Zkuste znovuobjevit turistický ráj a vydejte se na zájezdy do Bulharska. Někdo tam jezdil v dětství s rodiči, jiní z nás se tam ještě nepodívali.

Díky tomu, že se řada Čechy oblíbených turistických destinací stala v poslední době problematickými z hlediska bezpečnosti, opět se na výsluní vynořil starý oblíbený turistický klenot – Bulharsko. Tento stát jihovýchodní Evropy, ležící na Balkánském poloostrově, byl velice oblíbeným letoviskem už před rokem 1989. Možná právě kvůli tomu pak dovolená v Bulharsku na pár let ztratila na své atraktivitě a až teď se ale v plné parádě vrací. Navíc má pro našince Bulharsko ještě jedno neopomenutelné plus. Je levné a podle srovnávacích tabulek jednotlivých turistických destinací si právě v Bulharsku budeme moci dovolit nejvíce utrácet.

Čeští turisté znovuobjevují Bulharsko.

Čeští turisté znovuobjevují Bulharsko.

♥ TIP

Dovolená Bulharsko >>

Kdo znal Bulharsko před léty, jej teď už téměř nepozná. Na dovolenou do Bulharska se už nejezdí pod stan. Teď je země plná moderních luxusních letovisek s možností koupání nejen v moři, ale i v velkých hotelových bazénových komplexech. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou Varna, Burgas, Albena, Nesebar, Sozopol, Slunečné pobřeží, Zlaté písky, Balčik nebo Kranevo. Ale Češi a další západní turisté už nejezdí do Bulharska jen za sluncem. Oblíbená jsou i zimní střediska, jako je Borovec v oblasti Rila, Bansko v Pirinu nebo Pamporovo v Rodopech.

Objevte zajímavé turistické destinace Bulharska.

Objevte zajímavé turistické destinace Bulharska.

Zájezdy do Bulharska s NewTravel

Nejlepší přehled a výběr možností pro zájezdy do Bulharska poskytuje srovnávač zájezdů NewTravel.cz. Nabídky jsou výhradně od prověřených cestovních kanceláří a s nimi pak přímo i uzavíráte cestovní smlouvu týkající se vybrané dovolené. Ve srovnávači nabídek nechybí ani last minute Bulharsko a first minute Bulharsko, které umožňují využít ještě lepší ceny nebo si ulovit zcela exkluzivní nabídky. Ty jsou v podobě polopenzí, plných penzí, all inclusive, s dopravou i bez ní. Srovnávač zájezdů NewTravel je velice přehledný a než navštěvovat desítky cestovních kanceláří a pokoušet se o nemožné – tedy vzájemně srovnat výhody a nevýhody jednotlivých nabídek, je online vyhledávač nejefektivnějším řeším pro vaši skvělou dovolenou v Bulharsku.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník