Podívejte se na účesy pro jemné vlasy, které učešou krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy a přidají jim potřebný objem. Jsou z kolekce Pkai Hair.
Podívejte se na účesy pro jemné vlasy, které učešou krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy a přidají jim potřebný objem. Jsou z kolekce Pkai Hair.

Účesy pro jemné vlasy, které musíte zkusit!

Podívejte se na účesy pro jemné vlasy, které učešou krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy a přidají jim potřebný objem. Jsou z kolekce Pkai Hair.

Hledáte vhodné účesy pro jemné vlasy? Pokud máte jemné vlasy bez objemu potřebují pomoci správným střihem. Dlouhé jemné vlasy sice mohou na první pohled působit étericky, ale objem se jim přidává mnohem hůř, než dobrým střihem. Vhodný krátký sestřih pro jemné vlasy umí dělat skutečné zázraky. Účesy pro jemné vlasy, které si teď představíme, však vyhoví všem délkám vlasů. Hlavními střihy jsou účesy mikádo. Mikádo pro jemné vlasy přináší potřebný objem, pokud je navíc jemně tónované tón v tónu nebo obohacené leskem, maskuje jemné vlasy bez objemu také pomocí optického efektu. Jak na jemné vlasy pomocí střihu? Podívejte se na účesy z kolekce Pkai Hair nazvané Kai Wan 2014. Představí vám střih pro jemné vlasy v několika verzích a barevných řešeních.

Účesy pro jemné vlasy z kolekce Pkai Hair nazvané Kai Wan 2014.

Účesy pro jemné vlasy podle Pkai Hair

Ideálními účesy pro jemné vlasy jsou mikádo a také bob. Mikádo je vhodné pro krátké i polodlouhé jemné vlasy, bob pro ty extra krátké. Mikádo má dokonalou vlastnost, umět při dobrém střihu zvětšit objem vlasů. Jemné vlasy navíc můžete maskovat více vrstvami střihu, kde například u mikáda můžete využít různé délky pro ofinu, boky účesu a kontrastně vyholenou nebo extrémně krátkou část účesu na krku. To vše účesům pro jemné vlasy přidává objem.

Krátké účesy pro jemné vlasy

Krátké jemné vlasy milují objemové střihy, ale také styling. Nezapomínejte, ten ale nesmí být nikdy silně tužící. Příliš by vlasy zatížil. Používejte jemně nebo maximálně středně tužící tužidlo ve spreji, výjimečně pěnová tužidla.

Krátké účesy pro jemné vlasy z kolekce Pkai Hair nazvané Kai Wan 2014.

Polodlouhé účesy pro jemné vlasy

Polodlouhé jemné vlasy vypadají skvěle jako mikádo. Objem mu kromě vhodného střihu přidejte také barevným tónováním, melírem nebo leskem v barvě.

Polodlouhé účesy pro jemné vlasy z kolekce Pkai Hair nazvané Kai Wan 2014

Účesy pro jemné vlasy z kolekce Pkai Hair představují vedle několika mikádo účesů také rozčepýřený pixie účes, ale také velice nápadité řešení pro dlouhé jemné vlasy. Těm můžete objem přidat různými rozvolněnými copánky. Zatímco rozpuštěné vlasy by působily příliš křehce a řídce, různě sepnuté s copánky mohou vypadat zcela jinak. Důležité však je nenechávat módní copy pevně stažené, ale vždy je řádně rozvolnit pomocí prstů do vzdušných copů. Tam kde by vám u jemných vlasů nepomohl ani styling a vlasy by i tak nedržely objem, tam to vyřeší právě jejich svázaní do pletených copů a copánků.

GALERIE: Účesy pro jemné vlasy podle Pkai Hair

Společenské účesy z jemných vlasů můžete vytvořit také dalším způsobem. Z mikáda můžete vytvořit falešný bob s falešným copem. Stejný účes by ale šel udělat i z krátkého bob účesu. Je to další zajímavé řešení. Jemné vlasy bez objemu nosíme často kratší a pak hledáme řešení, jak je zajímavě učesat pro společenské příležitost. A přidání falešného copu, navíc v jiné barvě, nebo dokonce jako módní černobílý kontrast, je skutečně úžasné.

Dlouhé účesy pro jemné vlasy

Dlouhé jemné vlasy mohou získat objem rozvolněnými copy, ale také přidávanými umělými vlasy. Klidně si připněte celý falešný cop nebo si do vlasů přidejte barevné clip-in prameny.

Dlouhé účesy pro jemné vlasy z kolekce Pkai Hair nazvané Kai Wan 2014

Zdroj obrázků: Pkai Hair – kolekce účesů Kai Wan 2014

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník