Nejprestižnější českou a slovenskou kadeřnickou soutěží je Czech and Slovak Hairdressing Awards, která mimo jiná ocenění uděluje rovněž titul Kadeřník roku. 15. ročník soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 je za námi. Úřadujícím kadeřníkem roku 2017 se stal po několika letech opět slovenský kadeřník – Igor Sedlák z Prešova. Igor v soutěži významně bodoval už v předcházejícím ročníku. Letos si kromě absolutního vítězství, tedy titulu Kadeřník roku 2017 odnáší i vítězství v kategoriích Dámský komerční účes Slovensko a Cena tisku SR. Přehled všech vítězů HDA 2017 s podtitulem Next Level jsme pro vás zpracovali do speciálního článku. Podívejte se i na velkou fotogalerii finálového večera.

Soutěž Czech&Slovak Hairdressing Awards nebo-li Kadeřník roku je prestižní nezávislá mezinárodní kadeřnická soutěž. Může se jí zúčastnit každý kadeřník z České republiky nebo ze Slovenska, bez ohledu na to, s jakou značkou vlasové kosmetiky pracuje. Vyhlašovatelem soutěže je Schwarzkopf Professional, který je divizí společnosti Henkel. Nejprestižnější cenou soutěže je udělení již zmíněného titulu Kadeřník roku. Cena Hairdresser of the Year je udělena na základě hodnocení odborné poroty soutěže.

Zůstaňte věrní našemu speciálu Kadeřník roku, do kterého budeme postupně přidávat další a další novinky týkající se české a slovenské soutěže HDA. Chystáme rozhovory s vítězi i nominovanými, ale i zajímavé trendové články, ve kterých vám vítězové doporučí účesy pro rok 2018.

Magazín Vlasy a účesy je mediálním partnerem soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards / Kadeřník roku a partnerem pro hlasování laické veřejnosti o Cenu veřejnosti / Consumer Awards.

 

SPECIÁL: Kadeřník roku 2017

Kadeřník roku

Kadeřník roku 2017 / Czech and Slovak Hairdressing Awards NEXT LEVEL 2017