Registrační formulář do katalogu kadeřnictví

Zaregistrujte se do katalogu kadeřnictví nejprestižnějšího média o vlasech, účesech a kadeřnickém byznysu. Dejte svým zákazníkům vědět, kde sídlíte, kdy máte otevřeno, jaké služby nabízíte a jaké jsou ceny vašich kadeřnických služeb. Žádné kadeřnictví by v tomto katalogu nemělo chybět – či už jde o kadeřnickou síť, prestižní značkové kadeřnictví se známou tváří, nebo malý regionální salon chlubící se svými službami. Tato registrace do katalogu je zdarma. 

Vyplňte jednotlivé položky formuláře. Položky označené hvězdičkou jsou povinné a bez jejich vyplnění nebudete moci registrační formulář odeslat. Informace o vašem kadeřnictví se v katalogu kadeřnicí neobjeví automaticky. Texty a zaslané fotografie upraví a schválí administrátor katalogu. Po vložení firmy do katalogu budete administrátorem informování e-mailem. V případě, že si s vyplněním formuláře nevíte rady nebo máte nějaký problém, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře a my se s vámi následně spojíme a problém s vámi vyřešíme.

Potřebujete pouze něco drobného změnit ve svém stávajícím zápisu v katalogu nebo nám chcete poslat nové fotografie z vašeho kadeřnictví? Na tyto malé úpravy jsme pro vás připravili formulář Pro změnu údajů v katalogu kadeřnictví.

NÁZEV KADEŘNICTVÍ

POPIS *

Věnujte pozornost této části formuláře. Nevyjmenovávejte všechny služby vašeho kadeřnictví, ani zde neuvádějte adresu, ceny nebo otevírací hodiny. Ty vyplníte v jiné části formuláře. Vyjmenujte hlavní benefity vašeho kadeřnictví nebo uveďte ty služby, které vás nejvíce charakterizují. Zmínit můžete také klíčové osobnosti vašeho kadeřnictví. Celkem na tento popis máte 5000 znaků, což představuje více než 2 normostrany včetně mezer. Doporučená délka textu je minimálně 150 slov, optimálně 300 slov. Uvádějte originální text, ne text, který už máte na svých webových stránkách.

ADRESA

Vyplňte kontaktní údaje. Pokud má vaše kadeřnictví více poboček na různých adresách, zadejte každou položku jako novou firmu do katalogu přes nově otevřený formulář.

ULICE A ČÍSLO POPISNÉ *

OBEC / MĚSTO *

PSČ *

OKRES *

KRAJ *

IČO *

Běžné IČO má 8 číslic. Pokud však máte IČO starší s méně číslicemi, tak na začátek vždy vložte potřebný počet 0.

KONTAKTY

Tyto kontakty budou veřejné a slouží k tomu, aby vás zákazníci mohli kontaktovat.

KONTAKTNÍ OSOBA *

TELEFONNÍ ČÍSLO

+420

MOBIL

+420

E-MAIL *


WWW STRÁNKY


SOCIÁLNÍ ÚČTY

Uveďte URL adresy sociálních sítí, které využíváte. Pokud používáte i jiné, můžete je uvést na konci formuláře v poznámce.

FACEBOOK


TWITTER


GOOGLE+


NABÍZENÉ SLUŽBY

Část označená jako Kadeřnické služby je povinná. Zaklikněte služby, které poskytujete. Pokud váš kadeřnický salon poskytuje i další služby, vyplňte je v dalších sekcích, které už jsou nepovinné.

KADEŘNICKÉ SLUŽBY *

Dámské účesyPánské účesyDětské účesyProdlužování vlasůZhušťování vlasůTransplantace vlasůRasta copánkyDredyPřelivBarvení vlasůMelírTrvalá na vlasyObjemová trvaláSpolečenské účesySvatební účesyRegenerace vlasůVlasové rituályDámská vlasová kosmetika – prodejPánská vlasová kosmetika – prodejŽehlení vlasůMobilní kadeřnictvíKeratin na vlasyProměnyPoradenství při výběru účesuÚčes na počítačiDiagnostika vlasůVypadávání vlasů – poradenstvíVýkup vlasůJiné kadeřnické služby

VIZÁŽISTA

Poradenství – líčení a stylingDenní líčeníVečerní líčeníSvatební líčeníBarevná typologieZměny imageKurzy líčeníKurzy stylinguMobilní vizážistaPoradenství při nákupechJiné vizážistické služby

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Základní ošetření pletiPéče o problematickou pleťOmlazující péče o pleťUltrazvukové ošetření pletiPeeling pletiChemický peelingŽehlení vlasů galvanickou žehličkouMasáž pletiPéče o poprsíOšetření celulitidyLymfodrenážVacupressDepilaceÚprava obočíBarvení obočíBarvení řasPermanentní make-upUmělé řasyProdlužování a zahušťování řasPánská kosmetikaProdej dámské kosmetikyProdej pánské kosmetikyKolagenové implantátyKosmetická poradnaAnalýza pletiKyslíková mezoterapie pletiOdstraňování pigmentaceDermabrazeFotorejuvenaceOšetření aknéKosmetické rituályJiné kosmetické služby

MANIKÚRA

Akrylové nehtyGelové nehtyAkrygelové nehtyLakování nehtů klasickéCND ShellacStriplacP-shine – japonská manikúraFrancouzská manikúraNail artParafínové zábaly na ruceZpevnění nehtůMasáž rukouTwinkle tattooMobilní nehtové studioSvatební manikúraSlavnostní manikúraJiné služby v oblasti manikúry

PEDIKÚRA

Suchá pedikúraMokrá pedikúraMasáž nohouReflexologie chodidelPeeling chodidelParafínové zábaly nohouModelace meziprstních korektorůNehtová protetikaOšetření zarůstajících nehtůOrthonyxie – narovnávání nehtů rovnátkyGelová modeláž nehtůLakování nehtůNail art na nohyProfesionální přípravky na nohy – prodejMobilní pedikúraPoradenství v oblasti pedikúryPedikúra jako rituálJiné služby v oblasti pedikúry

Z DALŠÍCH SLUŽEB

WellnessDiety a dietní programFormování postavyMasážeSaunaSoláriumFitnessRelaxační programyEstetická chirurgieEstetická stomatologieProgramy proti stárnutíAromaterapieSolná jeskyněOxygenoterapieTattooJiné služby

JINÉ

Opravdu jste nenašli v seznamu službu, která váš kadeřnický salon charakterizuje? Vyplňte ji slovy. V případě vkládání více služeb je oddělujte čárkou.

POUŽÍVANÁ KOSMETIKA A ZNAČKY

Dejte svým potenciálním zákazníkům vědět, jakou vlasovou kosmetiku v kadeřnickém salonu používáte a zdali patříte do některé značkové sítě kadeřnictví.

POUŽÍVANÉ ZNAČKY KOSMETIKY

Uveďte, jaké značky vlasové kosmetiky ve vašem kadeřnickém salonu používáte.

Label.mKérastaseL’OréalWellaMatrixSebastian Proffesional
Revlon ProffesionalPaul MichellRedkenFramesiGoldwellHessler

Jiné značky

ZNAČKOVÝ SALON

Pokud lze váš salon označit jako značkový, uveďte pro kterou značku vlasové kosmetiky.

Label.mKérastaseL’OréalWellaMatrixSebastian Proffesional
Revlon ProffesionalPaul MichellRedkenFramesi

Jiná značka

KADEŘNICKÉ SÍTĚ

Pokud váš salon patří do některé z kadeřnických sítí, uveďte do které.

KlierCut&ColorToni&GuyFranck ProvostFabio SalsaBomton

Jiná značka

OTEVÍRACÍ HODINY

Vyplňte otevírací hodiny v předvyplněném formátu. Pokud některé dny máte otevřeno jenom na objednávku (např. v sobotu) zaškrtněte příslušné políčko.

PONDĚLÍ

  Na objednávku  Zavřeno

ÚTERÝ

  Na objednávku  Zavřeno

STŘEDA

  Na objednávku  Zavřeno

ČTVRTEK

  Na objednávku  Zavřeno

PÁTEK

  Na objednávku  Zavřeno

SOBOTA

  Na objednávku  Zavřeno

NEDĚLE

  Na objednávku  Zavřeno

ORIENTAČNÍ CENY

Vyplňte orientační ceny vašich služeb.

DÁMSKÝ STŘIH

orientační cena od

PÁNSKÝ STŘIH

orientační cena od

DĚTSKÝ STŘIH

orientační cena od

BARVENÍ VLASŮ

orientační cena od

MELÍR A KREATIVNÍ BARVENÍ

orientační cena od

PREPARACE / TRVALÁ

orientační cena od

STAHOVÁNÍ BARVY

orientační cena od

DIAGNOSTIKA VLASŮ

orientační cena od

REGENERAČNÍ KÚRA / HLOUBKOVÁ PÉČE

orientační cena od

SPOLEČENSKÝ / SVATEBNÍ ÚČES

orientační cena od

FOTOGRAFIE

Vložte fotografie vašeho salonu. Preferujeme, aby jedna z fotografií bylo logo vašeho salonu. Fotografie by měly vystihovat váš salon, jeho interiéry nebo služby. Fotografie můžete nahrát ve formátu JPG, EPS nebo PNG. Maximální velikost každé fotografie jsou 4 MB a tímto způsobem jich můžete poslat maximálně 5. V případě problémů s vložením fotografií nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.


Fotografie můžete poslat také přes službu www.uschovna.cz nebo pomocí podobné služby či jakéhokoliv jiného datového uložiště. Tuto možnost preferujeme! V tomto případě uveďte URL adresu, kterou vám služba Uschovna.cz vygeneruje, zde do příslušného políčka:

POZNÁMKA

Chcete-li nám sdělit něco dalšího, uveďte to prosím níže v poznámce.

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník