Změna času na zimní je tady a s tím také nové počasí i módní trendy, které volají rovněž po novém účesu. Vyberte si nové zimní střihy 2014/2015!

Každý čas si žádá své. Se změnou času si už jasně uvědomujeme, že se blíží zima a i naše vlasy potřebují zimní střihy. Změna času naznačuje také příchod nové módní sezóny. Takže pokud jste si pořád z našich tipů na nové účesy nevybraly, je tady pár dalších tipů na nové zimní střihy 2014/2015. Zimní čas přichází a účes je třeba připravit na to, aby odolal sychravému počasí, větru, ale také nedegradoval pod různými pokrývkami hlavy, jakými jsou čepice nebo klobouky.

Změna času na zimní si žádá také nový zimní účes.

Změna času na zimní si žádá také nový zimní účes.

Zimní čas a 15 nápadů na nové zimní střihy 2014/2015

Mikádo, bob, pixie či lob – to jsou top účesy, které můžete pro zimu 2014/2014 zkusit. Vybrala jsem pro vás 15 nových střihů, které předvedli američtí kadeřníci v účesové soutěži NAHA 2014. Jde vesměs o nositelné účesy bez zbytečných extravagancí, ale se všemi módními prvky, které si nový zimní čas a také nové účesové trendy pro zimu 2014/2015 žádají.

FOTOGALERIE: Zimní střihy 2014/2015

Změna času = změna účesu

Ouška ven nebo pod vlasy? To záleží… Pokud nosíte čepice, nebo se povětrnostním vlivům příliš nevystavujete, protože jezdíte třeba běžně autem, můžete je v novém zimním účesu klidně odhalit. Pokud ale nejste zrovna čepicový typ a na zastávkách MHD toho něco nastojíte, měla by být pro vás změna času signálem pro změnu účesu, který vám zakryje uši a ochrání je před zimou. K tomu jsou ideální různá mikáda pro krátké i polodlouhé vlasy, nebo lob, což je vlastně dlouhé mikádo.

Změna času na zimní má ráda ofinu

Ofina není jen otázkou módních trendů. V zimě je také mnohem praktičtější a se změnou času na zimní bychom měli uvažovat nad změnou účesu, který má ofinu. Ofina nám chrání dutiny před chladem. Takže první důvod, proč nový čas vítá ofinu je zdravotní. Ale také estetické hledisko má v zimních účesech ofinu rádo. Účesy s ofinou mnohem lépe odolávají větru a počasí a když už nakonec zmoknete, nebo se vám ve vlasech usadí padající sníh, mnohem snadněji dáte třeba ráno v práci nebo ve škole účes opět dohromady. Takže uvažujte nad tím – změna času je tím správným časem na upravení délky vaší ofiny.

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků ze soutěže NAHA 2014

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník