Účesy Anja Rubik 10x jinak: „L’Audacieuse (smělá) byla mým oblíbeným L’Incroyable lookem, protože jsem se cítila moderně a přitom elegantně a šik.“ (Anja Rubic)
Účesy Anja Rubik 10x jinak: „L’Audacieuse (smělá) byla mým oblíbeným L’Incroyable lookem, protože jsem se cítila moderně a přitom elegantně a šik.“ (Anja Rubic)

Účesy Anja Rubik 10x jinak

Jedna módní ikona, jedna žena, jeden produkt a 10 neuvěřitelných účesů! Pojďte se inspirovat účesy Anja Rubik – známé světové topmodelky.

Pojďte se inspirovat účesy Anja Rubik. Nikdo neztělesňuje univerzálnost dokonalého stylu tak, jako právě Anja Rubik. Je jednou ze světově nejprestižnějších super modelek, patří k tím nejvyhledávanějším a je známa schopností měnit se jako chameleon. Anja pochází z Polska, no pohybovala se mezi třemi různými kontinenty. Lehce se přizpůsobuje a je zvyklá na různé kultury. Zkrášluje mola a pózuje pro ty nejznámější módní návrháře naší doby, neustále se objevuje na obálkách časopisů a při focení módních editoriálů z celého světa. Je to žena schopná podmanit si jakýkoliv styl. A my ji milujeme právě pro její tajemnost.   

„Pro mne je důležité neustále se vyvíjet, růst a měnit se. V módě existují různé sezóny a trendy. Je skvělé mít možnost zmixovat jejich spolu se svým vlastním stylem nebo náladou. Večer si vyjdete s uhlazeným účesem a přes den s něčím v style rokenrolu. A přesně to dnes evokuje moderní ženu. Je to skvělý svobodný pocit, moct být kýmkoliv jen chcete a neustále přitom rozvíjet své vlastní já.“ (Anja Rubic)

Díky úžasné schopnosti L’Incroyable Blowdry a šikovným rukám skvělého Luigiho Murenua se Anja mění na deset neuvěřitelně dokonalých žen. Jen s pomocí jediného produktu se může stát kýmkoliv, nabýt jakýkoliv styl, od „La Bohème“ po „La Rebelle“. Vzhled na každý moment nebo příležitost vytvořený s L’Incroyable Blowdry od Kérastase.

Účesy Anja Rubik 10x jinak: „Nejlepší při focení bylo vidět sama sebe měnit se na různé tipy žen a objevit v sobě různé osobnosti a výrazy.“ (Anja Rubic)
Účesy Anja Rubik 10x jinak: „Nejlepší při focení bylo vidět sama sebe měnit se na různé tipy žen a objevit v sobě různé osobnosti a výrazy.“ (Anja Rubic)

Rozhovor s Anja Rubic: Vše o péči o vlasy se známou světovou topmodelkou!

Kdy jsi začala poprvé používat Kérastase? Máš se značkou nějaký nezapomenutelný zážitek?

∴ Anja Rubic: Kérastase používám již mnoho let. Značku mi doporučil někdo v backstage před přehlídkou, kdy mi řekl, že šamponová lázeň a péče této značky by byl pro moje vlasy fantastický. A od té doby jsem na nich závislá.

Nedávno si řekla, že máš veliké štěstí, že můžeš spolupracovat se značkou, s kterou se ztotožňuješ. Proč ses rozhodla spojit s Kérastase? Jaké hodnoty spolu se značkou sdílíš?

Anja Rubic: Jsem věrná produktem Kérastase opravdu již mnoho let. Mají opravdu jedinečnou luxusní kvalitu, ku které mně to tahá a líbí se mi, že je tu ten transformační prvek.

Jak se ti líbí L´Incroyable Blowdry? Co ho dle tebe dělá výjimečným?

Anja Rubic: Tento produkt úplně miluji, protože s ním mám pocit hrubších a objemnějších vlasů, přičemž účes stále drží tvar bez toho, aby sem měla vlasy tvrdé nebo slepené.

Jaká byla tvoje reakce, když tě poprvé styloval Luigi Murenu? Jaké jsou výsledky?

Anja Rubic: Moc se mi líbilo, že moje vlasy byli hodně živé a přirozené, ale zároveň krásně upravené. Stále jsem si jich mohla prohrábnout prsty, co je důležité.

Looky L’Incroyable jsou postavené na tom, že ženy již nemusí nosit celý den jenom jeden účes. Můžeš si měnit vlasy stejně, jak si měníš oblečení. Myslíš, že tento koncept vystihuje ženu v dnešní společnosti? Myslíš, že je to osvobozující koncept?

Anja Rubic: Pro mne je důležité posouvat se, neustále se měnit a vyvíjet. V módě se střídají sezony a trendy. Je skvělé mít možnost kombinovat jich s vlastním stylem a náladou. Můžeš být uhlazenější večer a víc rock´n´roll během dne. To rozhodně vystihuje moderní ženu. Je skutečně osvobozující být tím, kým chceš a neustále objevovat nové možnosti.

Co si myslíš, že tě nejvíc znervózňuje při stylingu vlasů a jak, dle tvého názoru, může L’Incroyable Blowdry úpravu vlasů ženám ulehčit a zpříjemnit?

Anja Rubic: Největší trik je najít produkt, který udrží účes bez toho, aby působil strnule, a tento produkt to dokáže… Je to sen!

GALERIE: Účesy Anja Rubik 10x jinak

Které jsou tvé oblíbené produkty Kérastase a proč?

Anja Rubic: Zbožňuji vlasové produkty. Jsem závislá na šamponech a kondicionérech a taky bezoplachových přípravcích. Mé vlasy jsou díky nim vyživené, chráněné a zdravé. Miluji šamponovou lázeň Bain Fluidealiste, skutečně zabraňuje krepatění. Jako péči používám Fondant Fluidealiste, který mé vlasy zanechává super hebké. Discipline Maskeratine je víc než jen kúra. Mé vlasy jsou po ní lesklejší a hustější, zkrátka úžasné.

Proč si myslíš, že je důležité, aby se ženy cítili krásní? Jakou roli při dosahování tohoto pocitu sehrávají vlasy?

Anja Rubic: Vlasy rámují celý obličej a dokážou úplně změnit celý vzhled. Když máte dokonale  „udělané“ vlasy, můžete tím celý svůj vzhled povýšit a vypadat elegantně, nebo naopak ležérnější, pokud nosíte vlasy víc střapaté v stylu „messy“.

Vlasy zastávají v oblasti módy významní roli. Jaký význam mají v tvém profesionálním životě? A jakou v osobním?

Anja Rubic: Vlasy jsou rozšířením vašeho stylu a vyjádřením samé sebe. Můžete se cítit skutečně silná a svobodná v tom, že máte možnost měnit svůj vzhled, experimentovat dle aktuálních pocitů a nastavení mysle. Účes kompletně ovlivňuje vaši náladu a dokáže dodat sebevědomí a pohodu.

Říká se, že krása se ukrývá hluboko pod povrchem. Jaká je tvá vize krásy?

Anja Rubic: Skutečnou krásu představuje sila, důvěra a laskavost.

Jak si upravuješ vlasy na speciální příležitost?

Anja Rubic: Záleží to hlavně od outfitu nebo celkového vzhledu nebo mojí nálady. Někdy si vyčešu drdol, uhladím vlasy a k tomu namaluji výrazné rudé rty. Jindy se mi líbí vyhrát se s účesem, dodat mu víc textury a pohybu.

Jak vypadá tvá běžná starostlivost o vlasy?

Anja Rubic: Snažím se neumývat si vlasy, pokud to není opravdu nevyhnutné. Používám šamponovou lázeň a bezoplachovou kúru Kérastase. Když jsou vlasy po foceních zvlášť vysušené, maskou jim dodám extra výživu a dobře jich přečešu kartáčem od kořínků až po konečky. Používám masku Resistance Masque Force Architecte. Vždy mi zachrání život po práci na focení, když jsou mé vlasy suché z množství produktů a horkého stylingu. Mé vlasy jsou silnější a okamžitě zregenerované.

Sama si upravuješ vlasy a děláš make-up během módních přehlídek nebo máš na to svůj tým?

Anja Rubic: Na běžný den si vlasy a make-up dělám sama, v tomto ohledu jsem nenáročná. Při akcích spolupracuji se svým úžasným týmem. Georgi Sandev mi připravuje make-up a Sasha Nesterchuk vlasy.

Jaká je tvá vize ideálních vlasů? Jaký význam v této představě přikládáš účesu?

Anja Rubic: Ideální vlasy jsou ty, které jsou zdravé a dají se jednoduše upravit. Zdravší vlasy mají tendenci líp se přizpůsobit, snadnější se s nimi pracuje a vytváří účes bez ohledu na slavnostní nebo uvolněný styl.

Jaký účes by měla jednou za život vyzkoušet každá žena?

Anja Rubic: Řekla bychom, že každá žena by měla vyzkoušet „L’Intemporelle“, protože je super vznešený a moderní a každá žena by měla zažít tu eleganci a vidět samu sebe krásným způsobem.

Existuje nějaká nejbláznivější věc, jakou si kdy na svých vlasech vyzkoušela? Je něco, co si olitovala?

Anja Rubic: Ostříhat si všechny vlasy bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Ze začátku jsem se to bála udělat, ale cítila jsem se velmi svobodně a opravdu se mi to líbilo, takže nelituji. Vlasy jsem si opět nechala narůst, protože jsem cítila, že potřebuji změnu. Myslím, že je důležité neustále měnit svůj vzhled. Když mi vlasy rostli, byl to nekonečný proces, takže jsem si zažila různé stádia délek a byla to zábava. Nechala jsem se ostříhat v různých stylech, a teda vlasům chvíli trvalo, než znova narostli.

Zdroj obrázků: L’Oréal Professionnel

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník