Účesy na ples

Plesová sezóna znamená začít přemýšlet nad společenským účesem. Podívejte se na velkou galerii s účesy na ples. Novinky neustále doplňujeme!

Společenský účes potřebuje jednou za čas každá z nás. Avšak účesy na ples mají přece jen svá specifika a tak i když v naší Galerii účesů najdete i samostatně vyčleněné společenské účesy, plesové účesy dostaly svoji samostatnou kategorii. Proč? Odpověď je jednoduchá! Účes na ples je honosnější než účes na party nebo do divadla. Často je spíš svojí složitostí na úrovni svatebního účesu. Účesy na ples si zaslouží vaší pozornost. Objednejte se s předstihem ke kadeřníkovi, nebo pokud si účes na ples přece jen chcete připravovat sama doma, vyzkoušejte si jej dopředu a to nejen samostatně, ale v kombinaci s večerními šaty, které budete mít na sobě. Naše galerie s účesy na ples a rady pod ní vám pomůžou při správném výběru vašeho účesu na ples pro letošní plesovou sezónu.

FOTOGALERIE: Účesy na ples

 

TIP:

NOVÁ PLESOVÁ SEZÓNA 2016 – Účesy na ples 2016 >>

Účesy na ples – na co nezapomenout, když si vybíráme účes na ples

  1. Účesy na ples jsou slavnostnější a honosnější než běžné společenské účesy na večírky, party nebo do divadla. Neznamená to ale, že jediným řešením jsou nemoderně vypadající princeznovské účesy.
  2. Účes na ples potřebuje dobře učesat, stejně důležitá je ale také jeho barva a celkový styling nebo použité doplňky do vlasů.
  3. Plesové účesy je nejlepší svěřit do rukou kvalitního kadeřníka. Pozor ale, pokud s ním nemáte zkušenosti, hledejte reference nebo se s ním dopředu seznamte a konzultuje, jaké bude ohledně účesu vaše přání. Není nic horšího, než na poslední chvíli vytvořený účes kadeřníkem, ve kterém se nebudete cítit dobře.
  4. Či už vám slavnostní účes na ples učeše kadeřník, nebo se do něj pustíte sama, nezapomeňte, že musí především dobře držet. Při tanci je účes namáhaný a rozpadlý drdol na parketu není nic příjemného.
  5. Pokud máte krátké vlasy nebo i na ples chcete volit účes s rozpuštěnými vlasy, slavnostní ráz můžete účesu na ples dodat barvou (třeba i smývatelnou), leskem, speciálním stylingem, kovově lesklými třpytkami nebo vhodnými vlasovými doplňky na ples. Klidně to mohou být i šperky, které však nyní připnete do vlasů. Krátké a polodlouhé vlasy lze na ples upravit jako dlouhé s pomocí různých příčesků – clip-in vlasů, drdolů, copů a ohonů.
  6. Nezapomeňte, že dokonalý účes, a to i ten na ples, musí vypadat dobře ze všech stran.
  7. Účesy na ples často svádí k historizujícímu stylu a vintage účesům. Vyvarujte se toho. I honosný plesový účes může být moderní. I to je důvod, proč si nechat poradit od dobrého kadeřníka nebo stylistu.
  8. Kde nejlépe hledat účesy na ples? V naší fotogalerii plesových účesů jsme vám představili několik desítek účesů na ples pro všechny délky vlasů. Vhodný účes ale najdete i v dalších našich galeriích účesů: například mezi avantgardními účesy, ve společenských účesech, v účesech s pletenými copy nebo mezi up-do účesy.
  9. Účesy na ples musí dokonale ladit s večerními šaty i se zvolenými módními doplňky – především s kabelkou, botami a špeky na ples. Účes musí ladit stylem i barvou.
  10. Nezapomeňte si svůj vydařený plesový účes zvěčnit na fotografiích. Třeba si ještě před odchodem z domu pořiďte před zrcadlem selfii a hoďte ji na svůj Facebook, Twitter, Google+ nebo Instagram. Ale povedený účes na ples stojí i za kvalitnější foto, ež mobilem v přítmí předsíně nebo koupelny.

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník

Nechej odkaz

Váš email nebude veřejný