Zolo Takács představuje účesy inspirované 80. léty
Zolo Takács představuje účesy inspirované 80. léty

Zolo Takács představuje účesy inspirované 80. léty

Představujeme vám kolekci mladého a talentovaného kadeřníka, Zola Takácse, který se nedávno stal TecniART stylistou L’Oréal Professionnel.

Při své nové kolekci účesů CHIC 80’s slovenský kadeřník  Zolo Takács inspiroval osmdesátými lety. „Chtěl jsem ukázat, že i toto období, sice málo, ale přece, má v sobě estetické prvky,“ vysvětluje.

Dlouhé mikádo jako jemná ochutnávka osmdesátek

„K výrazným střihovým trendům posledního období patří mikádo a efektní styl barvení ombré. Rozhodl jsem se je spojit a výsledkem je dokonale sofistikovaný účes. Špičky vlasů jsem však zesvětloval pouze kolem obličeje, takže zadní partie zůstala tmavší. Takto obarvené vlasy zjemní ostrost mikáda a zároveň vznikne modernější varianta ombré. Účes působí úplně jinak, když pak vlasy pomocí žehličky zvlníte.“ Říká o svém účesu Zolo Takács.

Zolo Takács – kolekce účesů CHIC 80’s: Dlouhé mikádo kombinované s ombré.
Zolo Takács – kolekce účesů CHIC 80’s: Dlouhé mikádo kombinované s ombré.

Marilyn 20 let poté!

Dokonale studenou „bílou“ barvu vlasů, která je dodnes příkladem vysněné platina blond barvy, nám kdysi představila Marilyn Monroe. Udělala z ní kult, jehož následovnice se najdou mezi ženami dodnes. Doba se však změnila a díky nové technologii L’Oréal Professional dnes dokážeme vytvořit takovou barvu, aniž jsme vlasy úplně zničili. „Můj účes je však hlavně o stylingu, vytvořil jsem ho pro dámy, které příležitostně touží po krátkých vlasech. Kulmou vytvořené kadeře jsem sčesat do požadovaného tvaru připomínajícího krátký střih,“ dodává ke svému účesu z kolekce CHIC 80’s Zolo Takács.

Zolo Takács – kolekce účesů CHIC 80’s: Dokonale bílé krátké vlny.
Zolo Takács – kolekce účesů CHIC 80’s: Dokonale bílé krátké vlny.

Modrá je dobrá – dokonce právě dnes ještě o něco více!

Krátký účes nemusí byt vždy chlapecký! Důkazem je Kristýna, která dokáže být dámou i s modrými krátkými vlasy. Základem jejího účesu je dokonalý střih a šikovné ruce při stylingu. „V takové úpravě bych ho doporučoval spíše na večer. Přes den do práce nebo do školy bych zvolil menší objem, vlasy sčesané na pěšinku a ofinu na bok, dopředu nebo klidně i dozadu. Opravdu! Umíte si představit tento účes bez té modré a zelené?“ Ptá se Zolo Takács.

Modré barvy se letos bát nemusíte ani na vlasech. Podívejte se, jak lze trendy barvy podle letošního módního vzorníku barev Pantone Fall 2014 aplikovat i na vlasy a účesy. Modrou najdete ve vzorníku hned dvakrát.

Zolo Takács – kolekce účesů CHIC 80’s: Modré dokonale střižené krátké vlasy.
Zolo Takács – kolekce účesů CHIC 80’s: Modré dokonale střižené krátké vlasy.

Jednoduchý, praktický a poslušný účes

Bibianin sportovní střih je velmi pohodlný na nošení. Nevyžaduje náročnou úpravu ani mnoho času! Na krku jsou vlasy úplně krátké a ofina je střižena šikmo. Když vlasy sčešete na druhou stranu, ofina zmizí a účes dostává krátký mikádový tvar. „Na večerní příležitosti doporučuji dodat účesu více objemu malou, upozorňuji, malou krepovačkou. Dokonalý střih se postará o to, aby byly vlasy vždy na svém místě,“ dává doporučení ke svému dalšímu účesu z kolekce CHIC 80’s slovenský kadeřník  Zolo Takács.

Zolo Takács – kolekce účesů CHIC 80’s: Bibianin sportovní střih je velmi pohodlný na nošení.
Zolo Takács – kolekce účesů CHIC 80’s: Bibianin sportovní střih je velmi pohodlný na nošení.

Zolo Takács – chcete se k němu objednat?

Zolo momentálně působí v salonu Angels v centru Bratislavy, ale ještě letos plánuje otevření vlastního vysněného světa. Češe spoustu zajímavých lidí, ale jak říká, nejvíce hrdý je na status osobního kadeřníka Lucie Bílé. K největším úspěchům patří certifikáty jako: Kadeřník roku 2010 – 1. místo , Slovenský komerční účes roku – 4x výhra v této kategorii. L’Oréal Colour Trophy – 1. místo.

Zolo Takács, TecniART stylista L'Oréal Professionnel
Zolo Takács, TecniART stylista L’Oréal Professionnel

Produkty L’Oréal Professional, které Zolo Takács použil pro účesy z kolekce CHIC 80’s

HOMME CONSTRUKTOR

Termoaktivní sprej Homme Construktor pro dodání textury a fixace účesu. Nejenže nabízí skvělou ochranu při opakovaném foukání a žehlení, ale jeho fixační a texturovací vlastnosti jsou teplem ještě zesíleny.

WILD STYLERS DEPOLISH

Krémová pasta Wild stylers Depolish pro tvarování účesu a matný efekt. Díky tomuto produktu bude váš styling obdivovaný i druhý den, po noci strávené venku. Je vhodný zejména pro krátké účesy, které zanechává přirozené na dotek. Aplikujte do suchých vlasů.

Produkty L'Oréal Professional, které Zolo Takács použil pro účesy z kolekce CHIC 80’s
Produkty L’Oréal Professional, které Zolo Takács použil pro účesy z kolekce CHIC 80’s

HOMME FULL VOLUME

Fixační pěna Homme Full Volume pro zvětšení objemu nelepí vlasy, chrání před teplem a snadno se vyčesává. Pomocí hřebenu nebo prstů aplikujte rovnoměrně 1 až 2 dávky s velikostí mandarinky do ručníkem vysušených vlasů a vyfoukejte do sucha.

WILD STYLERS Scruffy ME

Gel Wild Stylers Scruffy Me na rozcuchaný look. Je určen k vytváření účesů plných energie, pohybu, ženskosti, odvahy. Aplikujte malé množství do ručníkem vysušených vlasů, do délek a konců. Nechte vlasy uschnout přirozeně nebo vyfoukejte difuzérem. 

Zdroj obrázků: L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník