Velká galerie svatebních účesů pro nevěsty vám představí svatební účesy pro blondýnky, tmavovlásky, se závojem i bez něj.
Svatební účesy

Svatební účesy

Velká galerie svatebních účesů pro nevěsty vám představí svatební účesy pro blondýnky, tmavovlásky, se závojem i bez něj.

Svatební účesy jsou velice specifickým účesem. Možná s troškou kýče, zejména díky přílišné okázalosti, nabubřelosti i zdobnosti. Ale svatba je jediná příležitost, kdy si takovou parádu můžeme dopřát. Žádné jiné slavnostní události, dokonce ani plesy, nám už tolik zdobnosti tolerovat nebudou. Tak si to užijme! Alespoň jednou (nebo párkrát) za život si dopřejme skutečně luxusní svatební účes. Či už se vám líbí ty jednoduší, účesy zdobené květinami, šperky nebo se závojem, v galerii svatebních účesů, kterou neustále doplňujeme, určitě najdete vhodnou inspiraci pro sebe. Účesy na svatbu mohou mít mnoho podob. Tak se pojďte inspirovat a najděte si ten svůj svatební účes.

GALERIE: Svatební účesy

Svatební účesy – jak si vybrat svatební účes a nesplést se!

  1. Svatební účesy jsou honosné. Pokud máte krátké vlasy, máte dvě možnosti. I krátké vlasy se dají bohatě ozdobit doplňky, šperky nebo třeba závojem. Druhou možností je pak pro svatební účes využít různé příčesky, clip-in vlasy, připínací copy apod.
  2. Nesnažte se před svatbou radikálně měnit své vlasy a účes. Budete na ni vzpomínat po celý život a pokud se právě před ní rozhodnete změnit například z brunetky na blondýnu, není dáno, že se to povede. Chcete se pak celý život koukat na nepovedený účes na svých svatebních fotkách?
  3. Svatební účes musí být pro vás přirozený. Pokud se vám obecně nelíbí romantické lokny, nenechte si je vnutit ve svatebním účesu. Držte se toho, co máte ráda i při volbě účesu na svatbu.
  4. Účes se závojem nebo svatební účes bez závoje? To je samozřejmě velice častá otázka. Záleží na vašem vkusu, zvolených šatech i třeba na místě, kde se bude vaše svatba konat. Všechny tyto elementy ovlivňují, jestli je závoj pro nevěstu vhodný či nikoliv. Novým hitem je dlouhý personifikovaný závoj, takový, jaký si oblékla ke svým svatebním šatům z Haute Couture salonu Donatella Versace herečka Angelina Jolie.
  5. Nechte si na svatební účes dostatek času. Užijte si to. Možná je to totiž jenom jednou za život. Už dopředu ale buďte s kadeřníkem nebo stylistou domluvena, co si budete přát. Pak si nechte dostatek času na návštěvu kadeřnictví, případně si kadeřníka pozvěte přímo k sobě domů. V kadeřnictví obvykle zvládnou i svatební make-up, tak spojte vše dohromady.
  6. Svatební účesy musí spolehlivě držet. Drdol se vám nesmí rozpadnout když budete vycházet z kostela či radnice, vlasy musí držet i při tanci nebo přežít únos nevěsty.
  7. Jak učesat vlasy na svatbu, když nemáte moc času ani peněz na kadeřníka? Poproste kamarádku nebo to zkuste sama. Hlavně ne na poslední chvíli. Vše si vyzkoušejte dopředu a raději zkuste hned několik variant.
  8. Nezapomeňte, že svatební účesy musí ladit se svatebními šaty. Každý střih, barva a styl svatebních šatů si vyžaduje také stylově sladěný svatební účes.
  9. Kolik dáte za svatební účes v kvalitním kadeřnictví? Pokud jej nespojíte s běžnou úpravou vlasů, jako je barvení apod., tak za vytvoření svatebního účesu dáte kolem 2000 až 3500 Kč. Samozřejmě, že místní kadeřnice u vás doma může být mnohem levnější a nikdo ji nechce upřít, že i stejně šikovná. Vždy však zjistěte dopředu, do čeho jdete! 
  10. Vlasy na svatbu jsou událost! Nezapomeňte, že musí vypadat efektně i na svatebních fotkách. Pokud máte krásný účes zejména zezadu, nebo z některé strany, nacvičte si pózy, aby bylo na fotkách vše dokonale vidět. Domluvte se také s fotografem, aby nezapomněl nafotit hezké detaily vašeho účesu.

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník