Poškození vlasů barvením, zesvětlováním a odbarvováním je minulostí – zkuste FIBREPLEX. Nový systém ochrání vlasy a nemění přitom systém barvení.

Nalezení metody barvení vlasů nebo odbarvování, která nepoškozuje vlasy, to je pro profesionály jako objevit kámen mudrců. A je dost možné, že byl tento „kámen“ právě objeven. Schwarzkopf Professional totiž přišel se systémem FIBREPLEX, který konečně znamená, že naše vlasy i po barvení či odbarvování zůstanou zdravé a nepoškozené. Barvit, zesvětlovat i odbarvovat vlasy teď budeme moci bez kompromisu!

Díky FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional jsou teď suché, lámavé a poškozené vlasy po barvení minulostí.

Díky FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional jsou teď suché, lámavé a poškozené vlasy po barvení minulostí.

FIBREPLEX snižuje lámavost vlasů po barvení

Díky FIBREPLEX – Bond Enforcing System od Schwarzkopf Professional jsou teď suché, lámavé a poškozené vlasy po barvení minulostí. Systém FIBREPLEX slibuje snížit lámavost vlasů až o 94 % ve třech jednoduchých krocích, které s vašimi vlasy provedou v profesionálním kadeřnictví používajícím tento systém. Co vás čeká?

Použití FIBREPLEX – krok č. 1:

Kadeřník smíchá FIBREPLEX No.1 a barvu nebo odbarvovací přípravek, aplikujte na vlasy a nechá působit podle návodu na použití. Jakmile barva začne působit, otevře kutikulu, oxidační činidla a barevný pigment mohou proniknout hluboko do vlasu. FIBREPLEX použitý v kombinaci s jakoukoli chemickou procedurou, za pomoci vysoko účinné Bond Enforcing technologie, se propojuje s vlasovými vlákny pro posílení a upevnění strukturálních vazeb a minimalizaci poškození vlasů během odbarvování, zesvětlování a barvení. Vlasy budou ihned posílené, viditelně silnější a zdravější na pohled.

FIBREPLEX No.1 - Bond Booster

FIBREPLEX No.1 – Bond Booster

Použití FIBREPLEX – krok č. 2:

Vlasy se opláchnou a umyjí šamponem jako obvykle. Aplikuje se potřebné množství FIBREPLEX No.2 Bond Sealer a přibližně dvojnásobné množství přípravku No.1. Nechá se působit 5-10 minut. Pak se přípravek důkladně opláchne a vlasy se upraví do účesu.

FIBREPLEX No.2 - Bond Sealer

FIBREPLEX No.2 – Bond Sealer

Použití FIBREPLEX – krok č. 3:

Třetí krok je už na vás a je součástí následné domácí péče. Jako soustavná péče se používá ve třetím kroku FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer a to dvakrát týdně při mytí vlasů. Vlasy doma umyjte šamponem, aplikujte FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer od kořínků po konečky, nechte působit 5 minut, důkladně opláchněte a upravte jako obvykle.

FIBREPLEX No.3 - Bond Maintainer

FIBREPLEX No.3 – Bond Maintainer

♥ TIP

FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional je kompatibilní se všemi profesionálními systémy barvení. Minimalizuje poškození vlasů barvením, zesvětlováním a odbarvováním. Zajišťuje skvělou kvalitu vlasů, dokonalou barvu, a to vše beze změn v systému barvení, který kadeřník používá.

FIBREPLEX – revoluce pro milovníky barvení vlasů!

Chemické procesy během oxidačního barvení mohou způsobit nezvratné poškození vlasů, které se projevuje hlavně jejich lámavostí. Koloristé Schwarzkopf Professional nyní však mohou díky FIBREPLEX bez obav garantovat skvělou kvalitu vlasů při odbarvování, zesvětlování a barvení dokonce i na již zničených vlasech.

„Naším cílem bylo jednoduché zařazení FIBREPLEX do standardního procesu barvení. Kadeřníci nemusejí nic měnit! Není potřeba další krok v systému barvení, zvýšení síly developeru, dokonce ani prodloužený čas působení. Jedná se o naprostou revoluci ve světě barvení a výsledky jsou skvělé!“ říká ambasadorka FIBREPLEX Kateřina Muratová z Toni&Guy.

Ambasadorka FIBREPLEX Kateřina Muratová z Toni&Guy

Ambasadorka FIBREPLEX Kateřina Muratová z Toni&Guy

Jaké jsou výhody FIBREPLEX oproti jiným přípravkům?

FIBREPLEX garantuje skvělou kvalitu vlasů po barvení, bez viditelných odchylek v barvě, nebo beze změn v síle odbarvování. Cílem při vytvoření nového ochranného systému pro barvení, zesvětlování a odbarvování vlasů bylo jednoduché zařazení FIBREPLEX do standardního procesu barvení. Nic nemusíte měnit. Není potřeba další krok v systému barvení, není potřeba prodloužený čas působení, není potřeba zvýšení síly developeru. Výsledky barvení jsou skvělé a vlasy bez poškození.

Kolik stojí FIBREPLEX a kde se dá koupit?

Systém FIBREPLEX slibuje snížit lámavost vlasů po barvení, odbarvování a zesvětlování až o 94 %

Systém FIBREPLEX slibuje snížit lámavost vlasů po barvení, odbarvování a zesvětlování až o 94 %

TIP: Znáte OLAPLEX? Slibuje stejné účinky jako FIBREPLEX!

OLAPLEX 100% ochrání vlasy při barvení i odbarvování

Zdroj obrázků: poskytl Blue Gekko

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník