Misha/hair studio – raw beauty slaví 10 let. Přijďte také slavit s nositelkou titulu Kadeřník roku 2015. Vstupenky na show jsou již v prodeji.

Kadeřnické Misha/hair studio je na scéně již deset let. Během deseti let se zdokonalováním služeb, nasloucháním zákazníků, vzděláváním se v oboru a uplatňováním své jedinečné filozofie krásy stalo Misha/hair studio jedním z nejprestižnějších kadeřnických salónů v Praze. „Prožili jsme desetiletí plné zážitků a vnímání potřeb zákazníků. Zajímají nás příběhy, do kterých jsme vetkli naše pojetí krásy, designu a umění. Příběhy, ze kterých čerpáme inspiraci. Ale i příběhy, které nás nenechají jen nečinně přihlížet a probudí v nás touhu zapojit se a pomáhat,“ říká Misha Čadková, majitelka studia Misha/hair studio – raw beauty. „U nás se musí zákazník cítit příjemně, jakmile do salónu vkročí. Ambiente doplňuje harmonizující Šungit, vůně, hudba a všudypřítomná vášeň pro zdravé vlasy,“ doplňuje Misha Čadková.

Misha Čadková je majitelkou kadeřnického studia s nevšedním konceptem v duchu Raw Beauty, který usiluje o harmonii a klade si za cíl vytvořit uprostřed velkoměsta ostrov klidu

Misha Čadková je majitelkou kadeřnického studia s nevšedním konceptem v duchu Raw Beauty, který usiluje o harmonii a klade si za cíl vytvořit uprostřed velkoměsta ostrov klidu

Svoji první dekádu studio oslaví velkolepou oslavou 10. října 2017 v pražské Hauch Gallery, během které čeká účastníky kadeřnická show, zábava a také kreativní projekt, jehož výtěžek poputuje ve prospěch Nadace Terezy Maxové. „S Nadací Terezy Maxové nespolupracujeme poprvé, soustředíme se na aktivní podporu azylových domů a pro děti z dětských domovů a touto spoluprací se dotýkáme něčeho smysluplného, co dává naší práci nový rozměr,“ dodává Misha Čadková, majitelka studia.

♥ TIP

Vstupenky na připravovanou velkolepou akci si lze zakoupit přímo ve vlasovém studiu Misha/hair studio – raw beauty za 1500 Kč. Výtěžek z akce bude věnován Nadaci Terezy Maxové. Pět šťastných soutěžících má šanci vyhrát vstupenku i v naší soutěži.

Na akci můžete potkat také V.I.P. zákaznice salonu nebo patronky nového projektu, do kterého se Misha/hair studio – raw beauty zapojuje spolu s Nadací Terezy Maxové: Kláru Issovou Jolanu Voldánovou, Danu Batulkovou, Taťánu Vilhelmovou a další. V rámci akce bude nadaci předán šek s částkou, která se v salonu od zákazníků vybírá už od května.

Kadeřnická show Mishy Čadkové: těšte se na překvapení!

Velká kadeřnická show k 10. výročí založení Misha/hair studio – raw beauty má být především velkým překvapením a tak se podrobnosti drží pod pokličkou, abychom se měli všichni a co těšit. Co však můžeme prozradit, že půjde o „vyprávění“ o naději, víře a síle vůle; o proměnách života; o etapách života – dobrých i zlých; o cestě ze dna vzhůru; o nalezení sebe sama; o vnitřním hlasu který nás vede životem; o naslouchání a odvaze; o vyslyšení svého vnitřního přání a zhmotnění vlastních snů. Okouzlující vlasová show bude o proměnách života a o životě každého z nás. Rozhodně se je na co těšit!

Kdo je Misha Čadková

Misha Čadková je vyhledávanou vlasovou stylistkou, která slaví úspěchy nejen v České republice, ale také v Londýně, kde si vybudovala své renomé již v roce 2015 díky vítězství v mezinárodní kadeřnické soutěži Alternative Hair Show. Aktuální novinka je, že se Misha dostala do finále i v letošním roce. Díky svým letitým zkušenostem a kreativnímu přístupu se Misha Čadková stala kreativní ředitelkou HCF v České republice a Ambasadorkou L’Oréal Professionnel.

Misha Čadková se pravidelně účastní kadeřnických soutěží v Čechách i v zahraničí, na kterých často boduje. Mezi její úspěchy patří titul absolutní vítězky soutěže Czech&Slovak Hairdressing Award 2015 a získání titulu Kadeřník roku 2015.

Misha Čadková je poslední vítězkou prestižní kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards

Misha Čadková je poslední vítězkou prestižní kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards

Svůj talent Misha uplatňuje v autorských kolekcích pro módní přehlídky a to nejen v ČR, ale také v zahraničí. Misha Čadková je milovníkem přírody a světa, který můžeme vnímat všemi smysly. Je vyznavačkou přirozeného propojení vnitřního a vnějšího světa a její inovativní vnímání krásy láká zákaznice již přes 10 let.

O Misha/hair studio – raw beauty

Misha/hair studio – raw beauty charakterizuje zejména pozorné naslouchání zákazníkům, sledování nejnovějších trendů, neustále vzdělávání se v oboru a vlastní jedinečný přístup ke kráse ve stylu raw beauty. Studio je zařízeno v přírodním designu a materiálech. Vznikl tak unikátní prostor, který dá vyznít ženské enegii. Misha/hair studio svým zákazníků nabízí věrnostní program, ekologický přístup k práci, wifi, chill out zónu, příjemné a voňavé prostředí, anglicky mluvící recepci, raw a bio snídaně s nápoji a zprostředkování řady dalších služeb jako je make-up, parkování či hlídání dětí. Salon dlouhodobě spolupracuje s Nadací Terezy Maxové a soustředí se primárně na podporu azylových domů a dětí z dětských domovů.

Zdroj obrázků: archiv Misha/hair studio – raw beauty, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

                                                             

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník