Sledujte prestižní meteorologické weby Yr.no a jeho českou mutaci Yrena.cz.
Sledujte prestižní meteorologické weby Yr.no a jeho českou mutaci Yrena.cz.

Yrena.cz – kamarádka nejen do deště!

Potřebují vaše vlasy předpověď počasí? Moje rozhodně ano! S počasím měním účes i používaný styling. Zkuste novinku – norskou předpověď počasí Yrena.cz.

Je až s podivem sledovat, jak zásadně se mění jednotlivé předpovědi počasí v závislosti na jejich zdrojích. Orientovat se tím, co píši mainstreamová média nejde vůbec. Z předpovědi počasí udělaly bulvár a o pravdivosti informací v těchto článcích nelze mluvit vůbec. Přitom našim vlasům na počasí záleží. Pokud víme, že se chystá být příliš slunečno, je na místě chránit vlasy sluneční vlasovou kosmetikou. Při vlhku musíme vlasy upravit tak, aby se nám nerozpadly složitě udělané vlny nebo abychom nevypadaly zplihle. Když mrzne ostošest, je vlasy třeba připravit tak, aby unesly cestu do práce či do školy s čepicí. Komu ale věřit, jak bude zrovna zítra nebo pozítří? Skamaraďte se s Yrenou! Yrena.cz není žádná holka-rosnička. Je to česká verze prestižního norského meteorologického webu Yr.no. Informace o počasí, které zde naleznete jsou skutečně spolehlivé!

Vaše vlasy se o počasí zajímají! Sledujte prestižní meteoweby Yr.no nebo jeho českou mutaci Yrena.cz.
Vaše vlasy se o počasí zajímají! Sledujte prestižní meteoweby Yr.no nebo jeho českou mutaci Yrena.cz.

Norská předpověď počasí funguje spolehlivě po celém světě

Web s předpovědí počasí Yr.no a jeho českou verzi Yrena.cz provozují tak prestižní instituce, jakými jsou Broadcasting Corporation a Norský meteorologický institut. Informace o aktuálním počasí a prognózy jeho vývoje se shromažďují na neuvěřitelných více než 7 milionech míst po celém světě. Takže předpověď počasí nejen pro svoje vlasy získáte pro konkrétní místo v České republice, ale rovněž pro místa, kam jste se vydali například na dovolenou.

Prestižní norská předpověď počasí Yr.no je dnes ve světě pátou nejnavštěvovanější internetovou stránkou s předpovědí o počasí.
Prestižní norská předpověď počasí Yr.no je dnes ve světě pátou nejnavštěvovanější internetovou stránkou s předpovědí o počasí.

Prestižní norská předpověď počasí Yr.no je dnes ve světě pátou nejnavštěvovanější internetovou stránkou s předpovědí o počasí. Funguje již osm let a jen v Norsku jej denně používá téměř 30 % obyvatel a zná jí téměř 90 % Norů. Díky kvalitním informacím, které služba nabízí, se dá očekávat, že si své příznivce velice rychle najde i česká mutace webu a služby – Yrena.cz.

Zjistěte, jak bude zítra!

Zatímco „yr“, což je název meteorologické služby a meteowebu, má v norštině mnoho významů souvisejících s počasím, jako je například „mrholení“ nebo „malé kapky“, v Česku si název mutace webu snadno zapamatujete jako jméno kamarády,  která vám vždy dobře poradí, co s vlasy a co na sebe podle toho, jaké má být počasí! Yrena.cz může být vaší novou kamarádkou nejen do deště! Pokud budete o počasí hledat skutečně ty nejpodrobnější informace, nezapomeňte zabrousit na mateřský web Yr.no. Nebojte se, meteorologický jazyk je více mezinárodní, než si myslíte!

 

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník