Registrovat

Heslo vám bude odesláno emailem.

Kadeřník roku

Kadeřník roku 2017 / Czech and Slovak Hairdressing Awards NEXT LEVEL 2017

Nejprestižnější českou a slovenskou kadeřnickou soutěží je Czech and Slovak Hairdressing Awards, která mimo jiná ocenění uděluje rovněž titul Kadeřník roku. 14. ročník soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015 odstartoval již 1. 7. 2015 a kadeřníci mohli své práce přihlašovat až do 31. 12. 2015. Vyhodnocení soutěže a udělení titulu Kadeřník roku 2015 proběhne na slavnostním galavečeru v dubnu 2016. Od 9. února letošního roku se na stránkách tohoto speciálu největšího magazínu zaměřeného na téma vlasy a účesy můžete podívat podrobně na nominace Kadeřníka roku 2015, čili na finalisty, ze kterých pak v jednotlivých kategoriích vzejdou vítězové, a to včetně udělení titulu Kadeřníka roku 2015 (ano, opravdu ne Kadeřník roku 2016, přestože se ceny udělují až letos, hodnotí se práce kadeřníků, které vznikly v roce 2015).

Soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards nebo-li Kadeřník roku je prestižní nezávislá mezinárodní kadeřnická soutěž. Může se jí zúčastnit každý kadeřník z České republiky nebo ze Slovenska, bez ohledu na to, s jakou značkou vlasové kosmetiky pracuje. Vyhlašovatelem soutěže je Schwarzkopf Professional, který je divizí společnosti Henkel. Nejprestižnější cenou soutěže je udělení již zmíněného titulu Kadeřník roku. Cena Hairdresser of the Year je udělena na základě hodnocení odborné poroty soutěže.

 

Zůstaňte věrní našemu speciálu Kadeřník roku, do kterého budeme postupně přidávat další a další novinky týkající se české a slovenské soutěže HDA. Na stránkách tohoto speciálu najdete v dubnu i kompletní výsledky soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015 / Kadeřník roku 2015. Postupně se vrátíme i předchozím ročníkům soutěže a trochu zavzpomínáme na krásné kolekce, které je škoda nechat upadnout v zapomnění. Další zajímavé články týkající se soutěže Kadeřník roku najdete i na našem partnerském módním magazínu Profimoda.cz. Magazín Vlasy a účesy je mediálním partnerem soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015 a partnerem pro hlasování laické veřejnosti o Cenu veřejnosti / Consumer Awards.

SPECIÁL: Kadeřník roku 2015