Zúčastnit se soutěže AICHI považuje Eva Chmelíková za překonání vlastního strachu a snahu dokázat si, že na to má. Pošlete ji do finále?

Kadeřnice Eva Chmelíková si svůj vlastní salon otevřela jenom před více než rokem. O stálou klientelu ale nouzi rozhodně nemá. Její velice hezký salon Hair Salon Renesance, U Nádraží 280, najdete v Holýšově. Co Eva doopravdy miluje, je práce na společenských účesech a baví ji zaplétat. Trendem, který ji ještě drží, je balayage. Kadeřnické soutěže se účastní zcela poprvé a pořád má šanci se díky „divoké kartě“ probojovat až do finále AICHI 2016.

Eva Chmelíková: zpovídáme kadeřníky v soutěži proměn AICHI 2016

Proč jsi se přihlásila do soutěže AICHI 2016? Co si myslíš, že Ti soutěž přinese?

∴ Eva Chmelíková: Jsem člověk, který se vždy všeho bál. Před rokem a čtvrt jsem si splnila sen a otevřela vlastní salón a za tu krátkou dobu jsem zaznamenala velmi rychlý vzestup a sklidila mnoho úspěchů u spokojených klientek. Sebrala jsem tedy odvahu a zkusila se přihlásit do AICHI, neboť jsem se potřebovala ujistit, že i já sama mohu začít věřit tomu, že jsem dobrá 🙂 Myslím, že mi to přinese více odvahy do budoucna a samozřejmě prestiž díky případnému úspěchu.

Soutěžíš v AICHI poprvé, nebo máš za sebou už nějaké předchozí účasti v této soutěži či dokonce úspěchy?

Eva Chmelíková: Ano, poprvé. Dosud jsem se žádné jiné soutěže neúčastnila. Spíše se tomu vyhýbala.

Představíš nám svůj tým, který Ti v soutěži AICHI pomáhá?

Eva Chmelíková: Eva Chmelíková – já sama jsem celý svůj tým 🙂

Eva Chmelíková – Hair Salon Renesance, Holýšov | Proměny AICHI 2016 - postupující do semifinálového kola

Eva Chmelíková – Hair Salon Renesance, Holýšov | Proměny AICHI 2016 – postupující do semifinálového kola

Co by jsi žádné ženě při proměně nikdy neudělala? Existuje střih, barva nebo styling, který pokládáš skutečně spíše za mstu?

Eva Chmelíková: Myslím, že z žádného střihu či barvy, jsou-li provedeny kvalitně a klientce sedí,  nemůže vzejít msta. Nevím, v tuto chvíli mě nic nenapadá, nicméně, nikdy bych hlavně neudělala klientce nic proti její vůli a bez předchozí konzultace. To platí i při proměně.

Co Tě v současné době baví dělat s vlasy klientek a klientů nejvíce?

Eva Chmelíková: Co se týče barvení, tak určitě trend, který se už chvíli drží – balayage. Ale ze všeho nejraději češu společenské účesy a zaplétám. Tím ve své práci žiju.

Eva se dokáže také dokonale odvázat, což dokázala na svých úžasných fotkách k propagaci svého salónu Hair Salon Renesance.

Eva se dokáže také dokonale odvázat, což dokázala na svých úžasných fotkách k propagaci svého salónu Hair Salon Renesance.

Máš tip na kosmetický produkt, který Ti připadá jako skutečně top a ráda ho doporučuješ?

Eva Chmelíková: Jednoznačně je to řada OI od Davines. Kdybych měla vyzdvihnout skutečně jen jeden produkt, tak nejraději z této řady doporučuji kondicionér. Pro mě je to TOP ze všech produktů, co používám – a pro mé klientky též.

Odhadneš, kolik zákazníků si během roku odnese od Tebe nový nebo upravený účes?

Eva Chmelíková: Tak to nemám tušení. Na počty jsem lajdák 🙂

Jak často měníš svůj účes Ty sama?

Eva Chmelíková: Dříve jsem měnila velmi často střih i barvu. Vlastně myslím, že jsem na hlavě měla snad všechny barvy. Cca poslední 3 roky u mne žádné změny neprobíhají. Možná je to tím, že na to nemám čas. Třeba to zase přijde 🙂

Eva o stálou klientelu nouzi rozhodně nemá. Její velice hezký salon Hair Salon Renesance, U Nádraží 280, najdete v Holýšově.

Eva o stálou klientelu nouzi rozhodně nemá. Její velice hezký salon Hair Salon Renesance, U Nádraží 280, najdete v Holýšově.

Co nejzajímavějšího Tě ve Tvé kadeřnické praxi potkalo? Jaké lidi jsi potkala, jaké máš za sebou úspěchy a jak dlouho už vlastně jako kadeřnice pracuješ?

Eva Chmelíková: Vezmu to od konce 🙂 Jak jsem již zmínila výše, je to teprve rok a čtvrt, co jsem si založila vlastní salón. Největší úspěch vidím hlavně ve spokojených klientkách a také právě v tom, že během prvního čtvrt roku jsem měla vytvořenou stálou klientelu. Což  v dnešní době neberu jako samozřejmost a to mi vlastně zároveň přijde jako to nejzajímavější, co mě zatím v mé praxi potkalo. Před časem jsem také dostala nabídku školit tvorbu společenských účesů a to pro mne též znamená velký úspěch. A jaké lidi jsem potkala? Pokud je otázka mířena na typy klientek, tak mám štěstí na fajn lidi kolem sebe, ale je to tím, že má klientela se již nemění a nerozšiřuje. Upřímně, nemusím lidi sobecké a takové, kteří svůj vzhled a své vlasy staví nad všechno ostatní. Byť pracuji právě v oblasti krásy… je samozřejmé, že každá žena chce vypadat krásně, ale všeho s mírou 🙂 Při této práci si ale člověk uspořádá  životní hodnoty, pokud to tak dosud neměl – právě díky těmto jedincům. A pokud je otázka mířena na kadeřnické ikony, tak tou je pro mne např. slovenská kadeřnice Danielka Ceselčik, která se specializuje právě na společenské účesy a kterou jsem měla již tu čest potkat osobně při příležitosti jejích workshopů. A ráda bych potkala i další (Sharon Blain, Farrukh Shamuratov, atd. atd.). Jsou ovšem dost z ruky :-), tak uvidíme, co budoucnost přinese.

Prozraď nám své životní motto?

Eva Chmelíková: Nemám životní motto, jen se prostě snažím vše dělat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Ale dovolím si použít větu, kterou ke mně zrovna dnes pronesl jeden můj známý a která mi naprosto mluví z duše, snad se nebude zlobit, že ho cituji: „Buď ráda za to, co máš, karmu si nešpiň. Jeď furt podle svý lajny…..“

Zdroj obrázků: AICHI, Eva Chmelíková Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník