Mezinárodní kolekce s účesy L’Oréal Professionnel pro podzim/zima 2017/2018 je tady. Co v ní najdete? Inspiraci kudrnatou, rovnou, dlouhou i krátkou.

Jmenuje se Fringe Tastic a jde o novou mezinárodní kolekci s účesy L’Oréal Professionel pro podzim/zima 2017/2018. A jaké jsou? Opět se inspirovaly nejnovějšími módními trendy a stylingem ze světových módních předek – fashion weeků. Módním trendem pro nadcházející sezónu je především ofina. Ukázky skvělých účesů najdete v naší galerii. Inspirujte se účesy a náměty na podzimní ofinu 2017 i zimní ofinu 2018. Postupně vám však každý z účesů představíme i podrobněji a to včetně stylingu, který k úpravě a udržení toho kterého účesu budete potřebovat.

Mezinárodní kolekce s účesy L’Oréal Professionnel pro podzim/zima 2017/2018.

Mezinárodní kolekce s účesy L’Oréal Professionnel pro podzim/zima 2017/2018.

Účesy L’Oréal Professionnel pro podzim/zima 2017/2018 – to jsou civilní účesy s důrazem na ofinu

Rozcuchaný hladký look, vlnitý nedbalý look, hladký vrstvený účes, volný drdol uvázaný nahoře na temenu hlavy, vlnitý i hladký bob, ale i vlnitý uzel vhodný pro společenské příležitosti i jako námět pro plesové účesy 2017 či plesové účesy 2018, to jsou účesy L’Oréal Professionnel pro podzim/zima 2017/2018 z aktuální mezinárodní kolekce. Dokonalost je dosažena nejen propracovaným střihem a kvalitní barvou, ale i stylingem s použitím profesionální vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel. Tu v klasické obchodní síti nekoupíme. Koupit ji lze v salonech L’Oréal Professionnel nebo ve speciálních e-shop se zaměřením na profesionální vlasovou kosmetiku.

GALERIE: Účesy L’Oréal Professionnel pro podzim/zima 2017/2018

Jaká bude podle L’Oréal Professionnel podzimní ofina 2017 a zimní ofina 2018

Nosíte ofinu nebo jste se rozhodly do ní právě teď jít? Tu v účesech L’Oréal Professionnel pro podzim 2017 a zimu 2018 najdete ve všemožných podobách – kudrnatou i rovnou, dlouhou i krátkou. Její dokonalý vzhled zajistí kombinace precizního střihu a dobře zvoleného profesionálního vlasového stylingu.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník