Účesy s copy prozáří vaši hřívu jako slunce

Různé pletené copy a copánky patří mezi hity letošního léta. Co lze udělat s copy na blonďaté dlouhé hřívě uvidíte na třech účesech s copy vlasové designérky Anna Wade. 

Své tři účesy s copy, postavila vlasová designérka Anna Wade na dlouhé blond hřívě a copech. Ne na jednom, ale vždy na několika umně spojených v jeden objekt. Svoji kolekci účesů nazvala Festival Glamour a inspirací může být nejen pro blondýny, ale i pro dlouhovlasé brunetky či zrzky.

Účesy s copy: Módní copánková helma

První účes s módními copánky z Festival Glamour kolekce Anna Wade připomíná tak troch helmu krásky z Hry o trůny. Nádherné dlouhé vlasy splývají ve vlnách přes ramena, kolem hlavy se lemují zleva i zprava dva copánky, které se pak uprostřed hlavy místo pěšinky utkávají v širokém několikanásobném pletenci, jako bychom tvořili první patro vánočky. Účesy s copy mohou být pracné, ale tento vám vydrží i několik dnů. Stačí si česat vlnité kadeře.

Účesy s copy – módní copánky jako stylová helma.
Účesy s copy – módní copánky jako stylová helma.

Účesy s copy: Copánková svatozář

Druhý účes z kolekce Anna Wade vychází ze stejných dlouhých blond vlasů. Z těch je upleteno hned několik copánků, které jsou kolem hlavy omotané jako svatozář. Efekt ještě umocňují andělské vlasy, které se jako průhledná maxi ofina vznáší přes obličej. I zde platí to, co u předchozího účesu, že účesy s copy mohou být trvanlivé a nemusíte je dělat každý den. Vydrží až do dalšího umytí vlasů.

Účesy s copy – módní copánky jako svatozář.
Účesy s copy – módní copánky jako svatozář.

Účesy s copy: Extravagantní copánkový závoj

Posledním copánkovým účesem z kolekce Anna Wade je možná už trochu přehnaně extravagantní účes, kde jsou copánky vedené svisle přes obličej a spojené několika oddělenými prameny do sítě tvořící pomyslný vlasový závoj. Zbývající blond kadeře za ušima splývají na ramenou a jsou upraveny stylingem tak, že máme pocit módního mokrého efektu. Účesy s copy mají mnoho podob a pokud se někde chcete předvést v poněkud extravagantním světle, možná dostanete odvahu i na tento.

Účesy s copy – módní copánky jako extravagantní závoj.
Účesy s copy – módní copánky jako extravagantní závoj.

Vlasová stylistka a designérka Anna Wade kolekcí ukázala, že i účesy s copy dokážou být skutečně glamour. Letošní léto 2014 přesně takovým účesům přeje. Copánky jsou jedním z velkých hitů a tak pokud máte dlouhé vlasy, vyzkoušejte si některý ze těchto třech účesů. Pletené copánky dávají vlasům zajímavou texturu. Tvar a struktura účesů s copy Anna Wade jakoby pak ještě sama o sobě přinášela sluncem zalité dny.

O kolekci účesů Festival Glamour

  • Vlasy: Anna Wade
  • Fotografie: Anette Schive
  • Make up: Sarah E. Baldwin

Zdroj obrázků: Anna Wade, kolekce Festival Glamour

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník