Ještě více než o svém oblíbeném produktu prozrazuje kadeřnice Yveta Růžičková o svém týmu. Přečtěte si více v rozhovoru.
Ještě více než o svém oblíbeném produktu prozrazuje kadeřnice Yveta Růžičková o svém týmu. Přečtěte si více v rozhovoru.

Yveta Růžičková: „Lak na vlasy Performance je můj každodenní pomocník“

Ještě více než o svém oblíbeném produktu prozrazuje kadeřnice Yveta Růžičková o svém týmu. Přečtěte si více v rozhovoru.

Česká kadeřnice Yveta Růžičková si sice v těchto dnech užívá mateřskou dovolenou se svoji dcerou, to ji ale nebránilo v tom, zapojit se i svým týmem do soutěže kadeřnických proměn AICHI 2016. Yveta provozuje úspěšný kadeřnický salon Vanilkové Nebe který najdete v Hodoníně, na Národní třídě 99. Yveta Růžičková postoupila do finále letošního AICHI již hlasováním poroty.

Yveta Růžičková: zpovídáme kadeřníky v soutěži proměn AICHI 2016

Proč jsi se přihlásila do soutěže AICHI 2016? Co si myslíš, že Ti soutěž přinese?

∴ Yveta Růžičková: Do soutěže jsem se přihlásila, protože mě kadeřnické soutěže velmi baví. Miluji práci s vlasy, od shánění modelky, celé to chystání, vybírání barvy. Je do toho zapojený celý salon, tak si vždy užijeme spoustu společných chvil, je sranda, a hlavně je to vyskočení z toho každodenního stereotypu v práci. I když teď momentálně jsem na mateřské a tak si užívám s dcerou :-) Soutěž mi dá určitě plno zážitků a nových zkušeností.

Soutěžíš v AICHI poprvé, nebo máš za sebou už nějaké předchozí účasti v této soutěži či dokonce úspěchy?

Yveta Růžičková: Do finále AICHI jsem se dostala letos poprvé.

Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín | Proměny AICHI 2016 - postupující do semifinálového kola
Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín | Proměny AICHI 2016 – postupující do semifinálového kola

Představíš nám svůj tým, který Ti v soutěži AICHI pomáhá?

Yveta Růžičková: Můj tým, to je vizážistka Monika Prokešová, u mě v salonu pracuje čtyři roky jako kosmetička-vizážistka-manikérka. Udělala si i rekvalifikaci na kadeřnici, a tak se dva roky se věnuje i vlasům. Dále je to Denisa Walterová – kolegyně kadeřnice, která je v salonu pět let. Jsme si inspirací navzájem. Ráda sleduje trendy nejen ve vlasech, ale i v módě, proto nám bude pomáhat s výběrem outfitu.

Co by jsi žádné ženě při proměně nikdy neudělala? Existuje střih, barva nebo styling, který pokládáš skutečně spíše za mstu?

Yveta Růžičková: Nikdy bych určitě neudělala trvalou ondulaci. Nemám to ráda, je to něco nepřirozeného.

Co Tě v současné době baví dělat s vlasy klientek a klientů nejvíce?

Yveta Růžičková: Nejvíce mě baví barvit vlasy tak, aby to vypadalo přirozeně. Žádné šílenosti, spíše pěknou lesklou krásnou barvu světlejší v koncích. Prostě aby byly vlasy zdravé a hebké na dotek.

Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín | Proměny AICHI 2016 – postupující do finálového kola
Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín | Proměny AICHI 2016 – postupující do finálového kola

Máš tip na kosmetický produkt, který Ti připadá jako skutečně top a ráda ho doporučuješ?

Yveta Růžičková: Ráda používám lak na vlasy Performance od Welly. Krásně zafixuje účes, nelepí, nezatěžuje, je to můj každodenní pomocník.

Odhadneš, kolik zákazníků si během roku odnese od Tebe nový nebo upravený účes?

Yveta Růžičková: To asi opravdu neodhadnu, ale když jsem v plném nasazení tak 12 hodin denně není žádný problém :-) Momentálně si ale užívám krásné období s dcerou na mateřské.

Jak často měníš svůj účes Ty sama?

Yveta Růžičková: Svůj účes jsem neměnila snad deset let :-) Své vlasy moc neřeším, i když bych asi měla :-) Já osobně nemám ráda změny, možná je to tím, že právě na ostatních se tak vyřádím :-)

Yveta provozuje úspěšný kadeřnický salon Vanilkové Nebe který najdete v Hodoníně, na Národní třídě 99.
Yveta provozuje úspěšný kadeřnický salon Vanilkové Nebe který najdete v Hodoníně, na Národní třídě 99.

Co nejzajímavějšího Tě ve Tvé kadeřnické praxi potkalo? Jaké lidi jsi potkala, jaké máš za sebou úspěchy a jak dlouho už vlastně jako kadeřnice pracuješ?

Yveta Růžičková: Jako kadeřnice pracuji deset let. Za mě největší úspěch je to, že jsem si po dvou letech praxe otevřela svůj salon Vanilkové Nebe. Začala jsem sama a bylo to náročné. Teď ale s odstupem času vím, že to stálo za to. Máme v salonu skvělý tým, práce nás moc baví, navzájem se inspirujeme, moc si rozumíme a jsme na stejné vlně. Mám je moc ráda a děkuji za ně. Lidi potkávám různé, někdy je to popravdě náročné, protože to co si člověk vyslechne nebývají jen krásné a super příběhy. Život je život, někdy nám nadělí opravdu zajímavé osudy. Já jsem zrovna člověk, který to hodně vstřebává, těžko se toho zbavuji, ale naopak je mnoho lidí velmi inspirujících, pozitivních s krásnými zážitky, tak to zase člověka nabije na rok dopředu. Pokud jde o mé úspěchy v soutěžích, tak jsem 4-krát postoupila do kadeřnické soutěže Trend Vision Award (Wella Professionals) a z toho jsem vyhrála dvakrát 3. místo.

Prozraď nám své životní motto?

Yveta Růžičková: Motto nemám žádné. Řídím se vlastním srdcem, to je pro mě nejdůležitější. 

Zdroj obrázků: AICHI, Yveta Růžičková Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník