Vypadávání vlasů je častý problém, se kterým se při péči o vlasy setkáváme. Podívejte se na přípravky, které umí zastavit padání i řídnutí vlasů. 

Přichází podzim a s ním spojený problém – vypadávaní vlasů. Ano, právě na podzim bývají naše vlasy na padání vlasů citlivější. My vám teď ale představíme novinky v oblasti péče o vlasy, které umí vypadávání vlasů zastavit. Seznámíme vás s látkou, která se nazývá AMINEXIL. Právě ona dokáže úspěšně proti vypadávání vlasů bojovat. A samozřejmě vám také představíme produkty, kterou tuto kouzelnou formuli proti padání vlasů obsahují.

Vypadávání vlasů řeší AMINEXIL FORCE R

Aminexil Force R je produkt patřící do portfólia značky Kérastase. Ta se zabývá problémem vypadávání vlasů již od roku 1973. Díky výzkumu a novým technologiím vynalezla jedinečnou formuli Aminexil Force R. Tato technologie obsahuje AMINEXIL [15 000 PPM] a také RHAMNOSE. Tím se zajišťuje regenerace kolagenových váčků a tím zpomalení vypadávání vlasu, a také elasticita vlasové pokožky pro lepší ukotvení folikul.

Vypadávání vlasů řeší AMINEXIL FORCE R patřící do portfólia značky Kérastase

Vypadávání vlasů řeší AMINEXIL FORCE R patřící do portfólia značky Kérastase

Kompletní péče proti vypadávání vlasů z řady Specifique obsahuje šamponovou lázeň Bain Stimuliste GL, k tomu lze použít péči dle typu vlasů.

Při sezónním vypadávání vlasů dále aplikujete každé 2-3 dny po dobu šest týdnů jednu ampulku Aminexil Force R po celé vlasové pokožce.

Pokud je vypadávání vlasů intenzivní z důvodu stresu apod., aplikujte Aminexil Force R každý den jednu ampulku po dobu 6ti týdnů. Dalších šest týdnů užívejte každý den Spray Stimuliste přímo na vlasovou pokožku, také obsahuje aminexil a tím prodlouží efekt celé kúry. Do délek vlasů také používejte, který obsahuje glukolipidy a zajistí tak výživu vlasu. Při intenzivním vypadávání vlasů je třeba aplikovat Aminexil Force R každý den po dobu 6ti týdnů.

Kompletní péče proti vypadávání vlasů z řady Specifique

Kompletní péče proti vypadávání vlasů z řady Specifique

CERAFILL od Redken slibuje zastavit řídnutí vlasů!

Věděli jste, že většina žen se potýká s problémem řídnutí vlasů už okolo čtyřicítky? Právě proti řídnutí vlasů a tedy i vypadávání vlasů nabízí značka vlasové kosmetiky REDKEN řadu Cerafill.

Jana Burdová, REDKEN, Art Designer

„Padání vlasů je běžnou záležitostí, kterou na sobě někdy pozoroval snad každý. Je normální, že každý den ztratíme určité množství vlasů – během jejich mytí nebo stylingu. Avšak pokud množství vypadlých vlasů za den přesahuje sto, lze padání vlasů považovat za nadměrné a předčasné.“ (Jana Burdová, REDKEN Art Designer Jana Burdová.

Řada Cerafill od REDKEN nabízí dva rozdílné systémy péče o řídnoucí vlasy: Defy pro normální až jemné řídnoucí vlasy a Retaliate pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí. „Řadu pak dotváří Cerafill Maximize Hair Advanced intenzivní kúra s obsahem aminexilu a Dense FX kúra, která vlasy okamžitě zesílí, dodá jim plnost a hustotu. Všechny produkty jsou vhodné i pro barvené a chemicky ošetřené vlasy a lze je mezi sebou kombinovat a vrstvit“ – vysvětluje Jana Burdová.

Proti řídnutí vlasů a tedy i vypadávání vlasů nabízí značka vlasové kosmetiky REDKEN řadu Cerafill.

Proti řídnutí vlasů a tedy i vypadávání vlasů nabízí značka vlasové kosmetiky REDKEN řadu Cerafill.

Řada REDKEN Cerafill nabízí dva rozdílné systémy péče o řídnoucí a vypadávající vlasy: 

  • Cerafill Maximize Hair Advanced: intenzivní kúra s obsahem aminexilu a Dense FX kúra, která vlasy okamžitě zesílí, dodá jim plnost a hustotu.
  • Retaliate: pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí (šampon a kůra Stemoxydine na obnovu růstu vlasů).

Řadu pak dotváří:

  • Defy pro normální až jemné řídnoucí vlasy (šampon a kondicionér)

AMINEXIL ADVANCED – pokročilá technologie proti vypadávání vlasů

Technologie Aminexil + Omega 6

Technologie patentovaná laboratoří L’Oréal přináší dvojnásobný výsledek v boji proti vypadávání vlasů. Aminexil působí proti tuhnutí kolagenu, posiluje vlasový kořínek a zabraňuje předčasnému padání vlasů. Omega 6 je esenciální mastná kyselina, která vyživuje vlasový kořínek a dodává mu tak potřebnou sílu a vitalitu. Vypadávání vlasů je výrazně omezené. Vlasová pokožka je zdravá, bohatě vyživená a vlasy jsou husté.

Aminexil působí proti tuhnutí kolagenu, posiluje vlasový kořínek a zabraňuje předčasnému padání vlasů.

Aminexil působí proti tuhnutí kolagenu, posiluje vlasový kořínek a zabraňuje předčasnému padání vlasů.

DENSITY ADVANCED 

Šampon pro obnovení hustoty vlasů a dokonale vyživené kořínky s jedinečnou složkou OMEGA 6. šampon se prodává v balení 500 ml)

Obnovení hustoty vlasů pro pány nabízí RENAXIL

RENAXIL je intenzivní kúra proti vypadávání vlasů s technologií Aminexil, Madecassoside a Mexoryl SX. Výsledky byly klinickým testem na 130 mužích prokázané po 6 týdnech.

RENAXIL je intenzivní kúra proti vypadávání vlasů s technologií Aminexil

RENAXIL je intenzivní kúra proti vypadávání vlasů s technologií Aminexil

SCALPSYNC – sérum proti vypadávání vlasů od Biolage MATRIX

SCALPSYNC sérum proti vypadávání vlasů od Biolage MATRIX je tonikum s patentovaným přípravkem Aminexil. Tuhnutí kolagenu vlas dusí a způsobuje trvalou ztrátu vlasů. Technologicky pokročilé složení séra s Aminexilem vyživuje vlasovou cibulku, čímž brání tuhnutí kolagenu a prodlužuje životnost vašich stávajících vlasů.

SCALPSYNC sérum proti vypadávání vlasů od Biolage MATRIX je tonikum s patentovaným přípravkem Aminexil.

SCALPSYNC sérum proti vypadávání vlasů od Biolage MATRIX je tonikum s patentovaným přípravkem Aminexil.

Zuzana Trinkmocová, regionální poradkyně MATRIX

Použití SCALPTSYNC séra proti vypadávání vlasů vysvětluje Zuzana Trinkmocová, regionální poradkyně MATRIX: „Chcete problém řešit nebo ho vyřešit? Použijte naše SCULPSYNC sérum s Aminexilem, který rozpustí ztuhnutý kolagen a vlas je zas vláčný. Doporučujeme používat dvakrát do roka. Pro intenzivní kúru používejte každý den jednu ampulku po dobu šesti týdnů. Pro udržovací kúru používejte jednu ampulku 3-krát do týdne také v období šesti týdnů. Používá se na mokré i suché vlasy. Důležité ale je, aby byly zbavené styllingu a nečistot. Na to doporučuji Biolage šampon CLEAN RESET nebo SCALPTSYNC Cooling Mint. Všechny přípravky které ošetřují  pokožku je důležité nechat působit tak 5 minut.“ (Zuzana Trinkmocová, regionální poradkyně MATRIX)

BIOLAGE SCULPTSYNC Cooling Mint šampon a  BIOLAGE CLEAN RESET šampon.

BIOLAGE SCULPTSYNC Cooling Mint šampon a
BIOLAGE CLEAN RESET šampon.

Zdroj obrázků: L’Oréal, REDKEN, MATRIX, Kérastase

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník