Účesy pro dlouhé vlasy

Naše velká fotogalerie s účesy pro dlouhé vlasy vám pomůže najít ten nejvhodnější střih a účes pro dlouhé vlasy, jaké máte právě vy! 

Inspirujte se nejlepšími účesy pro dlouhé vlasy. V naší rozsáhlé fotogalerii najdete účesy pro dlouhé vlasy určené blondýnkám i brunetám, rusovláskám i milovnicím červených barevných odstínů. Najdete zde střihy pro dlouhé vlasy na každý den, dlouhé účesy do kanceláře, plesové účesy, drdoly pro dlouhé vlasy i svatební účesy pro dlouhovlásky. Dlouhé vlasy účesy přímo přitahují. A tak je i naše galerie účesů na ně skutečně bohatá. A pořád ji doplňujeme, takže pokaždé zde můžete najít další a další novinky. Dlouhé vlasy milujeme a tak účesy pro dlouhé vlasy budou vždy naší vášní. Hledáte účes pro dlouhé vlasy? Najdete jej rozhodně v naší fotogalerii.

Účesy pro dlouhé vlasy – 10 tipů pro dlouhé vlasy, které musíte znát!

  1. Nesnažte se obejít vaše vlasy a vnucovat jim pravý opak toho, co jsou! Rovné a nepoddajné nechte rovnými, vlnité vlnitými. Hrubý zásah do struktury dlouhých vlasů se vám vždy vymstí na jejich kvalitě a vaše dlouhé vlasy nebudou dlouhodobě nikdy vypadat dobře!
  2. Účesy pro dlouhé vlasy vždy rozlišujte jako ty na běžné nošení a jako složitější účesy pro slavnostnější příležitosti: například dlouhé plesové účesy nebo svatební účesy pro dlouhé vlasy.
  3. Barva je cool, ale nezapomeňte, že v případě dlouhých vlasů za ni u kadeřníka zaplatíte 2x. Hold více vlasů = více spotřebované barvy.
  4. Hlídejte při návštěvě kadeřnictví své vlasy jako oko v hlavě! Pokud jste s nimi nejen přišla, ale pokud s nimi chcete i odejít. Často mají kadeřníci touhu krátit a krátit a krátit…
  5. Dbejte o dokonalou výživu svých vlasů. Barvení i úpravu dlouhého účesu vždy spojte s regenerační procedurou!
  6. Zapomeňte na nesmysly související s česáním – rozhodně vaše dlouhé vlasy nepotřebují projet kartáčem 50x denně. Raději se k vlasům chovejte šetrněji.
  7. Účesy pro dlouhé vlasy se mohou zdát na první pohled velice podobné. Proto nikdy nemiřte do kadeřnictví pouze s připraveným slovním popisem či dokonce bez této přípravy. Najděte si účes pro dlouhé vlasy, který se vám líbí a ten si přineste vytištěn nebo si jej nachystejte jako stránku na svém mobilu či tabletu.
  8. Ne každá z nás má předpoklady nosit dlouhé vlasy. Pokud vaše vlasy nejsou 100%, raději se svého snu po dlouhých vlasech vzdejte a zvolte kratší účes. Ale vzdejte to až po té, když už skutečně nenajdete žádný účes pro dlouhé vlasy, který by vyhovoval tým vašim.
  9. Dlouhé vlasy jsou velice variabilní a tak si pro sebe můžete vybírat hned s několika. Účesy pro dlouhé vlasy se liší barvou, prostovlasostí nebo úpravou do různých drdolů či copů a variabilitu dlouhého účesu poskytují také různé vlasové doplňky.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a kadeřnických firem, Google

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník

Nechej odkaz

Váš email nebude veřejný