Změna údajů v katalogu kadeřnictví

Potřebujete něco změnit ve svém stávajícím zápisu v katalogu nebo nám chcete poslat nové fotografie z vašeho kadeřnictví? Zde máte možnost tyto změny nám jednoduše poslat. V případě, že se jedná o rozsáhlejší úpravy včetně změny otevíracích hodin, adresy, orientačních cen atd. tak prosím použijte formulář pro kompletní registraci do katalogu kadeřnictví.

NÁZEV KADEŘNICTVÍ

IČO *

Běžné IČO má 8 číslic. Pokud však máte IČO starší s méně číslicemi, tak na začátek vždy vložte potřebný počet 0.

URL adresa kadeřnictví v našem katalogu *

Zde prosím uveďte url adresu kadeřnictví v našem katalogu u kterého chcete provést změnu. Tímto chceme předejít možné záměně s jiným zápisem se stejným nebo podobným jménem. Url adresa musí být ve formátu "https://www.vlasyaucesy.cz/katalog/kadernictvi/kadernictvi-anna"

Kontaktní osoba *

Zde prosím uveďte vaše jméno a příjmení. Bude sloužit pro případnou komunikaci s vámi.

E-mail *

Zde prosím uveďte vaši emailovou adresu. Bude sloužit pro případnou komunikaci s vámi.

ZMĚNY V KATALOGU

Zde prosím uveďte vámi požadované změny. Povolený limit je 3000 znaků.

FOTOGRAFIE

Zde nám můžete poslat nové nebo doplňkové fotografie k již stávajícím. Vložte fotografie vašeho salonu. Preferujeme, aby jedna z fotografií bylo logo vašeho salonu. Fotografie by měly vystihovat váš salon, jeho interiéry nebo služby. Fotografie můžete nahrát ve formátu JPG, EPS nebo PNG. V případě problémů s vložením fotografií nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Fotografie můžete poslat také přes službu www.uschovna.cz nebo pomocí podobné služby či jakéhokoliv jiného datového uložiště. Tuto možnost, především v případě velkých fotografií preferujeme! V tomto případě uveďte URL adresu, kterou vám služba Uschovna.cz vygeneruje, zde do příslušného políčka:

Mají nové fotografie doplnit a nebo nahradit stávající fotografie v katalogu?

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník