Honza Kořínek představuje další slíbenou kolekci s trendy účesy 2016 – The Women Power. Nechybí šedé vlasy, candy blond ani fialové probarvení.

Kadeřník Honza Kořínek v letošním roce uvádí svou další vlasovou kolekci, která tentokrát nese název The Women Power (Síla žen). Jedná se o mimořádnou kolekci, které přináší ty nejaktuálnější účesy 2016 a trendy. V rámci kolekce se nachází i dva soutěžní modely, které se dostaly do finále Style & Colour Trophy 2016. Honza Kořínek se svým modelem dokonce získal Cenu kadeřníků.

Honza Kořínek představuje svoji nejnovější kolekci The Women Power (Síla žen).

Honza Kořínek představuje svoji nejnovější kolekci The Women Power (Síla žen).

„Tentokrát jsem netvořil sám, ale zapojil jsem i své dvě kolegyně, které se velmi aktivně podílely na přípravách i provedení účesů,“ prozrazuje kadeřník a majitel vlasového studia Jan Kořínek. V kolekci  The Women Power je ukázána opravdová síla žen. Žen v každém věku. Je to průřez generacemi a je vidět, že styl a trendy si může dopřát opravdu kterékoli žena. „Naším cílem bylo představit nadčasovou práci. Práci, které popisuje aktuální módní světové trendy. Jak je známo, většina takovýchto trendů není zcela aplikovatelná na běžné nošení, ale naše kolekce The Women Power ukazuje, že je to jen o odvaze, kombinacích a kreativitě,“ vysvětluje Honza Kořínek.

S tímto účesem bodoval Honza Kadeřník v soutěži Style & Colour Trophy 2016. Získal za něj Cenu kadeřníků.

S tímto účesem bodoval Honza Kadeřník v soutěži Style & Colour Trophy 2016. Získal za něj Cenu kadeřníků.

Šedé vlasy jako trend

Jedním z největších hitů, které  ze zahraničí přichází do Česka jsou různé odstíny šedé. „v cizině bílé a šedé vlasy vídáme už zhruba rok, možná dva. Náš trh je ale konzervativnější, a proto to trvalo tak dlouho, než i české ženy našly odvahu a nechávají si vlasy odbarvovat a barvit do těchto odstínů,“ prozrazuje Honza Kořínek.

Právě v jeho kolekci The Women Power je ukázáno, jak taková šedá barva vlasů může vypadat dobře v kombinaci s jinými tóny nebo efekty. A právě barevné efekty jsou i dominancí celé kolekce. „U jedné z modelek jsme se drželi geometrie a kombinace tmy a světla. Vytvořili jsme výrazný světlý pruh v jedné přední partii vlasů. V různých účesech je vidět variabilita celého účesu a probarvení,“ vysvětluje kadeřník.

Účesy The Women Power by Honza Kořínek

O kolekci účesů
  • Vlasy: Honza Kořínek, Karolina Fahounová, Radka Bajglová
  • Make-up: Klaudie Havlová
  • Foto: Hair studio Honza Kořínek / Petr Kozlík
  • Modelky: Markéta Stehlíková, Markéta Křivánková, Aneta Kalátová

Barva v hlavní roli – candy blond i syté barvy čokolády a borůvek

Dalším z prvků kolekce The Women Power je barevnost a probarvování různých partií. „Chtěli jsme ukázat, že i krátký střih může být výrazný, ať už vlasových stylingem nebo technikou probarvení. Zvolili jsme hodně módní odstín fialové s kombinací tmavé hořké čokolády,“ popisuje Honza Kořínek. Drzost a vyzývavost je prý poslední myšlenkou celé kolekce. „Candy blond a candy odstíny by možná prvoplánově mohly svádět ke sladkému dojmu, ale to jsme nechtěli. Proto jsem u poslední modelky volil zajímavou kombinaci šedé a modré. Probarvení je velmi flexibilní a stejně tak i střih, který se dá stylovat do různých podob a právě díky vlasovému stylingu můžeme buď efekt a kombinaci barev potlačit nebo naopak zvýraznit,“ říká o své práci majitel a kadeřník v jedné osobě Honza Kořínek.

Candy blond jako kombinace blond a pastelových barev. V kolekci The Women Power by Honza Kořínek vidíte dokonalou kombinaci šedé blond se studeným modrým pastelem.

Candy blond jako kombinace blond a pastelových barev. V kolekci The Women Power by Honza Kořínek vidíte dokonalou kombinaci šedé blond se studeným modrým pastelem.

Z exteriéru opět mezi čtyři zdi

S kolekcí The Women Power se Honza Kořínek opět vrátil do ateliéru a celkové vyznění vlasové kolekce působí dost umělecky. „Byl to náš záměr. Chtěli jsme se opět zaměřit především na vlasy, na ukázku naší práce, precizní střihy a v českém poměru i na dost odvážné probarvování vlasů,“ vysvětluje svůj záměr Honza. Při pohledu na fotografie z této kolekce je opravdu cítit síla, který z jednotlivých modelek jde. „Nechtěli jsme křehké a usměvavé ženy. Chtěli jsme, aby při pohledu na naší práci bylo cítit, že každá žena je jiná ale všechny spojuje velká energie a síla a to doufám, že se nám povedlo,“ usmívá se oblíbený kadeřník.

Tváře The Women Power

Markéta Stehlíková

Herečka Markéta Stehlíková se věnuje především divadelnímu herectví. Objevila se ale i v několika celovečerních filmech a nově i v televizním seriálu. Je známá i v hudební branži a to především spoluprací s Barborou Polákovou. Excelovala v jejím klipu kráva a v roce 2015 i v hitu Nafrněná.

Tvář kolekce účesů The Women Power by Honza Kořínek: Markéta Stehlíková

Tvář kolekce účesů The Women Power by Honza Kořínek: Markéta Stehlíková

Markéta Křivánková

Novinářka Markéta Křivánková už několik let pracuje jako redaktorka společenského webu. Dříve sbírala zkušenosti i na televizní obrazovce, coby tvář oblíbeného společenského magazínu. S Honzou Kořínkem spolupracuje už po několikáté. Byla i tváří jeho vlasové kolekce Famous Flowers.

Tvář kolekce účesů The Women Power by Honza Kořínek: Markéta Křivánková

Tvář kolekce účesů The Women Power by Honza Kořínek: Markéta Křivánková

Aneta Kalátová

Modelka Aneta Kalátová je mladou nadějnou modelkou, se kterou kadeřník Honza Kořínek začal spolupracovat před několika lety, kdy se Aneta účastnila soutěže o titul Miss středních škol. Byla jedno z tváří i na jeho kadeřnických show. Teď poprvé dostala i prostor ve velké kolekci.

Tvář kolekce účesů The Women Power by Honza Kořínek: Aneta Kalátová

Tvář kolekce účesů The Women Power by Honza Kořínek: Aneta Kalátová

Zdroj obrázků: Hair studio Honza Kořínek

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník