Passion: Honza Kořínek představuje účesy pro jaro/léto 2018
Passion: Honza Kořínek představuje účesy pro jaro/léto 2018

Passion: Honza Kořínek představuje účesy pro jaro a léto 2018

Zajímají vás především účesové kolekce českých kadeřníků? Svoji novou kolekci právě představil jeden z nejznámějších kadeřníků u nás – Honza Kořínek. Kolekce kadeřnické TV star se jmenuje Passion a představuje účesy pro jaro a léto 2018. Podívejte se na nové nápady pro vlasy 2018.

Známý český kadeřník a TV star, Honza Kořínek, představil účesové trendy pro jaro a léto 2018 ve své nejnovější kolekci Passion. Svou první kolekci roku 2018 tak představuje v pestrých barvách, kombinacích klasických, jednoduchých vlasových stylingů, ale kombinuje je s extravagantními prvky. Proč Honza zvolil pro svoji kolekci název Passion? Toto slovo, v překladu „vášeň“, totiž nejlépe vystihuje Honzův vztah ke kadeřnickému umění.

Passion: Honza Kořínek představuje účesy pro jaro/léto 2018
Passion: Honza Kořínek představuje účesy pro jaro/léto 2018

Honza Kořínek: Passion

V nové vlasové kolekci Passion s účesy pro jaro a léto 2018  jsou jednoznačným pojítkem květiny. Objevují se v různých podobách na všech fotkách kolekce. „Miluji čerstvé, krásné a voňavé květy. Jejich vůně, tvar a barevnost mne inspirují. Proto jsem se rozhodl je letos hodně zapojit i do své práce,“ vysvětluje Honza Kořínek.

Podle Honzy Kořínka budou letošní trendy různorodé – od rovných vlasů, přes krátké střihy, vlny až do velmi nedbalého messy vzhledu. „Jaro a léto 2018 budou nespoutané, voňavé a hravé. A takové inspirace jsem tvořil i já. Baví mě, že se nám všechny různé trendy podařilo ukázat na jediné modelce a díky tomu je vidět ta variabilita a pestrost,“ popisuje svou práci oblíbený kadeřník Honza Kořínek. Dodává ale, že nestárnoucím trendem, který nikdy neomrzí, jsou zdravé, krásné, lesklé vlasy a precizní střih. „Trendy by měly být inspirací, ne modlou. Stále by na prvním místě měly zůstat klientky a jejich přání, touhy a jejich krásné vlasy,“ říká Honza Kořínek.

Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Nová kolekce Honzy Kořínka Passion zakvetla.
Nová kolekce Honzy Kořínka Passion zakvetla.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Jarní a letní účesy 2018 jsou tady. Honza Kořínek představuje svoji kolekci Passion.
Jarní a letní účesy 2018 jsou tady. Honza Kořínek představuje svoji kolekci Passion.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Sponky jako dekorační prvek jsou hitem. Nechybí ani v kolekci účesů Passion od Honzy Kořínka.
Sponky jako dekorační prvek jsou hitem. Nechybí ani v kolekci účesů Passion od Honzy Kořínka.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): I s dlouhými vlasy si můžete užít pocit krátkých vlasů. Luxusní účes je z jarní a letní kolekce českého kadeřníka Honzy Kořínka.
I s dlouhými vlasy si můžete užít pocit krátkých vlasů. Luxusní účes je z jarní a letní kolekce českého kadeřníka Honzy Kořínka.
beenhere

NÁŠ TIP

Podívejte se na jarní na letní trendy z přehlídkových mol v našem článku Účesy pro jaro a léto 2018 – horké módní trendy pro vlasy.

Pestrost kolekce Passion dokazuje i mnoho různých vlasových stylingů, které prochází napříč celým spektrem různých stylů. Honzovi se do kolekce podařilo zapojit například i netradiční použití vlasových sponek, které v jednom z účesů přiznává a používá je jako ozdobu.

Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Jaro začíná. Odvažte se s novým účesem. Inspirací vám může být nová kolekce českého kadeřníka Honzy Kořínka.
Jaro začíná. Odvažte se s novým účesem. Inspirací vám může být nová kolekce českého kadeřníka Honzy Kořínka.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Kouzlete s copem. Koňskému ohonu vlny rovněž sluší.
Kouzlete s copem. Koňskému ohonu vlny rovněž sluší.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Vznešené maxi vlny neurazí ani jako svatební účes.
Vznešené maxi vlny neurazí ani jako svatební účes.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Nádherné maxi vlny jsou jedním z účesových hitů letošního jara a léta 2018.
Nádherné maxi vlny jsou jedním z účesových hitů letošního jara a léta 2018.
beenhere

NÁŠ TIP

Chcete rovněž zkusit kouzlit se sponkami v účesu? Podívejte se jak na ti v našich článcích na téma sponky. Najdete jich hned několik.

Honza Kořínek ukazuje že i obyčejný culík může působit honosně, anebo že si ženy s dlouhými vlasy mohou vyzkoušet chick krátký střih. „Naše práce je hra, umění, výzva a když se sejde skvělý tým je to pak radost. A já mám to velké štěstí, že pracuji s těmi nejlepšími profesionály a výsledky mého snažení oni skvěle podtrhnou,“ pochvaluje si uznávaný kadeřník Honza Kořínek.

Jeho kolekci Passion rozzářily i netradiční květinové šaty z dílny květinového ateliéru Provoní. „Markéta s Janou nám vytvořily část nádherných stylingů, ke kterým byla radost vytvářet vlasové kreace,“ uzavírá Honza.

Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Elegantní výčesy a drdoly se hodí pro běžný den i slavnostní příležitost.
Elegantní výčesy a drdoly se hodí pro běžný den i slavnostní příležitost.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Baví mě, že se nám všechny různé trendy podařilo ukázat na jediné modelce a díky tomu je vidět ta variabilita a pestrost,“ popisuje svou práci oblíbený kadeřník Honza Kořínek.
Baví mě, že se nám všechny různé trendy podařilo ukázat na jediné modelce a díky tomu je vidět ta variabilita a pestrost,“ popisuje svou práci oblíbený kadeřník Honza Kořínek.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Miluji čerstvé, krásné a voňavé květy. Jejich vůně, tvar a barevnost mne inspirují. Proto jsem se rozhodl je letos hodně zapojit i do své práce,“ vysvětluje Honza Kořínek. Výčes s objemem sluší zejména při slavnostních příležitostech.
Miluji čerstvé, krásné a voňavé květy. Jejich vůně, tvar a barevnost mne inspirují. Proto jsem se rozhodl je letos hodně zapojit i do své práce,“ vysvětluje Honza Kořínek.
Výčes s objemem sluší zejména při slavnostních příležitostech.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Slavnostní styling v kolekci Passion, kterou český kadeřník Honza Kořínek vytvořil pro sezónu jaro a léto 2018.
Slavnostní styling v kolekci Passion, kterou český kadeřník Honza Kořínek vytvořil pro sezónu jaro a léto 2018.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Hladké vlasy jako symbol luxusu – i to je jedno z poselství nové kolekce Honzy Kořínka pro jaro a léto 2018.
Hladké vlasy jako symbol luxusu – i to je jedno z poselství nové kolekce Honzy Kořínka pro jaro a léto 2018.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Ikonická kolekce účesů Honzy Kořínka představila hned několik účesů na jediné modelce.
Ikonická kolekce účesů Honzy Kořínka představila hned několik účesů na jediné modelce.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Novou kolekci účesů Honzy Kořínka charakterizují všudepřítomné květiny.
Novou kolekci účesů Honzy Kořínka charakterizují všudepřítomné květiny.
Honza Kořínek: Passion (S/S 2018): Krásné zdravé vlasy jsou tím, co bychom si od kadeřníka měly kromě nového účesu vždy odnést.
Krásné zdravé vlasy jsou tím, co bychom si od kadeřníka měly kromě nového účesu vždy odnést.

O kolekci účesů

  • Název kolekce: Passion
  • Sezóna: jaro a léto 2018
  • Vlasy: Honza Kořínek
  • Modelka: Aneta Kalátová
  • Make-up: Klaudie Havlová
  • Květinové outfity: Provoni.cz
  • Styling: Jan Čtvrtečka
  • Fotograf: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík

Kdo je Honza Kořínek

Honza Kořínek se během pěti let zařadil mezi českou kadeřnickou elitu. Tento profesionální kadeřník získal několik ocenění a byl v roce 2017 zařazen od česko-slovenské encyklopedie významných osobností. Jeho obliba i popularita jeho kadeřnictví stále roste. Hair studio Honza Kořínek patří k vyhledávaným místům, kde klienti relaxují, zastaví se, zkrášlují se. Honzu Kořínka nejlépe vystihují slova – profesionalita, lidskost, empatie a píle. Své portfolio služeb rozšířil o svatební agenturu, která nese jméno Wedding agency Honza Kořínek. Uvedl do života charitativní projekt Když ruce pracují srdcem, díky Hair studio Honza Kořínek se pomohlo téměř 750 000 Kč. Honzovo motto je „S úctou, pokorou a srdcem na dlani“.

Zdroj obrázků: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník