 2015 pořádá velkolepou kadeřnickou show k 10. výročí založení svého kadeřnického studia Misha/hair studio – raw beauty. Akce se koná 10. 10. 2017 v pražské Hauch Gallery. I vy se jí můžete zúčastnit! Vše o chystané kadeřnické show najdete zde >>

Soutěž o vstupenky na velkou kadeřnická show

Zodpovězte pět soutěžních otázek a vyhrajte vstupenku na velkou kadeřnická show Misha/hair studio. V soutěži vybereme pět vítězů!

Nezapomeňte vyplnit o sobě rovněž údaje, na základě kterých vám poštou doručíme výhru!

Termín soutěže: 11. až 30. 9. 2017

Kde lze najít odpovědi na soutěžní otázky?

Soutěžní otázky:

1. Kolik let od svého založení slaví letos vlasové studio Misha/hair studio?

2. Jak se jmenuje tvář a majitelka prestižního pražského kadeřnického salonu Misha/hair studio – raw beauty?

3. Se kterou nadací Misha/hair studio – raw beauty úzce spolupracuje na podpoře azylových domů a dětských domovů?

4. Jak se jmenuje soutěž, kterou majitelka a tvář salonu Misha/hair studio – raw beauty vyhrála v roce 2015 v Londýně jako první Česka a současně jako jediná vlasová stylistka ze střední Evropy?

5. Ve kterém roce získala majitelka a tvář salonu Misha/hair studio – raw beauty titul Kadeřník roku v soutěži Czech & Slovak Hairdressing Awards, jejíž pořadatelem je Schwarzkopf Professional?

Vaše kontaktní údaje

Zde prosím vyplňte vaše údaje, na základě kterých vám poštou doručíme výhru!


Jak vybereme vítěze?

Vítěze vybereme podle pořadí, ve kterém nám budou doručeny správné odpovědi. Vyhrává 10., 20., 30., 40., 50. v pořadí. Důležité je ale, abyste zodpověděli správně na všech pět otázek.

Zdroj obrázků: archiv Misha/hair studio – raw beauty, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník