Značka Kérastase pozvala do Vídně na kongres české, slovenské a maďarské kadeřníky!

Během víkendu 24. a 25. května  se konal v luxusním hotelu Sofitel ve Vídni Kongres při příležitosti oslav 50. výročí značky Kérastase Paris. Kongresu se zúčastnilo více než 250 majitelů salonů, manažerů a kadeřníků ze salonů Kérastase Paris z České republiky, Slovenska a Maďarska. Pro klienty byl připravený bohatý program. Hostem byl Laurent Decreton, uznávaný francouzský kadeřník a umělecký ředitel HCF Paris (Haute Coiffure Fancaise).

V sobotu, před začátkem hlavního programu, měli kadeřníci možnost zúčastnit se interaktivní prezentace „Umění luxusních vůní” pod vedením Zsolta Zsólyomiho, absolventa Fragnance Academy, který je jedním z nejznámějších a nejuznávanějších tvůrců parfémů ve východní Evropě. Ten provedl kadeřníky světem exkluzivních vůní, jejich historií, výběrem ingrediencí, návrhy vůní, merchandisingem luxusních parfumerií a marketingem luxusu.

02-Kerastase-kongres-Viden-2014

Večer byl připravený program, kde zástupci značky Kérastase Paris přiblížili přítomným historii značky a také její aktuální situaci. Ke klientům promluvil i ředitel divize profesionálních produktů, pan Frederic Espinoza.

Na závěr mohli kadeřníci obdivovat večerní vlasovou show v podání Laurenta Decretona. Laurent Decreton, který má více než 25 let zkušeností v oboru, je ambasadorem vlasového stylingu L´Oréal a uměleckým ředitelem Haute Coiffure Française. Česal nejznámější top modelky na světě a podílel se na vlasových show Haute Coiffure Française pro módní domy jako Chanel, YSL, Gaultier, Jean-Louis Scherrer a Hanae Mori ve spolupráci s týmem Alexandre de Paris.

Po programu měli všichni možnost pokračovat v oslavách v exkluzivním vídeňském klubu Party v Albertina Passage. Architektura tohoto jedinečného vídeňského večerního klubu je neopakovatelná. Ihned po příchodu do klubu poznáte, že jste se ocitli na místě, kde to žije stejně jako v klubech v New Yorku nebo v Tokiu.

GALERIE: Kérastase kongres ve Vídni

Další den byly připravené tři ateliéry. První, zaměřený na střih, se konal pod vedením Laurenta Decretona. Ten ukázal, společně se svým týmem profesionálů, tři aktuální a moderní střihy a styling za použití inovativní stylingové řady od Kérastase Paris. Laurent si získal vše přítomné svou vytříbenou technikou střihu a svojí osobností, které činí jeho práci jedinečnou.

ateliéru stylingu, který se konal  pod vedením Markéty Spoustové, Jana Kravčíka a Tomáše Práška, byly představené na modelkách tři nové stylingové produkty z řady COUTURE STYLING.

03-Kerastase-kongres-Viden-2014

Třetí Ateliér byl zaměřený na představení nové řady DISCIPLINE, kterou uvede značka Kérastase Paris na český trh v září 2014. Ateliér vedla Lucie Kacafírková, technologická poradkyně značky Kérastase.

Zdroj obrázků: Kérastase Paris

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník