Změna času 2016 nás každý rok okrade o jednu hodinu času. Najděte si v ní i něco pozitivního. Ohlašuje jaro a tedy i příjemnou změnu vhodnou pro nový účes.
Změna času 2016 nás každý rok okrade o jednu hodinu času. Najděte si v ní i něco pozitivního. Ohlašuje jaro a tedy i příjemnou změnu vhodnou pro nový účes.

Změna času 2016: čas i na změnu účesu

Změna času 2016 nás každý rok okrade o jednu hodinu času. Najděte si v ní i něco pozitivního. Hlásí se jaro a tedy i čas vhodný pro změnu účesu.

Opět se mění zimní čas na letní. Ke změně na letní čas dojde přesně 27. března 2016 z 2:00 na 3:00 hodinu. Změna času 2016 ručičky hodinek posune o hodinu dopředu a o hodinu méně se vyspíme. Posun času pokládám za nesmyslnou záležitost, která narušuje přirozený biorytmus. A to zejména pokud jde o aktuální změnu na letní čas. Někdo nám prostě ukradne hodinu času – vážně to nemám ráda! A když už tedy musím rok co rok tuto „krádež roku“ strpět, je třeba v ní najít alespoň něco málo pozitivní. Takže jsou Velikonoce, za sebou máme první jarní den letošního roku a přehoupneme se již také do letního času. Jednoznačně je to signál i ke změně zimních trendů na ty jarní a letní. Proto jsem pro vás připravila tři zajímavé účesové kolekce pro jaro a léto 2016, které vás naladí na nový letní čas 2016. Třeba pak „zlodějům času“ i vy hodinu, kterou nám z nejdelšího víkendu letošního roku ukrojí, odpustíte.

Změna času 2016 ohlašuje i nové trendy. Je čas na změnu účesu. Podívejte se na tipy na jarní účesy 2016 anebo si naplánujte už svůj letní účes.
Změna času 2016 ohlašuje i nové trendy. Je čas na změnu účesu. Podívejte se na tipy na jarní účesy 2016 anebo si naplánujte už svůj letní účes.
Změna času 2016 na letní čas přichází letos 27. března. Čas se posouvá o hodinu dopředu, takže se vyspíme o hodinu méně!

Změna času 2016

  • Kdy: 27. března 2016
  • V kolik hodin: z 2:00 na 3:00 hod.
  • Co dělat: posuňte si ručičku hodin o hodinu dopředu
  • Co se stane: vyspíme se o hodinu méně
  • Kdy bude další změna času 2017 na letní čas: 26. března 2016 z 2:00 na 3:00 hod.

Raffael Pages Barcelona představuje svoji jarem a létem provoněnou kolekci účesu Bloom

Jednu z nejnádhernějších inspirací pro jarní a letní účesy 2016, kterou jsem pro vás našla je kolekce španělského kadeřnického studia Raffael Pages. Stejně tak, jak změna času 2016 už definitivně probudí přírodu do jara, ucítíte stejné probuzení i z této povedené kolekce účesů. Příroda byla hlavní inspirací pro vznik této zdařilé kolekce.

Inspirace pro jarní a letní účesy 2016 podle Raffael Pages Barcelona – kolekce Bloom.
Inspirace pro jarní a letní účesy 2016 podle Raffael Pages Barcelona – kolekce Bloom.

Kouzlo květin stimulovalo představivost autorů kolekce a inspirace krásou přírody se přenesla do barev a střihů. Z účesů čiší křehkost, lehkost, jemnost a transparentnost – to co vídáme v nádherné probouzející se jarní přírodě. Do vlasů je zapracována poetika jara. Barevná paleta sází na jemné a světle pastelové tóny v něžných a odlehčených přechodech. Kolekce Bloom, to je „udržitelná“ krása s romantickým duchem a ultra ženskou křehkostí.

GALERIE: Raffael Pages – Bloom

Nejen trendy mikádo pro letošní jaro 2016 podle Gandin Club Artistic Team

Barvy a melíry patří k letošnímu jaru a léto 2016 a změna času 2016 by pro vás měla být motivace k tomu, abyste sebraly odvahu, vyklepaly prasátko, a investovaly do skutečně propracovaného barevného účesu. O tom, že Grey 2016 není jen nejočekávanější knihou letošního roku, ale i nejmódnější barvou vlasů, jsme již psali. Stejně tak, že se v účesech objeví barva roku 2016 – Rose Quartz, čili růžová, a Serenity, tedy pastelová modrá. Všechny tyto trendy najdete v úžasné kolekci Gandini s názvem Multiple reflection pro jaro a léto 2016.

Inspirace pro jarní a letní účesy 2016 podle Gandini – kolekce Multiple reflection.
Inspirace pro jarní a letní účesy 2016 podle Gandini – kolekce Multiple reflection.

V kolekci Gandini Multiple reflection nechybí ani módní babylights melír nebo náznak letos módního karamelového odstínu vlasů. Kolekce vsadila na oblíbené mikádo, tentokrát především v krátkém střihu, který nazýváme také bob. Představuje možnosti jarních a letních účesů s ofinou, bez ní, pro rovné vlasy i s bohatými kadeřemi v delším lob účesu. V kolekci nechybí ani pánský účes s bohatým up-do výčesem, samozřejmě s neodmyslitelným týdenním plnovousem a s trochou modré extravagance v modré barvě Serenity. A i poněkud uhlazenější verze stylingu tohoto pánského střihu.

GALERIE: Gandini – Multiple reflection

Blondre a bronde podle Eric Zemour

Jako poslední jsem si nechala kolekci od známého kadeřníka, kterým je Eric Zemmour. Je nejen ambasadorem L’Oréal Proffesionnel, ale i členem kreativního týmu prestižní asociace HCF – Haute Coiffure Française. Kolekce s účesy pro jaro a léto 2016 s názvem Flave 2016 je velice civilní kolekcí, která je řešením pro každou ženu, jež touží po změně, ale netouží pro přílišné extravaganci a to i pokud jde i o střih a i když se jedná o barvu účesu.

Inspirace pro jarní a letní účesy 2016 podle Eric Zemmour – kolekce Flave 2016.
Inspirace pro jarní a letní účesy 2016 podle Eric Zemmour – kolekce Flave 2016.

Změna času 2016 ze zimního na letní nám připomene létem probarvené vlasy od sluníčka. Jenomže skutečně dokonalé a už na začátku sezóny, nejen na jejím konci, je dosáhnete pouze díky speciálním melírovacím technikám, kterými jsou bronde nebo blondre. Přesně tato inspirace pro jarní a letní účesy 2016 nechybí v účesech Erick Zemour Artistic TeamFlave 2016 Collection.

GALERIE: Eric Zemmour – Flave 2016

Zdroj obrázků: FL, kolekce kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník