Letní účesy Framesi 2014
Letní účesy Framesi 2014

Účesy Framesi z kolekce Athlethic Mix jsou ve sportovním duchu

Další kolekcí italské kosmetické značky Framesi pro léto 2014 s názvem Athlethic Mix je ve sportovním duchu laděná kolekce s dámskými i pánskými účesy. 

Podívejte se na další letní účesy Framesi pro rok 2014. Opět obsahuje jak dámské účesy, tak pánské účesy a dostala název Athlethic Mix. Ten naznačuje, v jakém duchu účesy z kolekce Framesi jsou. 

Letní účesy Framesi Athlethic Mix představují jakýsi spojovací můstek mezi módou a sportem. Snadno upravitelné a přitom kreativní střihy kombinuje kolekce se zajímavými barvícími technikami. Charakteristickým rysem letních účesů Framesi z Ahthlethics Mix kolekce jsou geometrické detaily, elegance barev a lehkost střihů.

VIDEO: Účesy Framesi S/S 2014 – kolekce Athlethic Mix

Focení kolekce účesů Athlethic Mix probíhalo ve sportovním prostředí a tak účesy získávají sportovní duch díky celkové stylizaci. Sportovní oblečení, tělocvična – ale vše doplněné glamour módními doplňky. Od bot až po šperky.

GALERIE: Framesi S/S 2014 – Athlethic Mix

Dámské letní účesy Framesi z kolekce Athlethic Mix

Mezi dámskými účesy z letní kolekce 2014 Framesi Athlethics Mix převažují blond účesy. Jemně vlnitý polodlouhý účes i bob s výraznou ofinou hrají zlatavými odlesky, což úžasně koresponduje s obřími náhrdelníky s nápisy ve stylu Lanvin. Pak sahá Framesi po rudých odstínech. Začíná zářivě měděnou na vlnitém lobu a pokračuje přes višňový odstín na vlnitých i rovných vlasech, kde v obou případech klade důraz na výrazné stínování, které dává vlasům vedle střihu také další optický objem. Nejodvážnějším účesem je krátký černo-fialový účes s extrémně krátkou ofinou prosvětlenou do malinového odstínu. Mladistvý účes jakoby evokoval borůvky – jejich tmavý povrch a rudou dužinu po nakousnutí. Vrcholem kolekce je účes v rudých odstínech s obřím a zajímavě řešeným copem, na jehož konci září šipkově červená bambule z vlasové vlny. 

Letní účesy Framesi – Dámský účes z kolekce Framesi Athlethics Mix.
Letní účesy Framesi – Dámský účes z kolekce Framesi Athlethics Mix.

Pánské letní účesy Framesi z kolekce Athlethic Mix

Pánske letní účesy Framesi 2014 v letní kolekci Athlethic Mix mají dva zástupce. Prvním je krátce střižený pánský účes s ponechanými šviháckými kotletami a s do čela stáhnutou a na stranu vyčesanou ofinou. Druhý pánský účes v kolekci je téměř futuristický. Hliníkovo-šedý odstín připomíná pláty kovu. Vše ještě více zdůrazňuje samotný střih účesu, který je schůdkovitě sestříhán do jakési šachovnicové struktury. Avšak zůstaneme-li u futurismu, můžeme se bavit také o tom, že tento účes z pánské kolekci Framesi připomíná strukturu pláště raketoplánu.

Letní účesy Framesi – Pánský účes z kolekce Framesi Athlethics Mix.
Letní účesy Framesi – Pánský účes z kolekce Framesi Athlethics Mix.

Zdroj obrázků: účesy Framesi (IT)

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník