Jaké nové účesy pro polodlouhé vlasy jsou trendy v sezóně podzim a zima 2014/2015? Pojďte se inspirovat horkými novinkami!

Možná jsou pro vás polodlouhé vlasy mezifází mezi krátkými a dlouhými vlasy možná jsou pro vás životním stylem. Ať tak nebo tak, přichází nová sezóna podzim/zima 2014/2015 a také čas pro zcela nový, nebo alespoň inovovaný polodlouhý účes. Vybrala jsem pro vás účesy pro polodlouhé vlasy, které jsou hitem nové sezóny. Tyto dámské podzimní polodlouhé účesy v nápaditých módních barvách i střizích jsou průřezem skrz trendy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015. Se kterým z nich poběžíte ke kadeřníkovi, že přesně takto to chcete mít také?

Dokonalé hladké mikádo s barvenými akcenty

Klasické mikádo – řeknete si, nic nového, to už tady přece bylo, je a také bude! Jenomže letos na podzim a v zimě dostane něco navíc. Prozáří jej totiž barevné akcenty. Žádný příliš výrazný melír nečekejte. Je to spíš jakoby vám v tomto období již vzácnější sluníčko svými paprsky pohladilo pár pramenů. A i zcela obyčejné účesy pro polodlouhé vlasy, jakým je třeba klasické mikádo v barvě hořké čokolády, mohou zcela znenadání ožít do zcela nové krásy. Zkuste jej osvěžit žílami v barvě mléčné čokolády! Anebo… raději se zastavím, protože možností základní barvy i barev pro zářivé akcenty  je nespočet.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Dokonale hladké mikádo s barevnými akcenty.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Dokonale hladké mikádo s barevnými akcenty.

O účesu

Kadeřnický salon: Francesco Group / Francesco Group Creative Team

Název kolekce: Embrace Collection

Styling: Thea Lewis:

Fotograf: Jack Eames

Vlnitý lob v barvě koňaku

O účesu nazývaném lob jste možná až doposud vůbec neslyšely. Ale jelikož patří mezi hlavní trendy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015, je načase se s ním nejen seznámit, ale také mu přijít na chuť. Lob je vlastně po ramen dlouhé mikádo, které může být rovné, ale často se také rozvlní. Přesně tak, jako lob v barvě koňaku, který je skutečným hitem mezi letošními podzimními a zimními účesy. Extrémně módní koňaková barva a nejmódnější střih pro polodlouhé vlasy této sezóny – co říkáte, není to účes právě pro vás? Vždyť koňaková barva je právě tou správnou mezifází mezi blond a brunet – ze žádné strany k ní nemáte daleko!

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Vlnitý lob v barvě koňaku.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Vlnitý lob v barvě koňaku.

O účesu

Název kolekce: Ponytail Collection

Účes/vlasy: Cebado Artistic Team

Zlatý lob

Chcete-li zůstat přece jen blond, pořád se trendy účesu nazývaného lob, vzdávat nemusíte. Zlatý lob je totiž módním podzimním účesovým hitem pro blondýnky. Nejeden nápad na golden lob nám představili i čeští kadeřníci. S L’Oréal tiž ambasadoři této značky v Česku připravili skutečně nádherné varianty zlatého lobu. Takže či u se vám zalíbí ten, který jsem vám teď vybrala, nebo některý s českou vlaječkou, rozhodně patří mezi top účesy pro polodlouhé vlasy sezóny podzim/zima 2014/2015.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Zlatý lob.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Zlatý lob.

O účesu

Název kolekce: Origami Collection

Účes/vlasy: The Paul Mitchell Artistic Team

Fototgraf: Erez Sabag

Make-up: Iris Moreau

Šatník: Martina Nilsson

Multibarevné melíry

Coloristé – fenomén kterému musíte propadnout! Díky této nové kadeřnické roli už víte, jakého specialistu hledat, pokud se zamilujete do multibarevných melírů. Účesové trendy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015 je doslova milují! Dá se s nimi neskutečně vyhrát. Jsou možností, jak osvěžit váš oblíbený polodlouhý sestřih, pokud se jej díky praktičnosti nechte vzdát, ale začal vás trochu nudit. Zkuste módní multibarevné melíry!

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Multibarevné melíry.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Multibarevné melíry.

O účesu

Účes/vlasy: Mayte Garrote & De María

Styling: Eunnis Mesa

Blond lob s probarvenými konci

A co dělá lob mezi trendy účesy pro polodlouhé vlasy do třetice? Tentokrát vám jej představím jako blond lob s probarvenými konci. Hru blond s barevnými akcenty jsme si u krátkých účesů představili na ofině, u polodlouhých bude nejefektněji vypadat na koncích blond délek. Barevných možností je mnoho. Dámské podzimní polodlouhé účesy může v podobě blond lobu ozvláštni fialová, modrá, zelená, oranžová, ale největším hitem je rozhodně růžová. Tak jak, stane blond lob vašim hitem mezi účesy pro polodlouhé vlasy v sezóně podzim/zima 2014/2015?

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Blond lob s probarvenými konci.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Blond lob s probarvenými konci.

O účesu

Název kolekce: Chic Collection – podzim/zima 2014/2015

Účes/vlasy: Saint Algue Artistic Team

Střih a barva: Emma Guerri, William Hart

Make-up: Luc Drouen

Fotograf: Gilles-Marie Zimmerman

Styling: Olivia Arnaud

Postupně sestříhané mikádo

Zmínit u polodlouhých účesů mikádo pouze jednou rozhodně nestačí. Takže se k němu opět vracím. Tentokrát se pochlubí především extra módním sestřihem. Hitem mezi účesy pro polodlouhé vlasy je totiž postupně sestříhané mikádo. Můžete si vybrat módní gold odstíny, vsadit na trendy platina blond  nebo zkusit již zmíněné colorování délek vlasů.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Postupně sestříhané mikádo.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Postupně sestříhané mikádo.

O účesu

Účes/vlasy: DESSANGE Artistic Team

Fotograf: Nicolas Valois

Čin čin sangria

Odstín oblíbeného španělského nápoje sangria (ovoce, ovocné víno Sangria, plátky citrusů, led) můžete jako „nechladnoucí“ vzpomínku na léto zkusit aplikovat také na vlasy. Bordó odstín sangria je módní na oblečení, na make-upu a vlasy s ním vypadají rovněž skvěle. Nedoporučuji však tuto barvu aplikovat na vlasy bez rozmyslu celoplošně. Probarvěte sangria červenou barvou na vlasy pouze vybrané partie. Nové trendy pro podzim/zima 2014/2015 sangria barvě fandí. Navíc, účesy pro polodlouhé vlasy v tomto odstínu, nebývají na rozdíl od jiné červené barvy na vlasy vůbec problematicky kombinovatelné s barvami oblečení či doplňků. Což se třeba o výrazné měděno-červené říct nedá. Takže s vlasy v barvě sangria rozhodně nebudete muset vyhodit půlku šatníku!

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Čin čin sangria.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Čin čin sangria.

O účesu

Název kolekce: L’Oréal Colour Trophy 2014

Účes/vlasy: Colour Trophy competition finalists

Sezóna účesů: podzim/zima 2014/2015

Stříbrná platina

Celebrity přiznávají šedivé vlasy, nebo si dokonce na stříbrnou vlasy barví. Ano, stříbrná ve vlasech již přestala být faux-pas. Naopak. I jako platinová blondýna letos na podzim a v zimě zabodujete především se stříbrnou platinovou blond barvou. Nebojte se, nepřidá vám to věk! Naopak. Budete vypadat jako cool kráska z budoucnosti. Takže pokud vás mezi účesy pro polodlouhé vlasy zaujme platinová blond, vsaďte letos na podzim a v zimě 2014/2015 na tu se stříbrným nádechem. A můj osobní typ? Zkuste zaexperimentovat – co tak ofina v netradičním střihu?

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Stříbrná platina.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Stříbrná platina.

O účesu

Účes/vlasy: Colin Knight

Fotograf: Sean Hanna & Chris Chudleigh

Stylista: Colin Knight

Make-up: Magdalena Skoczylas

Ombré pro polodlouhé vlasy

Ombré se již více sezón skloňuje tam a zpátky, doposud se ale považovalo za doménu dlouhých vlasů. Dámské podzimní a zimní účesy však fandí také ombré pro polodlouhé vlasy. Zkuste ho! Vypadá exkluzivně, nepřehlédnutelně a je módní. S ofinou nebo bez, s pěšinkou nebo bez ní – možností na střihy k polodlouhému ombré je opět mnoho!

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Ombré pro polodlouhé vlasy.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Ombré pro polodlouhé vlasy.

O účesu

Název kolekce: Big Bang Collection

Účes/vlasy: Uros Mikic (UROS MIKIC FINALIST 2014 Australian Hair Fashion Awards / South Australian Hairdresser of the Year)

Make-up: Anita Rutter

Fotograf: Karla Majnaric

Stylista: Samantha Dorning

Probarvené délky

Posledním hitem mezi účesy pro polodlouhé vlasy pro podzim a zimu 2014/2015 je účes s probarvenými délkami. Už jsme se podívali na obarvené konce délek či na barevné akcenty v délkách, ale tentokrát jde o mnohem intenzivnější colorování. Vlasy jsou v podstatě dvoubarevné, ale žádný z tónů se nesnaží být dominantním.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Probarvené délky.

Účesy pro polodlouhé vlasy podzim/zima 2014/2015: Probarvené délky.

O účesu

Účes/vlasy: Sally Montague – L’Oreal Colour Trophy 2014 / Colour Trophy competition finalists

Sezóna: podzim/zima 2014/2015

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník