Podívejte se na úžasné video DRIVE 2015, které představuje kolekci účesů české kadeřnice a vlasové stylistky Petry Měchurové.

Novou kolekci Petry Měchurové pro rok 2015 s názvem DRIVE jsme vám sice už představili, ale tentokrát se můžete podívat na představení účesů z této kolekce jinak – na velice povedeném videu. Video DRIVE 2015 prezentuje koncepci nové kolekce ne jako statické fotografie, ale mnohem živěji, kde každý z účesů získává díky pohybu další rozměr a rozhodně se takto účesy z nové kolekce Petry Měchurové představí v ještě reálnější podobě. Videa jsou vlastně hned tři. Zatímco první je prezentací čtyř nových účesů Petry Měchurové DRIVE 2015, druhé vám poodhalí zákulisí z přípravy účesů i focení kolekce. Nakonec se ve třetím videu můžete podívat na party, kde Salon Petra Měchurová v průběhu letošního podzimního DesignBloku svoji kolekci oficiálně představila. A s dalšími účesy!

Salon Petra Měchurová představil pro příští rok mladistvou kolekci

Salon Petra Měchurová představil pro příští rok mladistvou kolekci

Video DRIVE 2015 – kolekce Petry Měchurové

Kolekce DRIVE 2015 je zajímavou kombinací obyčejného a extravagantního. Zatímco na jednu stranu se vám mohou vlasy zdát extravagantní díky použitému oranžovému kolorování, výrazné měděné barvy nebo dlouhému střihy a plnovousu u pánského účesu, na druhou stranu naopak, jako bychom se dívali na jednoduché účesy pro každý den – běžně nositelné, ale nápadité současně. Můj osobní názor na kolekci je, že si na ni musíte zvyknout. Dostat odvahu na barvy, vzít si čas na přemýšlení, co s podobnými střihy bude umět udělat váš denní styling. Nakonec se vám ale kolekce dostane pod kůži. Je přirozená, mladistvá a hravá. Video DRIVE 2015 přesvědčí i ty, kteří z kolekce na fotkách až tak uneseni nebyli.

VIDEO: Video DRIVE 2015

Druhé video DRIVE 2015 vás přenese do zákulisí přípravy kolekce a jejího focení. Přímo v akci vidíte nejen Petru Měchurovou, ale také celý tým, který se na vzniku prezentace kolekce DRIVE 2015 podílel.

VIDEO: DRIVE 2015 – Salon Petra Měchurová Backstage

Představení kolekce DRIVE 2015 na DesignBlok 2014

Poslední video DRIVE 2015 vzniklo v průběhu podzimního DesignBloku. Salon Petry Měchurové v jeho průběhu představil novou kolekci DRIVE 2015 a to nejen již dříve publikované čtyři účesy z kolekce. Kolekce DRIVE 2015 se představila jako celá koncepce mladistvých účesů založených na barevné kreativitě, mladistvém střihu a extra módních prvcích, jakými jsou například pletené copánky v účesech. Petra Měchurová v rozhovoru říká, že kolekce DRIVE 2015 je myšlena zejména pro mladší. Ale rozhodně si své v ní najdou i lidé ve středním věku nebo dokonce starší ročníky. Díky tomuto videu tak můžete nahlédnou, jaké účesy a střihy chystá pro naše vlasy v roce 2015 Salon Petra Měchurová.

VIDEO: Představení kolekce DRIVE 2015 na DesignBloku

Zdroj obrázků a video: Petra Měchurová

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník