Eva Komínková provozuje velice úspěšně pražský salon Sanett v Dejvicích a sama i s týmem spolupracovníků nechybí v žádných kadeřnických soutěžích.

Jakmile poznáte práci, kterou Eva Komínková dělá, uhrane vás. Pro mne osobně je Eva je doslova kouzelnice s barvami. Dokazujete to ve všemožných kolekcích, se kterými se účastní prestižních kadeřnických soutěží. Provozuje vlastní kadeřnické studio Sanett, které najde na adrese Studentská 5, Praha 6 v Dejvicích. Teď její proměna nechybí mezi 24 finalisty AICHI 2016 a čeká na „divokou kartu“, aby mohla postoupit do finále.

                                                       

Eva Komínková: zpovídáme kadeřníky v soutěži proměn AICHI 2016

Proč jsi se přihlásila do soutěže AICHI 2016? Co si myslíš, že Ti soutěž přinese?

∴ Eva Komínková: Do soutěže jsem se přihlásila, protože mě baví soutěžit a i proto, že je to únik od každodenní rutiny. Přinese mi to osobní potěšení, pocit, že tvořím něco víc. Už jen ty fotky, které mi ze soutěží zůstávají, mě fascinují. Pořád si říkám – to jsem dělala já 🙂

Soutěžíš v AICHI poprvé, nebo máš za sebou už nějaké předchozí účasti v této soutěži či dokonce úspěchy?

Eva Komínková: Po třetí mi vyšel postup.

Představíš nám svůj tým, který Ti v soutěži AICHI pomáhá?

Eva Komínková: Patří do něj má úžasná Lenka Hanusková z kosmetického studia Nova Dejvice.

Co by jsi žádné ženě při proměně nikdy neudělala? Existuje střih, barva nebo styling, který pokládáš skutečně spíše za mstu?

Eva Komínková: Neudělala bych nic, co by si modelka nebo zákaznice nepřála. A třeba trvalou 🙂 Hodně naslouchám.

Eva Komínková – Sanett, Praha | Proměny AICHI 2016 - postupující do semifinálového kola

Eva Komínková – Sanett, Praha | Proměny AICHI 2016 – postupující do semifinálového kola

Co Tě v současné době baví dělat s vlasy klientek a klientů nejvíce?

Eva Komínková: Nyní mě strašně baví pastely. Růžová, šedá, modrá… K tomu dlouhé vlasy, glamour vlny… Zrovna v pátek zase fotím na další soutěž krásné pastelové odstíny – moc se těším.

Máš tip na kosmetický produkt, který Ti připadá jako skutečně top a ráda ho doporučuješ?

Eva Komínková: Fibreplex.

Odhadneš, kolik zákazníků si během roku odnese od Tebe nový nebo upravený účes?

Eva Komínková: Tak těch bude skutečně hodně. 🙂 

Jak často měníš svůj účes Ty sama?

Eva Komínková: Vůbec nikdy. Jsem hodně outdorový / horský typ. Paradox vzhledem k mé práci 🙂

Eva je doslova kouzelnice s barvami. Dokazujete to ve všemožných kolekcích, se kterými se účastní prestižních kadeřnických soutěží. Provozuje vlastní kadeřnické studio Sanett, které najde na adrese Studentská 5, Praha 6 v Dejvicích.

Eva je doslova kouzelnice s barvami. Dokazujete to ve všemožných kolekcích, se kterými se účastní prestižních kadeřnických soutěží. Provozuje vlastní kadeřnické studio Sanett, které najde na adrese Studentská 5, Praha 6 v Dejvicích.

Co nejzajímavějšího Tě ve Tvé kadeřnické praxi potkalo? Jaké lidi jsi potkala, jaké máš za sebou úspěchy a jak dlouho už vlastně jako kadeřnice pracuješ?

Eva Komínková: Nejzajímavější věc je účast v HDA 2015 – jedna nominace a má srdcová kolekce avantgarda Mad Max, která vychází ze mne jako z člověka. Mám za sebou dvě vybudovaná kadeřnictví: 22 let fungující Sanett Aš (od ledna 2014 zrušené) a Sanett v Praze v Dejvicích. Funguje již sedm let, je velice úspěšné a to i díky mým špičkovým a úspěšným kolegům. Jsem hrdá na několik osobně vyučených učňů, kteří mi dělají radost a úspěšně se také umísťují v soutěžích. Jsem ráda, že je pozitivně motivuji a snad jsem  jim i vzorem 🙂 Mám za sebou i řadu úspěchů a vítězství v soutěžích značek Matrix, získala jsem třetí místo v soutěži Goldwell, cením si svoji účast v soutěžích Inspirace 2015 na World of Beauty and Spa, již zmíněnou nominaci do HDA 2015 v kategorii Cena veřejnosti, ale i focení pro lifestylové časopisy. Za 23 let své praxe jsem toho stihla hodně.

Prozraď nám své životní motto?

Eva Komínková: Účes dělá člověka – ale na motta moc nejsem 🙂

Zdroj obrázků: AICHI, Eva Komínková Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník