Registrační formulář do katalogu kadeřnictví

Zaregistrujte se do katalogu kadeřnictví nejprestižnějšího média o vlasech, účesech a kadeřnickém byznysu. Dejte svým zákazníkům vědět, kde sídlíte, kdy máte otevřeno, jaké služby nabízíte a jaké jsou ceny vašich kadeřnických služeb. Žádné kadeřnictví by v tomto katalogu nemělo chybět – či už jde o kadeřnickou síť, prestižní značkové kadeřnictví se známou tváří, nebo malý regionální salon chlubící se svými službami. Tato registrace do katalogu je zdarma. 

Vyplňte jednotlivé položky formuláře. Položky označené hvězdičkou jsou povinné a bez jejich vyplnění nebudete moci registrační formulář odeslat. Informace o vašem kadeřnictví se v katalogu kadeřnicí neobjeví automaticky. Texty a zaslané fotografie upraví a schválí administrátor katalogu. Po vložení firmy do katalogu budete administrátorem informování e-mailem. V případě, že si s vyplněním formuláře nevíte rady nebo máte nějaký problém, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře a my se s vámi následně spojíme a problém s vámi vyřešíme.

Potřebujete pouze něco drobného změnit ve svém stávajícím zápisu v katalogu nebo nám chcete poslat nové fotografie z vašeho kadeřnictví? Na tyto malé úpravy jsme pro vás připravili formulář Pro změnu údajů v katalogu kadeřnictví.

NÁZEV KADEŘNICTVÍ

Popis *

Věnujte pozornost této části formuláře. Nevyjmenovávejte všechny služby vašeho kadeřnictví, ani zde neuvádějte adresu, ceny nebo otevírací hodiny. Ty vyplníte v jiné části formuláře. Vyjmenujte hlavní benefity vašeho kadeřnictví nebo uveďte ty služby, které vás nejvíce charakterizují. Zmínit můžete také klíčové osobnosti vašeho kadeřnictví. Celkem na tento popis máte 5000 znaků, což představuje více než 2 normostrany včetně mezer. Doporučená délka textu je minimálně 150 slov, optimálně 300 slov. Uvádějte originální text, ne text, který už máte na svých webových stránkách.

IČO *

Běžné IČO má 8 číslic. Pokud však máte IČO starší s méně číslicemi, tak na začátek vždy vložte potřebný počet 0.

ADRESA

Vyplňte kontaktní údaje. Pokud má vaše kadeřnictví více poboček na různých adresách, zadejte každou položku jako novou firmu do katalogu přes nově otevřený formulář.

Ulice a číslo popisné *

PSČ *

Obec / Město *

Okres *

Kraj*

KONTAKTY

Tyto kontakty budou veřejné a slouží k tomu, aby vás zákazníci mohli kontaktovat.

Kontaktní osoba *

Telefonní číslo

Mobil *

E-mail *

WWW Stránky

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Uveďte URL adresy sociálních sítí, které využíváte. Pokud používáte i jiné, můžete je uvést na konci formuláře v poznámce.

Facebook

Twitter

Google+

NABÍZENÉ SLUŽBY

Část označená jako Kadeřnické služby je povinná. Zaklikněte služby, které poskytujete. Pokud váš kadeřnický salon poskytuje i další služby, vyplňte je v dalších sekcích, které už jsou nepovinné.

Kadeřnické služby *

Vizážista

Kosmetické služby

Manikúra

Pedikúra

Z dalších služeb

POUŽÍVANÁ VLASOVÁ KOSMETIKA A ZNAČKY

Dejte svým potenciálním zákazníkům vědět, jakou vlasovou kosmetiku v kadeřnickém salonu používáte a zdali patříte do některé značkové sítě kadeřnictví.

Používané značky vlasové kosmetiky

Uveďte, jaké značky vlasové kosmetiky ve vašem kadeřnickém salonu používáte.

Jiná značka:

Značkový salon

Pokud lze váš salon označit jako značkový, uveďte pro kterou značku vlasové kosmetiky.

Jiná značka:

Kadeřnické sítě

Pokud váš salon patří do některé z kadeřnických sítí, uveďte do které.

Jiná značka:

OTEVÍRACÍ HODINY

Vyplňte otevírací hodiny v předvyplněném formátu. Pokud některé dny máte otevřeno jenom na objednávku (např. v sobotu) zaškrtněte příslušné políčko.

Pondělí:

-

Úterý:

-

Středa:

-

Čtvrtek:

-

Pátek:

-

Sobota:

-

Neděle:

-

ORIENTAČNÍ CENY

Vyplňte orientační ceny vašich služeb.

Dámský střih:

Pánský střih:

Dětský střih:

Barvení vlasů:

Melír a kreativní barvení:

Preparace / Trvalá:

Stahování barvy:

Diagnostika vlasů:

Regenerační kúra / Hloubková péče :

Společenský / Svatební účes :

FOTOGRAFIE

Vložte fotografie vašeho salonu. Preferujeme, aby jedna z fotografií bylo logo vašeho salonu. Fotografie by měly vystihovat váš salon, jeho interiéry nebo služby. Fotografie můžete nahrát ve formátu JPG, EPS nebo PNG. V případě problémů s vložením fotografií nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Fotografie můžete poslat také přes službu www.uschovna.cz nebo pomocí podobné služby či jakéhokoliv jiného datového uložiště. Tuto možnost, především v případě velkých fotografií preferujeme! V tomto případě uveďte URL adresu, kterou vám služba Uschovna.cz vygeneruje, zde do příslušného políčka:

Poznámka

Chcete-li nám sdělit něco dalšího, uveďte to prosím níže v poznámce.

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník