Avantgardní účesy

Avantgardní účesy nejsou jen pro pobavení. Mohou být také skvělou inspirací, když hledáte výraznější účesy – třeba účesy na ples nebo svatební účesy.

Nepostavte se k extravagantním účesům tak, že jelikož se nedají nosit, tak vás nezajímají! Není to pravda. Avantgardní účesy dokonce nemusí být jenom zábavkou na pobavení, když se v práci nebo doma u počítače, tabletu nebo mobilu nudíte a jen tak nazdařbůh listujete nebo klikáte galerií účesů. Právě tyto účesy totiž mohou být úžasnou inspirací pro vaše velké dny. Vdáváte se? Co tak zkusit vymyslet vlastní svatební účes a inspirovat se avantgardními nápady kadeřníků? Chystáte se na svůj životní ples? Účesy na ples mohou být obyčejné nebo nepřehlédnutelné. Ty nepřehlédnutelné rozhodně vymyslíte a nejdete zde mezi avantgardními účesy.

FOTOGALERIE: Avantgardní účesy

Avantgardní účesy – jak se inspirovat extravagancí!

  1. Určitě je naprosto jasné, že takto propracované avantgardní účesy, které jsou na hranici uměleckého díla, potřebují ruce skutečně zkušeného kadeřníka.
  2. Nemusíte se bát, že na podobný účes nemáte vlasy. To neměla žádné z modelek, která jej předvádí. Avantgardní účesy pracují s příčesky, umělými copy, clip-in vlasy a vším, co vám dodá správnou délku vlasů, jejich objem i jejich barvu.
  3. Samozřejmě přidávaného materiálu nebývá málo a je třeba se vždy s kadeřníkem dopředu domluvit, co je třeba k danému účesu zajistit a do kdy.
  4. Třeba počítat také s poměrně vysokou cenou za podobný účes. Jeho příprava je náročná na práci a čas kadeřníka. Nemálo ale zaplatíte i za všechen materiál, který je pro podobný účes zapotřebí.
  5. Pokud se do něčeho podobného vrhnete, rozhodně si zajistěte pořádné fotky. Dodatečně byste litovala, že je nemáte. Amatérské fotky z akce, nebo selfie před zrcadlem v koupelně vás neuspokojí. Když už investujte do takto úžasných avantgardních účesů, rozhodně si zaplaťte i pořádného fotografa, který se postará o to, že váš avantgardní účes zůstane věčný alespoň na fotografiích.
  6. Proč se jen tak obyčejně neučesat a investovat maximálně do laku na vlasy s vyšším leskem? Protože si zasloužíte být párkrát za život skutečně dokonalou a nadpozemsky krásnou. Takže nezatracujte avantgardní účesy a hledejte v nich inspiraci pro své velké dny!

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků a firem, Google

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník

Nechej odkaz

Váš email nebude veřejný