Registrovat

Heslo vám bude odesláno emailem.

Kadeřník roku

Kadeřník roku 2017 / Czech and Slovak Hairdressing Awards NEXT LEVEL 2017

Nejprestižnější českou a slovenskou kadeřnickou soutěží je Czech and Slovak Hairdressing Awards, která mimo jiná ocenění uděluje rovněž titul Kadeřník roku. 15. ročník soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 odstartoval, letos s podtitulem Next Level 2017, a kadeřníci mohou své práce přihlašovat až do 31. 7. 2017. Vyhodnocení soutěže a udělení titulu Kadeřník roku 2017 proběhne na slavnostním galavečeru 11. listopadu 2017 v pražském Foru Karlín. Na stránkách tohoto speciálu největšího magazínu zaměřeného na téma vlasy a účesy můžete sledovat všechny novinky týkající se soutěže Kadeřník roku 2017. Po vyhlášení zde najdete nominace soutěže, ale i její výsledky. Podívat se můžete i  na výsledky posledního ročníku, u kterého jsme rovněž byli.

Soutěž Czech&Slovak Hairdressing Awards nebo-li Kadeřník roku je prestižní nezávislá mezinárodní kadeřnická soutěž. Může se jí zúčastnit každý kadeřník z České republiky nebo ze Slovenska, bez ohledu na to, s jakou značkou vlasové kosmetiky pracuje. Vyhlašovatelem soutěže je Schwarzkopf Professional, který je divizí společnosti Henkel. Nejprestižnější cenou soutěže je udělení již zmíněného titulu Kadeřník roku. Cena Hairdresser of the Year je udělena na základě hodnocení odborné poroty soutěže.

Vyberte svého favorita – hlasujte o Cenu veřejnosti CZ a SK a vyhrajte!

Hlasuje se anonymně až do 1. října 2017 (včetně). Jména nominovaných se dozvíte po skončení hlasování. Výsledky ankety pak na finálovém galavečeru 11. 11. 2017.

Hlasování o Cenu veřejnosti CZ 2017 >>

Hlasování o Cenu veřejnosti SK 2017 >>

Zůstaňte věrní našemu speciálu Kadeřník roku, do kterého budeme postupně přidávat další a další novinky týkající se české a slovenské soutěže HDA. Na stránkách tohoto speciálu najdete nejpozději v září 2017 kompletní nominace soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 – Next level 2017 / Kadeřník roku 2017 a 11. listopadu pak finální výsledky soutěže, včetně absolutního vítěze – Kadeřníka roku 2017. Postupně se však ve speciálu vrátíme i k předchozím ročníkům soutěže a trochu zavzpomínáme na krásné kolekce, které je škoda nechat upadnout v zapomnění. Další zajímavé články týkající se soutěže Kadeřník roku najdete i na našem partnerském módním magazínu Profimoda.cz.

Magazín Vlasy a účesy je mediálním partnerem soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 a partnerem pro hlasování laické veřejnosti o Cenu veřejnosti / Consumer Awards 2017.

SPECIÁL: Kadeřník roku 2017