Zlaté šperky se k blond vlasům hodí dokonale. Musíte je ale správně sladit. Velký výběr zlatých šperků nabízí Šperkin.cz.
Zlaté šperky se k blond vlasům hodí dokonale. Musíte je ale správně sladit. Velký výběr zlatých šperků nabízí Šperkin.cz.

Zlaté šperky pro blondýnky

Zlaté šperky jsou pro blondýnky ideální. Zejména zlaté náušnice však třeba s barvou blond vlasů umět správně sladit. Podívejte se, jak na to.

Pravých blondýnek je sice vzhledem k brunetkám poskrovnu, ale přesto nakonec na ulicích vidíme právě nejvíce blond účesů. Blond vlasy totiž milujeme a vlasy si zesvětlujeme a barvíme do nespočetného množství různých blond odstínů. Nesmíme ale zapomínat, že pouze blonďaté vlasy k dokonalosti nestačí a blond účesy potřebují oživit šperky. Luxus blond vlasů si žádá také kvalitní luxusní šperky. Takže bižuterie spíše výjimečně, důležité je nádheru blonďatých vlasů oživit leskem pravého zlata. Zlaté šperky jsou ideální Avšak stejně, jako je nespočet odstínů blond barvy na vlasy, je i více odstínů zlata a samozřejmě nespočet odstínů zlatých šperků. Jak si tedy správně vybrat?

Zlaté šperky se k blond vlasům hodí dokonale. Musíte je ale správně sladit. Velký výběr zlatých šperků nabízí Šperkin.cz.
Zlaté šperky se k blond vlasům hodí dokonale. Musíte je ale správně sladit. Velký výběr zlatých šperků nabízí Šperkin.cz.

Zlaté šperky podle barvy blond vlasů

Blond není nikdy stejná. Pohybuje se od platinových odstínů, přes od zlata nerozeznatelných odstínů až po takzvanou jahodou blond blížící se téměř zrzavé barvě vlasů, ale s růžovými akcenty. A do toho jsou tady různé módní nuance související s aktuálním módními trendy. Letos vlasům sluší platinová blond ve stříbřitých odstínech bílého zlata, hitem jsou růžové přelivy v barvě roku Rose Quartz, ale i v modré, která je druhou top módní barvou roku 2016 – v barvě Serenity. A zlaté šperky se svojí barvou liší stejně. Bílé zlato v platinových odstínech je zcela jiné, než opět oblíbená klasika – žluté zlato, nebo znovu nalezená hvězda mezi zlatými šperky: růžové zlato.

beenhere

NÁŠ TIP

Zlaté šperky v nádherném designu a se zárukou pravosti nabízí e-shop Šperkin.cz. Provozovatelem je firma Gold Way Czech, která má platnou registraci u Puncovního úřadu a nabízí pouze zaručeně originální zlaté šperky.

Jak kombinovat zlaté šperky s barvou blond vlasů?

Na první pohled banální záležitost, na druhou stranu věc, kdy právě blondýnky chybují tak často, že je třeba staré známé poučky zopakovat.

Studené blond odstíny: platinová, stříbrná blond

Zvolte si vždy bílé zlato. Zlaté šperky můžete nechat bez kamínků, čímž dosáhnete minimalistickou eleganci. Luxus zdůrazní bílé kamínky, například zirkony. Pokud chcete svůj look oživit, zvolte šperky z bílého zlata s barevnými kameny. Platí to především pro zlaté náušnice, kdy výraznější barva kamenu doslova pozvedne celý váš look.

Teplé blond odstíny: zlatá blond

Pokud preferujete blond klasiku v nazlátlých odstínech, volte šperky ze žlutého zlata. Krásné jsou bez kamenů i s bílými kamínky, pokud ale chcete šperk dokonale doladit s outfitem, laďte barvu kamenů s barvou oblečení. Že takto specificky vybranou barvu kamenů pak nemáte šanci dostatečně vynosit? Omyl! Málokterá z nás nemá ráda celočerné outfity a právě k nim pak můžete šperky ze žlutého zlata a barevnými kameny kombinovat libovolně a řídit se spíše svojí náladou. Určitě i té nejspecifičtější barvě kamenu ve zlatém šperku dokážete najít mnoho variant pro dokonalé kombinace do oblečením.

Oživte blond účesy kombinací s barevnými kameny sladěnými s barvou outfitu. Tyto krásné šperky koupíte v e-shopu Šperkin.cz.
Oživte blond účesy kombinací s barevnými kameny sladěnými s barvou outfitu. Tyto krásné šperky koupíte v e-shopu Šperkin.cz.

Zlaté náušnice pro blond hity roku 2016

Grey neboli stříbrné vlasy jako nová blond

Největším hitem je povýšené šedé barvy vlasů na top blond barvu účesů. Vypadá to skutečně nádherně, plést si ale šediny a šedou barvu vlasů rozhodně nelze. K této nádherné nové blond roku 2016 vypadají ideálně zlaté šperky z bílého zlata. Pokud jde o zlaté náušnice, nádherné jsou napodobeniny drahých diamantových šperků, kde neúnosně drahé diamanty suplují krásné lesklé drobné zirkony. Zkuste to! Až pak uvidíte, jak platinová šedá nebo stříbrná barva vlasů dokáže dostat skutečný nádech noblesy. Skvělým tipem je i kombinace gray (někdy se říká i grey) s náušnicemi s perlou.

Růžová barva roku Rose Quartz jako hit blond účesů

Letošní barva roku Rose Quartz více než růžovou barvu cukrové vaty připomíná právě barvu růžového zlata. Chcete být dokonalá? Vyrazte ke kadeřníkovi se zlatými náušnicemi, které kombinují žluté zlato a růžové zlato, nebo dokonce tři odstíny zlata, a nechte si na hlavě vykouzlit melír z blond vlasů oživený přesně odstínem růžového zlata vašich náušnic. Pravděpodobně bude z vašeho nápadu překvapen – nedivte se. Není to žádný tuctový nápad, ale aplikace nejžhavějšího módního účesového trendu do „celostní módy“ – tedy do dokonalosti od hlavy až k patě!

Zdroj obrázků: FL, Sperkin.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník