Hledáte nové účesy pro muže, které se právě teď nosí? Podívejte se účesy z několika pánských kolekcí účesů kadeřnického studia Sanrizz.

Prestižní salon Sanrizz vytvořil několik pánských účesových kolekcí, ve kterých není problém najít ten svůj. Účesy pro muže jsou krátké, ale umí vyhovět přirozeně rovným. ale také vlnitějším pánským vlasů. Z kolekcí Sanrizz vám teď představím hned tři kolekce účesů pro muže. Každá se snaží najít si toho „svého“ muže, pro kterého je určená. Jednou džínomilce a metrosexuála, jindy třeba kravaťáka. Co hledáte vy?

Účesy pro muže z kolekcí kadeřnického studia Sanrizz.

Účesy pro muže z kolekcí kadeřnického studia Sanrizz.

Účesy pro muže metrosexuála!

Metrosexuál není žádná nadávka, ani výraz pro sexuální orientaci. Je to pouze muž, který dbá o svůj zevnějšek. Být oholen, vždy s dobrým střihem vlasů a také módně oblečen – to vše je pro metrosexuála samozřejmost. A právě pro tento typ muže je určena první pánská kolekce účesů Sanrizz. Inspiraci našla v londýnském streetstylu. Jste muž pro ní? Kolekce s těmito účesy pro muže se jmenuje Metro Street a je velice povedená pokud jde o střih i styling.

FOTOGALERIE: Sanrizz – Metro Street

O kolekci účesů

Vlasy: Anthony Standing

Fotograf: Mauro Bedola

Makeup: Lee Pearson

Styling: Sabina Emrit

Odlište se – zkuste pánský střih a styling jinak než 99 % mužů!

Být jiný – to vám chce umožnit kolekce Deviate, která je opět dílem kadeřnického studia Sanrizz. Vintage styling, exotické kudrliny nebo účes s důrazem na netradičně ztvárněnou ofinu – to vše je vaše vstupenka mezi muže s vlastní módní identitou a s vlastním stylem. Účesy pro muže z kolekce Deviate vás odliší od davu.

FOTOGALERIE: Sanrizz – Deviate

O kolekci účesů

Vlasy: Sharon Cox & Leonardo Rizzo

Fotograf: Andres Reynaga

Make-up: Lee Pearson

Styling: Valentina Tiurbini

Jednoduché účesy pro mladé muže

Kolekce účesů Homme Sculpture přestavuje velice mladistvé účesy s překvapivě jednoduchými a přitom velice efektními střihy. Účesy pro muže nemusí být nijak složité, aby vypadaly dobře. Mladistvý šmrnc dodává vlasům delší ofina, nebo rozcuchaný styling. Střih je přitom jednoduchý a praktický.

FOTOGALERIE: Sanrizz – Homme Sculpture

O kolekci účesů

Vlasy: Leonardo Rizzo

Fotograf: Andres Reynaga

Zdroj obrázků: Sanrizz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník