Dámské tattoo účesy jsou velkým hitem. Undercut podholené účesy s tattoo umí ozdobit každou délku vlasů – krátké, polodlouhé i dlouhé účesy.
Dámské tattoo účesy jsou velkým hitem. Undercut podholené účesy s tattoo umí ozdobit každou délku vlasů – krátké, polodlouhé i dlouhé účesy.

Dámské tattoo účesy

Dámské tattoo účesy jsou velkým hitem. Undercut podholené účesy s tattoo umí ozdobit každou délku vlasů – krátké, polodlouhé i dlouhé účesy.

Kdo hledá netradiční střih pro dámský účes a nechybí mu odvaha do toho trochu „střihnout“, pro toho jsou tady nápady na dámské tattoo účesy. Kombinují dva módní trendy. Trend podholených vlasů, tzv. undercut podholené účesy, a ozdobné vyholování obrazců do téměř vyholených partií, které připomínají tattoo. Tetování ve vlasech je hitem nejen v dámských, ale i v pánských střizích. Dámským účesům však dokáže dát nový rozměr, i když jde o dlouhé vlasy.

GALERIE: Dámské tattoo účesy

Dámské tattoo účesy – největší hity undercut hairstyles trendů

  1. Účesy ozdobte geometrickými vzory. Prosté úsečky, trojuhelníky, nebo čtverečky ve stylu šachovnice vypadají skvěle. Tattoo účesům sluší strohost prosté geometrie.
  2. Vzory však mohou mít i svoji symboliku. Hvězdy, srdce, peříčka, klíče a jiné jednoduché  grafické vzory vypadají efektně.
  3. Dámské tattoo účesy zdobí i mandala. Používá se na temeni i na spánkové části. Není však úplná, jak se na mandalu vycházející ze symboliky kruhu sluší. Obvykle jde jen o její poloviční nebo třetinový výřez.
  4. Vzor lze vytvořit i prostřídáním několika délek dámských vlasů.
  5. Dámské tattoo účesy si rozumí s barvou. Undercut účesy s tattoo lze kombinovat s netradiční barvou, melíry anebo si vyhrát s multibarveností.
  6. Proměňte svoji hlavu na malířské plátno. Podholené účesy hezky omalujte. Třeba si z hlavy vytvořte antistresové omalovánky. I když vybarvování si sama asi neužijete a vyřádí se při něm spíše váš kadeřník či kamarádka, které se svěříte do rukou.
  7. Když kombinujete tattoo efekt s dlouhými vlasy, zapojte i fantasii při úpravě dlouhých vlasů. Ohony, pletené copy a copánky, výčesy a drdoly – to vše si s vyholenými partiemi vlasů s tattoo dekorací rozumí.
  8. Undercut + tattoo + mohawk – to je naprosto dokonalá kombinace. A nejúžasnější – když je to pletený mohawk.
  9. Tattoo účesy pro dlouhé vlasy je nejlépe ozdobit na zátylku. Snadno je vystavíte na obdiv vypnutím vlasů, nebo naopak schováte, když si vlasy rozpustíte.
  10. Nezapomeňte, že na spáncích aplikované tattoo zdobení vlasů vypadá nejlépe zakomponované do asymetrického účesu.

Zdroj obrázků: Fashionisers.com, Instagram, Facebook, Pinterest

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník