Úžasný uzel ve vlasech – drsný, ale současně velice elegantní
Úžasný uzel ve vlasech – drsný, ale současně velice elegantní

Uzel ve vlasech 2 v 1: podrobný návod

Úžasný uzel ve vlasech – drsný, ale současně velice elegantní, poslouží jako skvělý jednoduchý účes pro běžný den, ale i jako varianta party účesu.

Uvažte si uzel ve vlasech! Jednoduchý účes, který vás teď naučíme si učesat, kombinuje módní pěšinku extra na straně i uzel jako horký trend letošního roku. K účesu vám doporučíme kompletní seznam vlasové kosmetiky, které budete k jeho vytvoření potřebovat. Vybrali jsme přípravky na vlasy Redken.

Jak vytvořit módní uzel ve vlasech – postup:

  1. Na vlhké vlasy rozprašte podkladovou bázi Redken Pillow Proof Blow Dry Express Primer. Poté naneste Redken Thickening Lotion 06. Oddělte postranní pěšinku a vyfoukejte dohladka.
  2. V čelní části sčešte vlasy dopředu tak, abyste vytvořili patku. Zbylé vlasy stáhněte vzadu do nízko položeného culíku.
  3. Držte culík u základu, vlasy přetočte přes tento základ, abyste vytvořili drdol a délky protáhněte drdolem či smyčkou dozadu. Konečky proniknou ven zboku. Vznikne uzel ve vlasech. Vlasy upevněte sponkami. K dokončení tvaru, hladkého vzhledu a zajištění fixace naneste lak Quick Dry 18 od Redken.
  4. Nezapomeňte nakonec prodloužit trvanlivost účesu s přípravkem Redken Pillow Proof Blow Dry Two Day Extender.
Seznam vlasové kosmetiky, které budete k vytvoření uzlu ve vlasech potřebovat a jejich postupná aplikace
Seznam vlasové kosmetiky, které budete k vytvoření uzlu ve vlasech potřebovat a jejich postupná aplikace

Přípravky na vlasy Redken a vlasovou kosmetiku Redken pro tento uzel ve vlasech koupíte v kadeřnických salonech Redken nebo u prodejců s profesionální vlasovou kosmetikou.

Zdroj obrázků: Redken – účes uzel ve vlasech

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník