Hledáte inspiraci pro moderní účesy 2016? Podívejte se – tady je galerie top 100 nejlepších dámských účesů pro všechny délky i barvy vlasů!
Hledáte inspiraci pro moderní účesy 2016? Podívejte se – tady je galerie top 100 nejlepších dámských účesů pro všechny délky i barvy vlasů!

Účesy 2016

Hledáte inspiraci pro moderní účesy 2016? Podívejte se – tady je galerie top 100 nejlepších dámských účesů pro všechny délky i barvy vlasů!

S každým novým rokem se mění módní trendy. A stejně tak, jak s novinkami přichází móda letošního roku, mění se i účesy 2016. Pár stálic zůstává, některé trendy odchází a hlavně mnoho novinek přichází. K novým účesům pro rok 2016 jsme již publikovali mnoho článků. Doporučuji vám podívat se zejména na naši rubriku Účesy 2016, kde najdete většinu z nich a to rozčleněné i v souvislosti s tím, zdali jde o účesy pro dlouhé vlasy, pro polodlouhé vlasy nebo o krátké účesy 2016. Najdete zde články o módních barvách účesů pro rok 2016, ale i to, jak se v roce 2016 učesat do společnosti, jaké účesy na ples 2016 letí i jaké se nosí pánské účesy 2016. Tentokrát ale zůstaneme u těch dámských a galerie 100 nejlepších účesů 2016 vám představí hlavní směry v účesových trendech bez rozdílu na vaši délku vlasů, které byste neměly rozhodně přehlédnout.

GALERIE: Účesy 2016

Účesy 2016 – toto jsou hlavní trendy pro nové účesy

 1. Buzz cuts, nebo podholené vlasy a účesy – ty se nosí jako účesy 2016 pro všechny délky vlasů. Holící strojek vám letos prostě připraví o pár vlasů a některé partie hlavy zcela nakrátko nebo dokonce dohola vyholí.
 2. Barva roku pro vlasy je šedá – šedivé vlasy, šedé vlasy, stříbrné vlasy i stříbrná platina blond ovládnou barvy účesů bez rozdílu na věk majitelky.
 3. Ale módní barvy roku podle Pantone jsou růžová Rose Quartz a modrá Serenity. Ani tyto pastelové odstíny barev nebudou v účesech 2016 chybět. Připravte se tedy na růžové vlasy i na modré vlasy – vypadají úžasně.
 4. Vepředu krátké, vzadu dlouhé – letos mnohdy nepoznáte, zdali jde o krátký nebo dlouhý účes 2016.
 5. Barva loňského roku, hnědočervená Marsala to nevzdala – v účesech zůstává.
 6. Mikádo – jasně, jděte do něj! Ale hitem je především dlouhé mikádo, které se nazývá lob.
 7. Pletené účesy ještě více nabírají na popularitě. Pleťte copy, copánky i drdoly. Nosí se klasický francouzský cop i obskurnější formy pletených copů.
 8. Udělejte si účes z copánků pletených u hlavy. Ty jsou mezi pletenými účesy 2016 nejmódnější.
 9. Hitem mezi pletenými výčesy je pletený mohawk.
 10. Brondé proniklo do všech délek vlasů.
 11. Pletené účesy 2016 můžete nahradit takzvanými gumičkovými účesy.
 12. Asymetrie je již téměř standardem, rozhodně se ji nebojte.
 13. Účesy 2016 hrají mnoha barvami a nechybí mezi nimi ani vlasy v barvě duhy nebo multibarevné melíry. Ty se hodí zejména jako barva do střihu
 14. Výčesy a drdoly se nosí především hladké. Hladký výčes je symbolem dokonalosti pro plesové účesy 2016.
 15. Fialové vlasy už nejsou jenom barvou pro stárnoucí dámy, které se nesmířily se šedinami a zatoužil po větší extravaganci, než je jen postmemopauzní červená barva vlasů.
 16. Hitem roku jsou účesy 2016 napodobující textilní techniky: makramé nebo vyšívání.
 17. Kombinujte více trendů pro účesy 2016 do jednoho účesu!
 18. Ofina je královna většiny účesů.
 19. Vlasy 2016 milují vzory – mohou být zvířecí i jiné. Zdařilé barevné postřiky vzorů na vlasy jsou příkladem skvělých kadeřnických dovedností.
 20. Účesy 2016 si oblíbily mokrý styling, neboli wet efekt. Rádoby mokré vlasy jsou často hlavním prvkem účesu – denním i večerním. Vlasy s wet efektem se uplatní i jako účesy na ples 2016.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník