Nové účesy Framesi pro podzim/zima 2014/2015 z kolekce Private Gallery italské kosmetické značky přináší tónované podzimní účesy s perfektním střihem.

Italská značka Framesi představuje jednu ze svou dvou kolekcí pro podzim/zima 2014/2015. Pánské i dámské účesy Framesi si hrají s barevnými kreacemi, které však nejsou příliš vyzývavé. V kombinaci s dokonalým střihem však vytváří velice nápadité podzimní kreace. Mezi účesy nechybí jednoduché účesy Framesi z kolekce podzim/zima 2014/2015 postavené na dokonalém střihu i dámské společenské účesy v netradičním kreativním podání.

VIDEO: Účesy Framesi – kolekce Private Gallery

Účesy Framesi z kolekce Private Gallery vás přenesou z tohoto světa do světa romantismu a abstrakce, ve které kadeřníci jako umělci vytvořili díla hodné vystavení v soukromé galerii. Kolekce účesů Framesi míchá klíčové módní proudy do dokonale harmonických děl, které jsou skvělou inspirací pro nový podzimní či zimní účes – jak pánský, tak dámský.

FOTOGALERIE: Účesy Framesi – Private Gallery

Dámské účesy Framesi z kolekce Private Gallery

Dámský pixie účes Framesi z kolekci Private Gallery je inspirován rozverným klukovským stylem. Ofina účesu je probarvená do dvou módních odstínů modré barvy – do v této sezóně atraktivní kobaltové a také do tmavšího odstínu královské modré. Modrá barva jako melír osvěžuje i postupně sestříhaný brunet lob. Výrazně rudé podzimní odstíny osvěžují krátký účes s červenou ofinou. Barva vlasů připomíná na podzim do ruda zbarvené listy některých odrůd javorů. Na agresivně rudé odstíny navazuje dlouhý blond účes. Jeho střih silně připomíná přerostlé mikádo, jehož rovný střih se pod rameny neposedně rozvlnil do své přirozenosti. Vrcholem celé kolekce je společenský účes Framesi. Jde o up-do účes, nebo chcete-li drdol, který je vytvořen z umně stočených a formovaných pramenů, osvěžených cobaltovo modrými prameny vlasů vytvářejících v blond vlasech téměř dokonalé námořní pruhování.

Účes z kolekce Framesi Private Gallery – agresivně rudé červené vlasy připomínají svojí nádhernou barvou dočervena zbarvené listí některých druhů javorů.

Účes z kolekce Framesi Private Gallery – agresivně rudé červené vlasy připomínají svojí nádhernou barvou dočervena zbarvené listí některých druhů javorů.

Pánské účesy Framesi z kolekce Private Gallery

Pánské účesy Framesi z kolekce Private Gallery nabízí kvalitní a pohodlný sestřih. Vlasy jsou v oblasti nad ušima a na temeni extrémně krátce sestříhané, na vrchu hlavy jsou však ponechány o něco delší, což umožňuje vlasy stylingem různě tvarovat. U prvního z účesů vidíme dokonce kouzlení s tzv. mokrým efektem, k čemuž postačí správný typ stylingu.

Pánský účes z kolekce Private Gallery pro podzim/zima 2014/2015.

Pánský účes z kolekce Private Gallery pro podzim/zima 2014/2015.

 

Zdroj obrázků: účesy Framesi (IT)

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník