Jan Rigó pracuje v salonu Lorma a soutěže AICHI se letos účastní již poněkolikáté. Pořád má šanci dostat vaši divokou kartu a postoupit do finále.

Kadeřník Jan Rigó, který je jedním z 24 semifinalistů soutěže AICHI 2016, pořádané Bomton studii, jsme s redakcí vyzpovídali a vy tak máte šanci podívat se více pod pokličku jeho práce. Víte třeba, že česal v soutěži Česká Miss, nebo na dalších prestižních akcích? Jan vám ale vzkazuje, že stejně tak, jak se postará o celebritu, se postará o každou svoji zákaznici. Salon Lorma najdete na adrese Kadeřnické studio Lorma na Senovážném náměstí 29, Praha 1.

Jan Rigó: zpovídáme kadeřníky v soutěži proměn AICHI 2016

Proč jsi se přihlásil do soutěže AICHI 2016? Co si myslíš, že Ti soutěž přinese?

∴ Jan Rigó: Do soutěže AICHI jsem se hlásil, protože miluji spolupráci s báječnými lidmi, jako je kosmetička Sandra Braunová a fotografka Jana Mensatorová. Spolu jednou ročně vložíme veškeré své síly do toho, aby jsme dívku či ženu, co nám jde za modelku, udělaly tou nejkrásnější.

Soutěžíš v AICHI poprvé, nebo máš za sebou už nějaké předchozí účasti v této soutěži nebo dokonce úspěchy?

Jan Rigó: Hlásím se do soutěže AICHI již po několikáté.

Představíš nám svůj tým, který Ti v soutěži AICHI pomáhá?

Jan Rigó: Je to již zmíněná kosmetička Sandra Braunová a fotografka Jana Mensatorová.

Co by jsi žádné ženě při proměně nikdy neudělal? Existuje střih, barva nebo styling, který pokládáš skutečně spíše za mstu?

Jan Rigó: Moje snaha spočívá v tom, abych zákaznicím vyhověl. Chci je dělat šťastnými, ne se jim mstít a dělat je nešťastnými. Proto se u každé klientky ze sebe snažím vydat maximum.

Jan Rigó – Lorma, Praha | Proměny AICHI 2016 - postupující do semifinálového kola

Jan Rigó – Lorma, Praha | Proměny AICHI 2016 – postupující do semifinálového kola

Co Tě v současné době baví dělat s vlasy klientek a klientů nejvíce?

Jan Rigó: Baví mě jak nové trendy, tak i zaběhnuté techniky.

Máš tip na kosmetický produkt, který Ti připadá jako skutečně top a rád ho doporučuješ?

Jan Rigó: Mám spoustu oblíbených produktů. Všem svým klientkám doporučuji produkty na míru jejich vlasům a jejich požadavkům finálního výsledku.

Odhadneš, kolik zákazníků si během roku odnese od tebe nový nebo upravený účes?

Jan Rigó: To opravdu netuším. 🙂

Jak často měníš svůj účes Ty sám?

Jan Rigó: Nechávám své vlasy v rukou kolegů a tak mám pokaždé něco trochu jiného a věřím, že i slušivého 🙂 Pracuji se skvělými lidmi co svoji práci milují.

Jan se o vás postará jako o celebritu. Salon Lorma, v kterém pracuje, najdete na adrese Kadeřnické studio Lorma na Senovážném náměstí 29, Praha 1.

Jan se o vás postará jako o celebritu. Salon Lorma, v kterém pracuje, najdete na adrese Kadeřnické studio Lorma na Senovážném náměstí 29, Praha 1.

Co nejzajímavějšího Tě v Tvé kadeřnické praxi potkalo? Jaké lidi si potkal, jaké máš za sebou úspěchy a jak dlouho už vlastně jako kadeřník pracuješ?

Jan Rigó: O vlasy pečuji na zajímavých akcích už několik let. Je to například Česká Miss, Filmový festival v Karlových Varech, Fashion Week Unique nebo Bál evropských šlechticů. Nikdy ovšem nedělám rozdíl mezí tím, zda u mě sedí celebrita nebo úplně nová klientka z ulice. Snažím se, aby se u mě cítil každý klient nejlíp co to jde a odcházel spokojený. Pracuji jako kadeřník devět let a věřím, že ještě mnoho let pracovat budu 🙂

Prozraď nám své životní motto?

Jan Rigó: Miluj!

Zdroj obrázků: AICHI, Jan Rigó Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník