Růžové vlasy

Růžové vlasy – pro někoho sen, pro někoho barva, která na vlasy nepatří. Růžová barva na vlasy však může mít mnoho podob, tak se určitě podívejte.

Rozhodně není jenom jeden odstín růžové. Dokonce nemůžeme mluvit ani o tom, že růžová může být pouze tmavší nebo světlejší. To ano, tím ale výčet růžových odstínů nekončí. Růžové vlasy tak nejsou jen o střihu a stylingu, který k nim zvolíme, ale také o až neuvěřitelné rozmanitosti, kterou nám dávají odstíny růžové barvy. Růžová barva na vlasy se může blížit fialové, nebo se naopak míchat se se žlutými tóny a přes ně přecházet až do meruňkové. Další možnosti růžové barvy po sytosti a odstínech je v její kombinaci. Míchá se do multibarevných melírů, nebo aktuálně je extra módní její kombinace s pastelově modrou. Růžové vlasy jsou variabilní a všechny možnosti slovy vyčerpáme jen stěží. Lépe je se podívat na galerii účesů s růžovými vlasy.

GALERIE ÚČESŮ: Růžové vlasy

Účesy pro růžové vlasy – víte, jaká růžová barva na vlasy vám bude slušet?

  1. Obecně je pro růžové vlasy potřebný světlý blond základ. Takže nezapomeňte, že přechod z tmavé brunetky na růžový účes znamená přechod přes blond. Zkuste jako ochranu vlasů při odbarvování žádat ve svém kadeřnictví Fibreplex.
  2. Jednolitý růžový odstín barvy vlasů se hodí zejména pro krátké a polodlouhé vlasy. Volte jemné pastelové odstíny. Tmavší odstíny raději proložte melírováním.
  3. Nejmódnější melíry pro růžové vlasy jsou s modrou (jako kombinace barev roku Rose Quartz a Serenity), s fialovou, jako přechody do oranžovožlutých odstínů a multibarevné pastelové melíry.
  4. Extra módní barvou vlasů je v roce 2016 šedá. S růžovou ji můžete kombinovat ve formě color bloků: tedy jako barvu do střihu. Každá vrstva střihu má svoji barvu. V tomto případě se střídají růžové vlasy a šedá barva vlasů.
  5. Extra módní jsou barevně postaršené odstíny růžové do odstínu tzv. růžového bronzu. K růžové se přidává i bronzový nažloutlý odstín.
  6. Růžové konečky vlasů ano, ale jen jako součást promyšleného střihu. Ne jen jako nepromyšlené oživení dlouhého účesu.
  7. Růžové vlasy se skvěle snoubí s hrou s texturou vlasů. Dohromady pak tvoří nové efekty účesu.
  8. Růžová ve vlasech si ráda hraje se vzory – melír může například vykreslovat zvířecí vzory.
  9. Vlasy v růžové barvě jsou ideální do hravých podholených účesů nebo v účesech s vyholenou kresbou. Tyto buzz cut účesy patří mezi trendy účesy 2016.
  10. Nezapomeňte, že někdy je méně více a pro růžové vlasy to platí také. Někdy k dokonalému růžovému účesu stačí špetka růžové barvy na vlasy, třeba jako barevný výkroj do blond vlasů.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník