Ať už máte vlnité vlasy, nebo chcete vlny vykouzlit na svých rovných vlasech, poslouží vám náš návod, aby jste dosáhly vlny zcela dokonalé!

Krásné vlny ve vlasech – to je symbol femme fatale. Některé z nás jsou šťastné, protože je mají od přírody, jiné z nás mají alespoň to štěstí, že nám vlny s pomocí různých kulm, natáček a stylingu chvíli drží, i když nejsou pro naše vlasy přirozené. V žádném z obou případů však cesta k dokonalým vlnám nemusí být jednoduchá. Proto jsme připravili návod, jak je dosáhnout a jakou vlasovou kosmetiku k tomu použít. Vybrali jsme opět vlasovou kosmetiku Redken.

Seznam vlasové kosmetiky, které budete k vytvoření vly ve vlasech potřebovat a jejich postupná aplikace

Seznam vlasové kosmetiky, které budete k vytvoření vly ve vlasech potřebovat a jejich postupná aplikace

Jak vytvořit dokonalé vlny – postup:

  1. Na vlhké vlasy rozprašte podkladovou bázi Redken Pillow Proof Blow Dry Express Primer a vlasy vyfoukejte.
  2. Rozdělte vlasy na středně velké prameny a naneste na ně sprej pro tepelnou ochranu Redken Iron Shape 11.
  3. Teď nastupuje na scénu pomocnice pro vlny – kulma. Natočte své vlasy kulmou o středně velkém průměru. Každý pramen zasponkujte a nechte vychladnout. Jakmile vlasy vychladnou, rozpusťte je a prsty protřepte.
  4. Chcete-li plnější účes, vlasy pročešte kartáčem pro vzdušný vzhled.
  5. Pro dokonalou fixaci vln a účesu naneste lak Redken Forceful 23.
  6. Přípravky na vlasy Redken a vlasovou kosmetiku Redken pro tyto vlny koupíte v kadeřnických salonech Redken nebo u prodejců s profesionální vlasovou kosmetikou.

Zdroj obrázků: Redken – vlny

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník