Vlasy v létě vyžadují zvláštní péči. Jak letos na péči a styling vlasů radí prestižní kadeřnice a nositelka titulu Kadeřník roku – Misha Čadková.

Jak na vlasy v létě? „Nechte léto proudit svými vlasy! Dopřejte jim volnost, lehkost a svobodu.“  Tak zněla odpověď úřadující kadeřnici roku a kreativní ředitelky HCF paní Mishy Čadkové na otázku: jak si poradit s vlasy v horkých letních měsících?

Nápady pro letní účesy najdete v kolekci účesů Mishy Čadkové FIRST. Vznikala pro Haute Coiffure Française.

Nápady pro letní účesy najdete v kolekci účesů Mishy Čadkové FIRST. Vznikala pro Haute Coiffure Française.

 

Jak vidí Kolekci FIRST 2017 umělecká ředitelka české sekce HCF Misha Čadková: 

„Chtěla jsem, aby účesy vypadaly vzdušně a zároveň byly nositelné. Kladla jsem důraz hlavně na jejich lehkost a přirozený vzhled. Mým cílem je, aby se v naší práci našla každá žena. Vždyť touhou být krásná a přitažlivá přece oplýváme všechny.“

Vlasy v létě potřebují podle Mishy Čadkové především přirozenost

„Pro léto 2017 je absolutním trendem nechávat vlasy ve svém přirozeném tvaru. Vlasy v létě není třeba je foukat, žehlit ani jinak tvarovat. Je třeba si uvědomit, že vlasy jsou v létě vystaveny slunečním paprskům, tak jako pleť a je třeba je chránit. Doporučovala bych zvolit si ucelenou péči, která obsahuje šamponovou lázeň, masku a samozřejmě ochranný sprej ze stejné řady. Takováto péče vytvoří na vlasovém vlákně ochranný film a tím ho dostatečně ochrání. V našem salónu doporučujeme například řadu Kérastase Soleil nebo L’Oréal Solar sublime,“ říká Misha, která se svým desetiletým salónem patří mezi špičky ve svém oboru.

Chcete-li mít po létě stejně krásné vlasy jako před ním, je na místě vlasy v létě chránit speciální vlasovou kosmetikou, která zaručí sluneční ochranu.

Vlasy v létě trpí nejvíce ze všech ročních období. Zdá se, že by potřebovaly „krém na opalování“ stejně, jako naše tělo. A něco podobného je tady!

Kérastase Soleil nebo L’Oréal Solar sublime od L’Oréal Professionel – to jsou dva produkty, které Misha Čadková doporučuje v létě svým zákazníkům.

Když už dopřejme vlasům v létě dostatečnou péči a ochranu, přece jen je třeba dám jim nějaký tvar a styling. A co na to tecni art ambassadorka pro L’Oréal Professionel, majitelka salónu Misha/hair studio – raw beauty?

„Finální styling zvládnete pomocí dlaní a prstů, případně vlasových sprejů a olejů. Tím vlasy získají přirozený tvar a objem. Další možností je splétání do uvolněných a ležérních copů. Vnímejte svůj styl a nechte své vlasy nadechnout se,“ dodává Misha Čadková.

Účesy z vítězné kolekce Mishy Čadkové, díky níž získala prestižní titul posledního ročníku Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku.

Misha Čadková

Kdo je Misha Čadková

Misha Čadková je známá česká kadeřnice a majitelka Misha/hair studio – raw beauty. Je kreativní ředitelkou HCF a tecni art ambassadorkou pro L’Oréal Professionel.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník